بازی Rise of the Ronin از بخش ساخت کاراکتر پشتیبانی میکند!

بازی Rise of the Ronin از بخش ساخت کاراکتر پشتیبانی میکند! - نقادانه

بازی Rise of the Ronin از بخش ساخت کاراکتر پشتیبانی میکند!

بازی Rise of the Ronin از بخش ساخت کاراکتر پشتیبانی میکند، در بازی Rise of the Ronin بازیکنان قادرند اجزای مختلفی از کاراکتر خود را مانند شکل صورت، بدن، مدل مو و صدا را برای سازگاری با سلیقه خود تغییر دهند. هر چه به تاریخ عرضه بازی نزدیک‌تر می‌شویم، شرکت سونی و استودیو Team Ninja اطلاعات بیشتری در مورد این بازی جهان باز اکشن خود را برای طرفدارانشان منتشر می‌کنند. به تازگی، استودیو Team Ninja و شرکت کوئی تکمو در یک ویدیو جدید به توضیح مبارزات در بازی پرداختند. همچنین، بخش سؤالات متداول صفحه Rise of the Ronin در وب‌سایت پلی استیشن جزئیات بیشتری از این بازی را ارائه می‌دهد.

در Rise of the Ronin، بازیکنان قادر خواهند بود تا شخصیت خود را به طور کامل شخصی‌سازی کنند. در بخش ساخت کاراکتر در بازی Rise of the Ronin،این شخصیت می‌تواند از جنس مرد یا زن باشد و اجزای مختلف آن مانند شکل صورت، بدن، مدل مو و حتی صدا را می‌توان تغییر داد. بازیکنان قادر خواهند بود تا با استفاده از این قابلیت،شخصیت خود را به صورت دقیقی مطابق با خواسته‌ی خود شکل دهند.

بازی Rise of the Ronin از بخش ساخت کاراکتر پشتیبانی میکند! - نقادانه

بازی اکشن Avowed از دنیایی غنی برخوردار خواهد بود!

Rise of the Ronin یک بازی اکشن نقش‌آفرینی جهان-باز است که توسط استودیو Team Ninja و شرکت کوئی تکمو ساخته شده است. در این بازی، بازیکنان در نقش یک رونین ژاپنی قرار می‌گیرند و در سفری پرماجرا برای رسیدن به اهداف خود قرار می‌گیرند. بازیکنان قادر خواهند بود تا در جهانی که از جنگ و خشونت فراگیر است،با انجام مأموریت‌های مختلف و جمع‌آوری اسلحه‌ها و تجهیزات،به مبارزه با دشمنان خود بپردازند.

به طور همزمان با اعلام زمان عرضه‌ی بازی Rise of the Ronin، شرکت سونی و استودیو تیم نینجا جزئیات بیشتری از این بازی را به نمایش درآورده‌اند. در ویدیوی جدیدی که توسط استودیو Team Ninja منتشر شده است، سازوکار مبارزات بازی به تفصیل توضیح داده شده است. از سیستم‌های مبارزه‌ی مختلفی که در بازی وجود دارد، به جمع‌آوری اسلحه‌ها و تجهیزات و استفاده از آن‌ها در مبارزات، تمام جزئیات بازی به صورت دقیق توضیح داده شده است.

همچنین بخش سؤالات متداول صفحه رایز آو رونین در وب‌سایت پلی استیشن نیز جزئیات بیشتری از بازی را به نمایش درآورده است. در این بخش، به سوالاتی که ممکن است در ذهن بازیکنان درباره‌ی بازی پیش بیاید، پاسخ داده شده است. از جمله سؤالاتی که در این بخش مطرح شده است، می‌توان به توضیحات درباره‌ی سیستم مبارزات،اسلحه‌ها، محیط بازی و همچنین قابلیت شخصی‌سازی شخصیت اشاره کرد.

با اعلام زمان عرضه‌ی نزدیک Rise of the Ronin،همه‌ی طرفداران این بازی اکشن نقش‌آفرینی جهان-باز به انتظار این بازی بسیار پرطرفدار هستند. امیدواریم که با انتشار اطلاعات و جزئیات بیشتر درباره‌ی بازی،انتظارات بازیکنان را برآورده کند و به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سال تبدیل شود.

استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords-نقادانه بیشتر بخوانید: استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords

بازی Rise of the Ronin از بخش ساخت کاراکتر پشتیبانی میکند! - نقادانه

به عنوان مثال، Rise of the Ronin در پلتفرم پلی‌استیشن به گیمرها اجازه می‌دهد تا شخصیت خود را با نام “رشد رونین” در بازی سفارشی کنند. این امکان توسط تیم نینجا فراهم شده است،اما بر اساس بخش سؤالات متداول،هنوز هم می‌توان جزئیات شخصیت،از جمله ظاهر، بدن،مدل مو و صدا،را برای گیمرها تنظیم کرد.

بخش “پرسش‌های متداول” تایید کرده است که بازیکنان می‌توانند به سه بازیکن دیگر در Rise of the Ronin ملحق شوند تا ماموریت‌های داستانی را به صورت آنلاین تجربه کنند، اما این بازی گزینه‌ای برای چالش بازیکنان در برابر یکدیگر ندارد. بازی سه سطح دشواری – سحر (آسان)، غروب (عادی) و گرگ و میش (سخت) – را برای بازیکنان فراهم می‌کند.

بازی Rise of the Ronin در چه تاریخی عرضه میشود؟

Rise of the Ronin در تاریخ 22 مارس 2024 به طور انحصاری برای پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *