سیستم مورد نیاز بازی Suicide Squad: Kill The Justice League

سیستم مورد نیاز بازی Suicide Squad: Kill The Justice League

استودیو راکستدی به صورت رسمی اعلام کرده است که سیستم مورد نیاز بازی Suicide Squad: Kill The Justice League در حال حاضر موجود است. گیمرها با انتشار این خبر، انتظارات بسیار زیادی برای این بازی دارند، زیرا خالق فرانچایز بتمن آرخام پشت این عنوان قرار دارد. اگرچه وجود مشکلاتی مانند عدم بهینه بودن بازی برای سیستم های میان رده (با توجه به مشخصات منتشر شده) برخی از گیمرها را ناراحت کرده است، اما کسانی که سیستم یا لپ تاپ گیمینگ مناسبی دارند، قطعاً از این بازی لذت خواهند برد، به ویژه کسانی که علاقه مند به جوخه انتحار و داستان بازی هستند.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Suicide Squad: Kill The Justice League

سیستم عامل :Windows 10
پردازنده :Intel i5 – 8400k یا AMD Ryzen 5 1600
کارت گرافیک :NVidia GTX 1070 یا AMD Radeon RX Vega 56
رم :16 گیگابایت
فضای خالی :100 گیگابایت

سیستم پیشنهادی

سیستم عامل :Windows 10
پردازنده :Intel i7 – 9700k یا AMD Ryzen 7 5800x
کارت گرافیک :NVidia RTX 2060 یا AMD RX 5700 XT
رم :16 گیگابایت
فضای خالی :100 گیگابایت
سیستم مورد نیاز بازی Suicide Squad: Kill The Justice League

اگر شما تریلرها یا گیم پلی بازی جوخه انتحار: کشتن لیگ عدالت (Suicide Squad: Kill the Justice League) را تماشا کرده باشید، مطمئناً متوجه بازی گرافیکی بسیار جذاب آن خواهید شد. با این حال، در مقایسه با بازی هایی که در سال های ۲۰۲۳ و ۲۰۲۴ منتشر شده اند، به نظر می رسد که این عنوان بهینه نباشد و سیستم مورد نیاز بازی Suicide Squad: Kill The Justice League، برای بسیاری از افراد بسیار بالاست و برای تجربه اولیه و حداقلی (طبق مشخصات اعلام شده)، نیاز به یک سیستم خیلی قوی و گیمینگ دارید.

با این حال، اگر دارای یک سیستم قدرتمند هستید، حتماً این بازی شما را شگفت زده خواهد کرد. همچنین، با توجه به گیم پلی خلاقانه و داستان جذاب، این بازی می تواند تجربه ای فراموش نشدنی برای هر علاقه مند به بازی های اکشن-ماجراجویی باشد. به طور کلی، بازی جوخه انتحار: کشتن لیگ عدالت، یک عنوان بسیار جذاب و مهیج است که می تواند طرفداران بازی های ابرقهرمانی را به خود جلب کند و بهترین گزینه برای تجربه بازی های اکشن-ماجراجویی در سال های آینده باشد. سیستم مورد نیاز بازی ولی در کل سیستم مورد نیاز بازی Suicide Squad: Kill The Justice League متوسط رو به بالاست و دارای گرافیت جذابی است>

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *