فصل دوم انیمه Shangri-La Frontier ساخته میشود!

فصل دوم انیمه Shangri-La Frontier ساخته میشود!

فصل دوم انیمه Shangri-La Frontier ساخته میشود!

استودیو C2C و شبکه کرانچی‌رول با انتشار تیزری، تایید کردند که فصل دوم انیمه Shangri-La Frontier در پاییز امسال به روی آنتن خواهد رفت.

چند هفته قبل، فصل اول انیمه Shangri-La Frontier به پایان رسید و اکنون، طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیون، داستان این انیمه قرار است ادامه یابد. استودیو C2C و شبکه کرانچی‌رول اعلام کردند که فصل دوم این انیمه در حال تولید است و در ماه اکتبر ۲۰۲۴ (مهر یا آبان ۱۴۰۳) پخش خواهد شد.

انیمه “Shangri-La Frontier” مبتنی بر مانگایی به همین نام اثر کاتارینا است. نسخه اولیه آن در سال ۲۰۱۷ به عنوان رمان منتشر شد و پس از آن در سال ۲۰۲۰ مانگا آن به روند پخش خود ادامه داد. این داستان تا کنون به صورت ۱۶ قسمت منتشر شده است. مانگا و انیمه “Shangri-La Frontier” داستان دانش آموز سال دوم دبیرستان به نام راکورو هیزوتومه را به تصویر می‌کشند. او تنها به یک چیز علاقه مند است: پیدا کردن بازی‌های آشغال و به دست آوردن بالاترین امتیاز.

فصل دوم انیمه Solo Leveling احتمالا ساخته میشود! بیشتر بخوانید: فصل دوم انیمه Solo Leveling احتمالا ساخته میشود!

او بازیکنی بی‌نظیر است که بدون رقیب و با لذت از هر بازی، به بهترین نتیجه می‌رسد. وقتی بازی جدید واقعیت مجازی مرز شانگری‌لا معرفی شد، او همواره کاری که می‌کرد را انجام داد و با رد کردن سریع توضیحات، وارد بخش مبارزه شد. آیا حتی یک گیمر حرفه‌ای مثل راکورو می‌تواند همه رازهای مخفی شانگری‌لا را کشف کند؟

فصل دوم انیمه Shangri-La Frontier ساخته میشود!

“انیمه Shangri-La Frontier در فصل اول خود، که به طول ۲۵ قسمت می‌رسد، تولید شده و امروز پایان یافته است. توشیوکی کوبوکا به عنوان کارگردان و کازویوکی فودیاسو به عنوان نویسنده فیلمنامه، مسئولیت انجام این اثر را بر عهده دارند. اطلاعات بیشتری درباره تعداد قسمت‌ها و تاریخ پخش دقیق فصل دوم انیمه Shangri-La Frontier این انیمه هنوز در دسترس نیست.”

انیمه Shangri-La Frontier، به کارگردانی توشیوکی کوبوکا و فیلمنامه‌نویسی کازویوکی فودیاسو، در فصل اول خود که به طول ۲۵ قسمت می‌رسد، تولید شده و امروز به پایان رسیده است. این انیمه دربارهٔ ماجراجویی‌های گروهی از جوانان در جهانی فانتزی و خیالی است که پر از اسرار و رازهای ناشناخته است. در فصل دوم انیمه Shangri-La Frontier این انیمه، که تاریخ پخش دقیق آن هنوز مشخص نشده است، انتظار می‌رود تا ادامهٔ داستان و ماجراجویی‌های این گروه را مشاهده کنیم. اطلاعات بیشتری درباره تعداد قسمت‌ها و تاریخ پخش دقیق فصل دوم این انیمه هنوز در دسترس نیست، اما طرفداران این انیمه منتظر این فصل جدید هستند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *