به‌زودی ریمیک Silent Hill 2 عرضه می‌شود

به‌زودی ریمیک Silent Hill 2 عرضه می‌شود

به تازگی خبر به‌زودی ریمیک Silent Hill 2 عرضه می‌شود منتشر شد که نشان می‌دهد بازی Silent Hill 2 Remake توسط سازمان ESRB رده‌بندی سنی شده است. این بازی که توسط سازمان رتبه‌بندی و مدیریت بازی‌های ویدیویی در کره جنوبی بررسی شده بود، اکنون در آمریکای شمالی هم رده‌بندی سنی خود را دریافت کرده است. طبق گزارش کاربری با نام Wario64، این ریمیک با درجه سنی جوانان (M) رده‌بندی شده است و تجربه آن تنها به افراد بالای ۱۷ سال توصیه می‌شود.

به‌زودی ریمیک Silent Hill 2 عرضه می‌شود

با توجه به اینکه معمولاً در مراحل پایانی توسعه و نزدیک به زمان عرضه، رده‌بندی سنی بازی‌ها انجام می‌شود، به نظر می‌رسد که زمان زیادی برای انتشار بازی سایلنت هیل ۲ ریمیک صرف نخواهد شد. اخیراً، یکی از اینسایدرهای معتبر اعلام کرده است که مراحل توسعه این بازی به پایان رسیده است که با گفته‌های قبلی استودیو Bloober Team همخوانی دارد. همچنین، یک وب‌سایت خرده‌فروشی در مکزیک نیز به عرضه بازی در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ (۳۰ مه ۲۰۲۴) اشاره کرده است.

پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران بیشتر بخوانید: پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران

تریلر اخیر بازسازی این بازی با واکنش منفی برخی از طرفداران مواجه شد، که اعتقاد داشتند بازی بیش از حد تمرکز خود را بر روی مبارزات قرار داده است. پیوتر بابینو، مدیرعامل استودیو Bloober Team، اعلام کرد که تریلر اخیر نشانگر کیفیت اصلی بازی نیست و مسئول بازاریابی آن کونامی است. این بازی برای پلی استیشن 5 و کامپیوتر در حال توسعه است و در زمان نامعلومی از سال ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد.

به‌زودی ریمیک Silent Hill 2 عرضه می‌شود

بازسازی این بازی، نسخه جدیدی از بازی محبوب و ترسناک Silent Hill 2 است که توسط استودیو Bloober Team در حال توسعه است. این بازی در سال ۲۰۲۴ برای پلی استیشن 5 و کامپیوتر منتشر خواهد شد و هم اکنون در حال توسعه است.

اما تریلر اخیر این بازی با واکنش منفی برخی از طرفداران مواجه شد. برخی از این طرفداران اعتقاد داشتند که بازی بیش از حد تمرکز خود را بر روی مبارزات قرار داده است و از جانب دیگر، این تریلر نشانگر کیفیت اصلی بازی نیست.

پیوتر بابینو، مدیرعامل استودیو Bloober Team، در مصاحبه‌ای اعلام کرد که تریلر اخیر بازی نشانگر کیفیت اصلی آن نیست و مسئول بازاریابی آن کونامی است. او همچنین افزود که بازی این بازی برای تمام طرفداران این سری طراحی شده است و تلاش ما این است که این بازی تجربه‌ای فراموش‌نشدنی را برای آن‌ها ارائه دهیم.

بابینو نیز اعلام کرد که بازی این بازی برای پیشرفته‌ترین پلتفرم‌ها طراحی شده است و بهترین گرافیک، صدا و گیم‌پلی را در اختیار بازیکنان قرار خواهد داد. همچنین، او افزود که این بازی بهترین جنبه‌های بازی اصلی را حفظ خواهد کرد و در عین حال با ایده‌های جدید و نوآورانه، تجربه‌ای جدید و متفاوت را برای بازیکنان به ارمغان خواهد آورد.

در نهایت، بابینو از طرف تیم خود به طرفداران Silent Hill 2 تشکر کرده و اعلام کرده است که تیمش در حال کار بر روی بازی هیجان انگیز و ترسناک Silent Hill 2 است که قطعاً خواهد توانست تجربه‌ای ناشناخته و جذاب را برای آن‌ها به ارمغان بیاورد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *