بن شدن اکانت های زیر 18 سال فورتنایت توسط اپیک گیمز

بن شدن اکانت های زیر 18 سال فورتنایت توسط اپیک گیمز

بن شدن اکانت های زیر 18 سال فورتنایت توسط اپیک گیمز

در آخرین خبر، اپیک گیمز (Epic Games) اعلام کرده است که کاربرانی که تاریخ تولد اکانت خود را کمتر از 18 سال وارد کرده اند، از بازی فورتنایت (Fortnite) بن می شوند. این موضوع بیشتر در افراد زیر 15 سال مشاهده شده است، زیرا اپیک گیمز به عنوان یکی از سختگیرترین استوری های جهان شناخته می شود و به حقوق کودکان و رده بندی سنی بسیار اهمیت می دهد. ولی دلیل بن شدن اکانت های زیر 18 سال فورتنایت چیست؟

اپیک گیمز به رده بندی سنی در فروشگاه خود اهمیت زیادی می‌دهد و از این رو، برای جلوگیری از خرید کودکان بدون اجازه خانواده‌شان، مجبور شده است تا کارت‌های بانکی جهت خرید ویباکس، بتل پس و پک‌های دلاری را غیرفعال کند. به عنوان مثال، در صورتی که شما 14 سال دارید، برای خرید این محصولات، پاسپورت محرمانه‌ی پدر یا مادرتان را مورد نیاز خواهید داشت. اما بن شدن اکانت های زیر 18 سال فورتنایت باعث عصبانیت خیلی از پلیر ها شد.

۱5 نکته آموزشی فورتنایت برای بهتر بازی کردن!

استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords-نقادانه بیشتر بخوانید: استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords

بن شدن اکانت های زیر 18 سال فورتنایت توسط اپیک گیمز

نقد و بررسی بازی پرطرفدار فورتنایت

اما به دلیل محدودیت‌های ایرانی‌ها در احراز هویت، در صورتی که مدارک حساب کاربری و هویتی پدر یا مادرتان را ارسال نکنید، اکانت شما ممکن است به عنوان یک اکانت مشکوک تلقی شود و در نتیجه، ممکن است اکانت شما غیرفعال شود.همچنین، در یک حرکت دیگر، برخی از اسکین ها برای افراد زیر 18 سال قفل شده اند، زیرا به دلیل خشونت وار تلقی شده بودند! به عنوان مثال، برای محافظت از جوانان …به اندازه کافی از وبسایت اپیک گیمز استفاده کنید و تاریخ تولد اکانت فورتنایت را به مثبت 18 سال تنظیم کنید.

با در نظر گرفتن پلتفرم های مختلف، نسخه موبایل بازی فورتنایت، توسط شرکت Epic Games ساخته شده است. این نسخه دارای جلوه های بصری بسیار خوبی است، اما در برخی زمینه ها نیز دچار ضعف های ساختاری می باشد. همچنین، رابط کاربری آن نسبت به نسخه های کنسول یا کامپیوتر، ساده تر و کم جاواه تر است، که ممکن است برای کاربرانی که بازی را در پلتفرم های دیگر انجام داده اند، تجربه غیرعادی ایجاد کند. ایا اکانت های شما به دلیل بن شدن اکانت های زیر 18 سال فورتنایت بن شده است؟

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *