گروه Umbreiser به‌ دنبال افزایش قیمت بازی ها است

گروه Umbreiser به‌ دنبال افزایش قیمت بازی ها است

به گفته مدیرعامل گروه Umbreiser، بحث هایی برای افزایش قیمت برخی از بازی ها به بالای 70 دلار در حال انجام است.

از زمان تصمیم گیری شرکت‌های ناشر برای افزایش قیمت بازی‌های AAA خود تا ۷۰ دلار و تبدیل آن به قیمت پایه، مشاهده می‌شود که در سال‌های گذشته بازی‌های ویدیویی با برچسب ۶۰ دلاری یا کمتر عرضه می‌شدند. اگرچه برخی از بازی‌های AAA موفق به توجیه قیمت ۷۰ دلاری خود شده‌اند، اما سایر بازی‌ها از جمله Skull and Bones نتوانسته‌اند توقعات را برآورده کنند.

اما ممکن است قیمت دیگری نیز در حال افزایش باشد. در مصاحبه اخیر خود، مدیرعامل گروه Umbreiser، لارس وینگفورز، احتمال افزایش قیمت بازی‌ها تا بیش از ۷۰ دلار را اعلام کرده است. با این حال، به نظر می‌رسد که این افزایش قیمت برای تمام بازی‌ها در نظر گرفته نمی‌شود؛ زیرا وینگفورز باور دارد که تنها برخی از بازی‌ها می‌توانند بر اساس محتوای گسترده‌تر خود، قیمت گران‌تری داشته باشند.

سیستم مورد نیاز بازی Suicide Squad: Kill The Justice League بیشتر بخوانید: سیستم مورد نیاز بازی Suicide Squad: Kill The Justice League

گروه Umbreiser به‌ دنبال افزایش قیمت بازی ها است

مدیرعامل گروه Umbreiser بار دیگر تاکید کرد که این شرکت در حال حاضر در حال بحث و مذاکره در مورد افزایش احتمالی قیمت بازی‌ها در آینده است. Wingforce معتقد است که اگرچه افزایش قیمت ممکن است اجتناب ناپذیر باشد، اما این شرکت هنوز آن را آزمایش نکرده است. علاوه بر این، Wingforce یادآور شد که اگر این طرح اجرا شود و برخی افراد آن را امتحان کنند، می‌توان انتظار داشت محصولات بیشتری با قیمت‌های مشابه در بازار عرضه شود.

در گذشته Wingforce اظهار داشت که سونی جزو اولین شرکت هایی بود که عرضه بازی های AAA خود را با قیمت 70 دلار اعلام کرد و شاهد بودیم که ناشران دیگری مانند نینتندو و کپکام نیز این روند را دنبال کردند و قیمت 70 دلاری را به یک استاندارد تبدیل کردند. وینگفورس تاکید کرد: در حال حاضر برنامه ای برای افزایش قیمت وجود ندارد و ایده افزایش قیمت همچنان در حال بررسی و بررسی است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *