انیمه Blue Box شروع به ساخت کرد!

انیمه Blue Box شروع به ساخت کرد-نقادانه

انیمه Blue Box شروع به ساخت کرد!

اخیراً، تایید شده است که یک انیمه براساس مانگای کمدی عاشقانه و ورزشی Blue Box در حال ساخت است و صداپیشگان نقش‌های اصلی آن معرفی شده اند. در آخرین اخبار سینما و تلویزیون، اعلام شده است که انیمه Blue Box شروع به ساخت کرد و براساس مانگای کمدی عاشقانه و ورزشی در حال ساخت است. همچنین، اعلام شده است که شویا چیبا به عنوان صداپیشگی شخصیت تایکی اینوماتا و رینا اوئدا به عنوان صداپیشگی شخصیت چیناتسو کانو در این انیمه کمدی عاشقانه و ورزشی حضور خواهند داشت. انیمه بلو باکس اقتباسی از مانگایی با همین نام اثر کوجی میورا است.

اولین قسمت از مانگا Blue Box توسط هفته‌نامه شونن جامپ در سال ۲۰۲۱ منتشر شد و تاکنون ۱۲ جلد از آن منتشر شده است. در تاریخ ۴ دسامبر ۲۰۲۳ (۱۳ آذر ۱۴۰۲)، جلد ۱۳ این مانگا منتشر خواهد شد. هنوز اطلاعات بیشتری درباره انیمه Blue Box، از جمله استودیو سازنده، شبکه پخش کننده و سازندگان آن، منتشر نشده است و تنها یک تصویر از این انیمه در دسترس است که می‌توانید آن را به عنوان تصویر خبر مشاهده کنید.

انیمه Blue Box شروع به ساخت کرد-نقادانه

تاریخ انتشار انیمه Solo Leveling مشخص شد!!

بازی Kingdom Come: Deliverance 2-نقادانه بیشتر بخوانید: بازی Kingdom Come: Deliverance 2 بعد از مدت ها انتشار یافت

داستان مانگای انیمه Blue Box درباره دانش آموز دبیرستانی به نام تایکی اینوماتا است که عضو تیم بدمینتون پسران است. او همیشه همراه با تیمی دیگر به نام چیناتسو کانو که در تیم بسکتبال دختران حضور دارد، صبح ها تمرین می کند. وقتی والدین چیناتسو از ژاپن روانه می شوند، او با خانواده تایکی نقل مکان می کند و هم اتاقی او می شود. تایکی تصمیم می گیرد روی توسعه رابطه خود با چیناتسو کار کند تا به هدفش، رسیدن به مسابقات قهرمانی کشور، نزدیک تر شود.

“تایکی” و “چیناتسو” تصمیم می گیرند روابط خود را توسعه دهند و تیم های خود را به قهرمانی کشور برسانند. اطلاعات بیشتر در مورد این انیمه از جمله معرفی صداپیشه ها در رویداد “Jump Festa 2024” که در تاریخ 16 دسامبر 2023 (25 آذر 1402) برگزار می شود، فاش خواهد شد. علاوه بر این، مانگای «جعبه آبی» که اولین اثر میورا است و قرار است به صورت انیمه اقتباس شود، سابقه نوشتن مانگای «من عاشق تو هستم، معلم عزیزم» را نیز دارد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *