رو شدن جزئیات شگفت انگیز از بازی Assassin’s Creed Infinity

رو شدن جزئیات شگفت انگیز از بازی Assassin's Creed Infinity - نقادانه

رو شدن جزئیات شگفت انگیز از بازی Assassin’s Creed Infinity

رو شدن جزئیات شگفت انگیز از بازی Assassin’s Creed Infinity به منظور ارائه بازی‌ها و محتواهای سرویس-محور، یوبیسافت تصمیم گرفته است از Assassin’s Creed Infinity به عنوان پلتفرم اصلی استفاده کند. این بازی اولین بار در گزارش جیسون شرایر از رسانه بلومبرگ مطرح شده و تنها بخشی از اطلاعات آن توسط یوبیسافت اعلام شده است. شرکت اعلام کرده است که Assassin’s Creed Infinity به عنوان مرکز اصلی مجموعه عمل خواهد کرد و نسخه‌های آینده از اساسینز کرید مانند Red، Hexe و Invictus از طریق این پلتفرم ارائه خواهند شد.

Insider Gaming اخیراً ویدیویی از Assassin’s Creed Infinity را بررسی کرده است که در آن کاربران می توانند بدون نیاز به صبر کردن برای بارگذاری قسمت قبلی، از هاب اصلی به Assassin’s Creed Red منتقل شوند. علاوه بر این،به نظر می رسد که تمرکز اصلی Infinity ارائه محتوای خدمات زنده است که به طور مداوم به روز می شود. یوبی سافت این هاب را همزمان با انتشار Assassin’s Creed Red راه اندازی خواهد کرد و عناصر آشنای دیگر بازی های سرویس زنده را در خود جای داده است.

بازیکنان در Assassin’s Creed Red، نائوئه و یاسوکه می توانند از فروشگاه The Exchange برای شخصی سازی قهرمانان خود استفاده کنند. با استفاده از انواع آیتم های تزئینی روزانه و هفتگی،می توانند قهرمانان خود را برای مبارزات آماده کنند. علاوه بر این، پلتفرم اینفینیتی امکانات هماهنگ سازی را برای بازیکنان فراهم می کند. این امکان شامل مأموریت هایی با نام Project برای هر پروتاگونیست است که بازیکنان می توانند در آن ها شرکت کنند.

رو شدن جزئیات شگفت انگیز از بازی Assassin's Creed Infinity - نقادانه

زمان انتشار بازی Assassin’s Creed Red معلوم شد!

این تلاش‌ها، به عنوان فعالیت‌های کوچک، در نظر گرفته می‌شوند تا داستان‌های کوتاهی از قهرمانان مجموعه را برای بازیکنان روایت کنند. پس از انجام آن، بازیکنان با پاداش‌هایی مثل منابع بازی، امتیازات و یا اشیاء مختلف مواجه خواهند شد. این تلاش‌ها به طور منظم در پلتفرم اینفینیتی در دسترس قرار می‌گیرند و تمرکز بیشتر آنها بر روی بسته‌های الحاقی آینده و بازی‌های جدید خواهد بود. همچنین، شرکت یوبیسافت قصد دارد از این تلاش‌ها برای حفظ بازیکنان فعال در زمان کمبود محتوا استفاده کند.

تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن-نقادانه بیشتر بخوانید: تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن اعلام شد

این بازی قرار است تجربه‌ای شبیه به بازی‌های Dark Souls و Bloodborne را با دنیایی فانتزی و شیفته‌کننده ارائه دهد. همچنین، تجربه چندنفره Invictus قرار است بازیکنان را به دنیایی مبتنی بر جنگ و تحت حمایت ارتش‌های مختلف ببرد که می‌توانند در آن به عنوان یک شخصیت اصلی یا یکی از افراد تیمشان شرکت کنند و در جنگ‌های بزرگ و بسیار رقابتی شرکت کنند. تجربه چندنفره Invictus قرار است با استفاده از تکنولوژی رایانش ابری و قابلیت اتصال به اینترنت، به بازیکنان اجازه دهد تا بازی را به صورت آنلاین با دوستان خود یا بازیکنان دیگری در سراسر جهان تجربه کنند.

این بازی قرار است تجربه‌ای پیچیده و هیجان‌انگیز را برای علاقه‌مندان به بازی‌های چندنفره فراهم کند. همچنین، با توجه به فناوری پیشرفته‌ای که در پلتفرم Infinity استفاده می‌شود، این بازی‌ها قرار است تجربه‌ای بیشتر از بازی‌های قبلی در مجموعه فراهم کنند و به بازیکنان این امکان را بدهند تا بهترین تجربه ممکن را از مجموعه دریافت کنند. با توجه به برنامه‌ریزی دقیق و انتشار منظم نسخه‌های جدید، قطعا علاقه‌مندان به مجموعه بازی‌های یوبیسافت از این تغییرات و دسترسی آسان‌تر به تجربه‌های جدید بسیار خرسند خواهند بود.

رو شدن جزئیات شگفت انگیز از بازی Assassin's Creed Infinity - نقادانه

تعدادی دیگر از پروژه‌های سری Assassin’s Creed شرکت یوبی‌سافت شامل Odyssey (بازسازی بازی Black Flag)، Nebula (در هند، امپراتوری آزتک و دریای مدیترانه)، Raid (بازی چهار نفره رایگان PvE)، Echoes (بازی چندنفره دیگر) و یک بازسازی ناشناخته از این سری هستند که تا پایان دهه به بازار عرضه خواهند شد. هنوز مشخص نیست که علاوه بر Black Flag، یوبی‌سافت روی کدام نسخه دیگر از Assassin’s Creed کار می‌کند.

در حال حاضر شرکت یوبیسافت در حال توسعه چه نسخه هایی از بازی Assassin’s Creed است؟

به نظر می‌رسد شرکت یوبیسافت با استفاده از پلتفرم Infinity، در تولید نسخه‌های اصلی بازی هر دو سال، به بازیکنان کمک می‌کند تا تجربه‌ی کوچکتری را در بازی به دست آورند. این شرکت در حال حاضر در حال توسعه‌ی نسخه Red برای پایان سال جاری، نسخه‌های چند نفره Invictus برای سال ۲۰۲۵ و بازی Hexe برای سال ۲۰۲۶ است. بازی Hexe که به عنوان تاریک‌ترین نسخه این مجموعه شناخته می‌شود، داستان شخصیت قهرمان زنی با نام السا را روایت می‌کند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *