تاریخ پخش سه قسمت پایانی فصل اول انیمه Zom 100: Bucket List of the Dead اعلام شد!

تاریخ پخش سه قسمت پایانی فصل اول انیمه Zom 100: Bucket List of the Dead اعلام شد!-نقادانه

سه قسمت پایانی فصل اول انیمه Zom 100: Bucket List of the Dead

بعد از انتظار طولانی، در نهایت تاریخ پخش سه قسمت پایانی فصل اول انیمه Zom 100: Bucket List of the Dead تایید و اعلام شد. در ابتدا، پس از پخش قسمت نهم، تاریخ پخش سه قسمت آخر فصل اول این انیمه به تعویق افتاد و تا به حال مشخص نبود. اما اکنون، در آخرین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ پخش سه قسمت پایانی فصل اول انیمه Zom 100: Bucket List of the Dead تایید و اعلام شده است.

با توجه به اعلام کرانچی‌رول، نتفلیکس و هولو، قسمت‌های دهم، یازدهم و دوازدهم یعنی سه قسمت پایانی فصل اول انیمه Zom 100: Bucket List of the Dead در تاریخ ۲۵ دسامبر (۴ دی) به صورت همزمان پخش خواهند شد. سازندگان این انیمه، این سه قسمت پایانی فصل اول را به عنوان یک هدیه کریسمسی برای طرفداران آن توصیف کرده‌اند، به طوری که در روز کریسمس این انیمه نیز پخش خواهد شد.

قسمت دهم انیمه Zom 100: Bucket List of the Dead با نام Hometown of the Dead 1 منتشر خواهد شد و تصاویر اولیه‌اش نیز منتشر شده‌اند. در این تصاویر، ما شاهد حضور شخصیت‌های جدیدی هستیم، از جمله یک شخصیت منفی جدید. شما می‌توانید در ادامه این تصاویر را مشاهده کنید:

تاریخ پخش سه قسمت پایانی فصل اول انیمه Zom 100: Bucket List of the Dead اعلام شد!-نقادانه

تاریخ انتشار انیمه Solo Leveling مشخص شد!!

بازی Kingdom Come: Deliverance 2-نقادانه بیشتر بخوانید: بازی Kingdom Come: Deliverance 2 بعد از مدت ها انتشار یافت

انیمه Zom 100: Bucket List of the Dead بر اساس مانگایی با همین نام اثر هارو آسو و کوتارا تاکاتا ساخته شده است. تا به امروز، ۱۴ جلد از این مانگا منتشر شده است و استودیو Bug Films مسئول تولید آن است. فیلمنامه این انیمه توسط هیروشی سکو نوشته شده و کازوکی کاواگوئه به عنوان کارگردان برای آن انتخاب شده است. داستان انیمه درباره آکیرا تندو، یک جوان ۲۴ ساله است که به مدت سه سال تحت فشار و خشونت رئیس سابقش قرار دارد.

آکیرا در حال حاضر شکسته و خسته است و این وضعیت تا زمانی که یک آخرالزمان زامبی منجر به فروپاشی کامل جامعه شود ادامه خواهد داشت. آکیرا پس از فرار از زندگی ظالمانه و چشیدن طعم شیرین آزادی، هیجان و از همه مهمتر رضایت شخصی، از فرصت های هیجان انگیز پیش روی خود استفاده می کند. او لیستی از صدها فعالیت مورد علاقه خود را تهیه می کند و امیدوار است قبل از تبدیل شدن به یک زامبی آنها را تجربه کند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *