به تأخیر افتادن پخش فصل پنجم انیمه Kingdom

به تأخیر افتادن پخش فصل پنجم انیمه Kingdom - نقادانه

پخش فصل پنجم انیمه Kingdom عقب افتاد

به علت مشکلات فنی، اعلام شده است که پخش فصل پنجم انیمه Kingdom با یک هفته تاخیر آغاز خواهد شد. در این پیام، اعلام شده است که پخش فصل پنجم انیمه Kingdom که قرار بود از امشب پخش شود، به دلیل مشکلات فنی از روز شنبه، ۱۳ ژانویه (۲۳ دی) آغاز خواهد شد. این تاخیر به دلیل مشکلات و چالش‌های تولید این اثر است و استودیو Pierrot و Studio Signpost در تلاش هستند تا انیمه با کیفیت حفظ شده را به مخاطبان ارائه دهند. لطفاً از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم و با توجه به شرایط، این تاخیر را برای انتشار بهتر انیمه درک کنید.

انیمه Kingdom که بر اساس مانگا سه گانه با همین نام ساخته شده است، در سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۴ با سه فیلم انیمه سینمایی منتشر شد و پس از موفقیت بالایی که به دست آورد، در سال ۲۰۱۶ تبدیل به سریال تلویزیونی شد. انیمه Kingdom داستان واقعی بودایی را روایت می‌کند که در آن سرزمین‌های چین در حال فروپاشی بودند و جنگ‌های بزرگی بین امپراطوری‌ها و ممالک مختلف برای غلبه بر ترابره‌های بودایی برپا شده بودند. در این میان، پادشاهی بو سین به دنبال توحید چین بود و به همین دلیل او با نیروهایی مانند امپراطوری چین و پادشاهی کوچک آیسو به جنگ رفت.

به تأخیر افتادن پخش فصل پنجم انیمه Kingdom - نقادانه

تاریخ پخش فصل هفتم انیمه آکادمی قهرمان من منتشر شد!

انیمه Kingdom با ترکیبی از اتفاقات تاریخی و خیالی، داستانی پرهیجان و ماجرایی را به تصویر کشیده و در همان سال اول پخش، به یکی از محبوبترین و پرطرفدارترین انیمه‌های ژاپن تبدیل شد. انتظار می‌رود فصل پنجم انیمه Kingdom نیز با توجه به موفقیت‌های گذشته، توانایی جلب اعجاب و توجه بیشتری داشته باشد و هواداران انیمه در انتظار آغاز پخش این فصل جدید هستند.

بازی Kingdom Come: Deliverance 2-نقادانه بیشتر بخوانید: بازی Kingdom Come: Deliverance 2 بعد از مدت ها انتشار یافت

این مانگا به دلیل داشتن داستان جذاب و کارگردانی باهوشانه توسط استودیو مپپا که سابقه همکاری با استودیوهای مختلفی نظیر استودیو مدری مدیا، استودیو بنک، استودیو ساتلایت و استودیو جی. سی استودیو ژاپن را دارد، توانسته مورد توجه بینندگان قرار بگیرد. همچنین موسسه فیلم‌سازی ژاپن نیز برای ترویج این انیمه تلاش کرده است و در سال ۲۰۰۹ اقتباسی از این مانگا در قالب فیلمی سینمایی تحت عنوان “کینکگام” به کارگردانی تاکاشی میکه ساخته شد.

اخیراً، با وقوع زلزله و توفان در ژاپن، بسیاری از استودیوهای انیمه‌سازی در این کشور تاثیر منفی آن را در روند کاری خود احساس کرده‌اند. یکی از دلایل این تاثیر، قطع شدن ارتباطات و اختلال در زمانبندی و تولید انیمه‌ها است. به علاوه، تخریب برخی از امکانات و تأثیر آن بر روی کارگران و تیم‌های تولید انیمه نیز موجب تاخیر در انتشار انیمه‌های جدید شده است.

به تأخیر افتادن پخش فصل پنجم انیمه Kingdom - نقادانه

یکی از انیمه‌هایی که تأثیر زلزله و توفان در کشور ژاپن را تجربه کرده است، انیمه کینگدام است. این انیمه که از سال ۲۰۰۶ تاکنون ادامه دارد، بخشی از تولید آن نیز در استودیوی مپپا انجام می‌شود. این استودیو نیز در اثر زلزله و توفان، تأثیر منفی زیادی را در روند کاری خود احساس کرده است و احتمال دارد این موضوع یکی از دلایل احتمالی تاخیر در پخش فصل پنجم انیمه Kingdom باشد.انیمه کینگدام با داشتن داستان جذاب و کارگردانی باهوشانه توسط استودیو مپپا، توانسته مورد توجه بینندگان قرار بگیرد و از نظر منتقدان نیز امتیازات بالایی را کسب کند.

انیمه Kingdom از سال ۲۰۱۲ آغاز شده و تاکنون ۱۲۹ قسمت از آن تولید و پخش شده است. استودیو Pierrot مسئول تولید این انیمه بوده و در این کار تا قسمت ۷۷ام با استودیو IKIF+ و از قسمت ۷۸ به بعد با استودیو Studio Signpost همکاری کرده است. کارگردانی این انیمه توسط کنیچی ایمازوممی و کازویا مونما انجام شده و فصل پنجم انیمه Kingdom توسط نوبورو تاکاگی نوشته شده است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *