بازی Alan Wake گسترش خواهد یافت | بخش کلیدی رمدی اینترتینمنت

بازی Alan Wake گسترش خواهد یافت | بخش کلیدی رمدی اینترتینمنت - نقادانه

بازی Alan Wake گسترش خواهد یافت

در یک مصاحبه، مدیر عامل شرکت Remedy Entertainment به بیان این مطلب پرداخت که گسترش سری بازی های Alan Wake و Control نقش بسزایی در آینده این استودیو خواهند داشت. اخیرا این شرکت اعلام کرده است که بازی Alan Wake 2 با فروش حدود 1.3 میلیون نسخه، سریعترین فروش در بین آثار خود را کسب کرده است. با این حال، هنوز این بازی نتوانسته هزینه های توسعه و تبلیغات را جبران کند، اما به عنوان یک پایه محکم، برای شرکت Remedy Entertainment عمل کرده و استودیو برنامه های خود برای آینده سری بازی Alan Wake را اعلام کرده است.

در حالی که جدول آمار فروش بازی الن ویک ۲ منتشر می شد، ترو ویرتالا، مدیرعامل استودیو رمدی اینترتینمنت، اعلام کرد که استودیو قصد دارد نقش “گسترش و پرورش” بازی الن ویک را به عهده بگیرد و آن را به عنوان بخش کلیدی در آینده، در استودیو محور قرار دهد و بازی Alan Wake گسترش خواهد یافت. او همچنین به موفقیت نسخه دوم الن ویک اشاره کرد و اعلام کرد که این موفقیت، باعث افزایش سرعت توسعه پروژه های دیگر استودیو، از جمله نسخه ریمیک بازی های مکس پین ۱ و ۲ و نسخه دوم کنترل، شده است. او افزود که این آثار تا پایان نیمه اول ۲۰۲۴ به مرحله بعدی تولید خواهند رسید. در این باره، ویرتالا توضیح داد:

بازی Alan Wake گسترش خواهد یافت | بخش کلیدی رمدی اینترتینمنت - نقادانه

 تریلر بازی Resident Evil 4 Remake Gold Edition

“ما راضی هستیم که درآمد فروش اولیه بازی Alan Wake 2 بسیار خوب بود؛ قیمت بازی در سطح بالایی باقی ماند و توانست هزینه های تولید و تبلیغات را تامین کند. ما ادامه توسعه بازی را برای حمایت از طرفداران آن ادامه خواهیم داد و همچنین تلاش خواهیم کرد تا بازیکنان جدیدی را به خود جذب کنیم و تعداد فروش را افزایش دهیم.”

استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords-نقادانه بیشتر بخوانید: استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords

با دریافت توجه بین‌المللی و دستیابی به موفقیت‌های دو مجموعه تثبیت شده، الن ویک در حال حاضر دو نقطه قوت قابل توجه در سطح جهان می‌باشد. این شرکت برنامه‌های جامعی برای توسعه و گسترش این دو مجموعه در آینده خود دارد و با تجربه و موفقیت حاصل از آنها، این دو مجموعه به عنوان مهم‌ترین و کلیدی‌ترین عامل در آینده شرکت به شمار می‌آیند. ما از این پروژه‌ها و تیم سازنده آنها تقدیر و تشکر می‌کنیم و در آینده، به منظور ارتقای بیشتر آنها، حمایت خود را ادامه خواهیم داد.

بازی Alan Wake 2، اثری از استودیوی بازیسازی رمدی (Remedy Entertainment)، در سال ۲۰۲۴ دو بسته‌ الحاقی پولی جدید را به نام‌های Night Springs و The Lake House دریافت خواهد کرد. این دو بسته الحاقی جدید، امکان تجربه بازی را برای علاقمندان به دنیای Alan Wake ارتقا خواهد داد و تجربه‌ی جدیدی را برای بازیکنان فراهم خواهد کرد. بازی Alan Wake 2 در حال حاضر قابل تجربه است و در پلتفرم‌های کامپیوتر، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس در دسترس می‌باشد. این بازی، دنباله‌ای برای بازی اصلی Alan Wake است که در سال ۲۰۱۰ منتشر شد و با استقبال بسیار خوبی مواجه شد.

بازی Alan Wake گسترش خواهد یافت | بخش کلیدی رمدی اینترتینمنت - نقادانه

بسته الحاقی Night Springs، به بازیکنان امکان می‌دهد تا به دنیایی تاریک‌تر و ترسناک‌تر از دنیای اصلی Alan Wake وارد شوند و با موجودات وحشتناک و معماهای جدیدی روبرو شوند. این بسته الحاقی، بازی را به سمت یک تجربه ترسناک‌تر و هیجان‌انگیز‌تر سوق می‌دهد. بسته الحاقی The Lake House، بازی را به سمت یک تجربه معمایی می‌برد و بازیکنان را به دنیایی از راز و پرده‌های پنهان دعوت می‌کند. بازیکنان در این بسته الحاقی، باید با حل معماهای مخفی و پیدا کردن شواهد و نشانه‌های مختلف، رازهایی را در مورد داستان Alan Wake فاش کنند.

بازی Control در چه سالی منتشر شد؟

استودیو بازیسازی رمدی اعلام کرد که بازی Control که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد، توانسته‌ است بیش از ۴ میلیون نسخه را به فروش برساند. این بازی که در دنیایی علمی-تخیلی و ترسناک قرار دارد، با استقبال بسیار خوبی از سوی بازیکنان روبرو شد و توانسته‌ است جایگاه ویژه‌ای در بازار بازی‌های ویدئویی به دست آورد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *