احتمال المان‌های چندنفره بازی Cyberpunk 2077 وجود دارد

احتمال المان‌های چندنفره بازی Cyberpunk 2077 وجود دارد - نقادانه

المان‌های چندنفره بازی Cyberpunk 2077

اعلام شده است که استودیو CD Projekt Red در حال بررسی تکنولوژی المان‌های چندنفره بازی Cyberpunk 2077 است و پس از بهبود و پشتیبانی کامل از بازی، می‌توانند به پروژه‌های آینده خود بپردازند. با توجه به اینکه در نیمه‌ی سال جاری، بازی ویچر ۴ به مرحله‌ی اصلی توسعه خود می‌رسد، به نظر می‌رسد که ساخت نسخه دوم سایبرپانک ۲۰۷۷ نیز ادامه خواهد داشت.

در ماه نوامبر ۲۰۲۳، اعلام شد که نسخه بعدی بازی سایبرپانک در مرحله «طراحی مفهومی» قرار دارد و از این مرحله تا پایان سال، تیم توسعه با بیش از ۸۰ نفر، به کار روی این دنباله با اسم رمز Orion مشغول خواهند بود. ادم بدوسکی، مدیرعامل شرکت سی‌‌دی پراجکت در مصاحبه‌ای اعلام کرد که تلاش‌های زیادی برای بهبود سری بازی‌های سایبرپانک صورت می‌گیرد و تلاش می‌کنند تا این بازی را به یک حد نهایی عالی برسانند.

اما میخاو نواکوفسکی، مدیرعامل دیگر سی‌‌دی پراجکت، بیشتر بر روی المان‌های چندنفره بازی Cyberpunk 2077 تاکید کرد و اعلام کرد که در دنباله Cyberpunk 2077، قابلیت بازی به صورت چندنفره نیز در نظر گرفته شده است. اما او از ارائه جزئیات بیشتر خودداری کرد و تمرکزش را بر روی بهبود کیفیت و تجربه بازی‌بازان در بازی Cyberpunk 2077 قرار داد.

احتمال المان‌های چندنفره بازی Cyberpunk 2077 وجود دارد - نقادانه

نسخه بعدی بازی Cyberpunk 2077 در حال ساخت است!

با توجه به اینکه مراحل توسعه بازی سایبرپانک به پایان رسیده و تیم توسعه در مرحله طراحی مفهومی قرار دارند، تلاش‌های سختی برای بهبود و ارتقای بازی در این مرحله صورت خواهد گرفت. همچنین، مدیران شرکت CDPR اعلام کردند که بهبودات و اضافات بسیاری در سیستم بازی، داستان و ارتقای گرافیک بازی انجام خواهد شد تا تجربه بازی‌بازان از Cyberpunk 2077 به بهترین شکل ممکن باشد.

با توجه به اینکه بازی سایبرپانک در سال ۲۰۲۰ عرضه شد و در میان بازی‌بازان به شدت مورد استقبال قرار گرفت، انتظار می‌رود که دنباله این بازی نیز با کیفیت و تجربه بهتری عرضه شود و مورد تحسین بازی‌بازان قرار گیرد.این امر نشان می‌دهد که استودیو تصمیم دارد تا در آینده بهبود فرایند بازی‌سازی المان‌های چندنفره بازی Cyberpunk 2077 خود را در مجموعه‌های محبوب خود اعمال کند.

تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن-نقادانه بیشتر بخوانید: تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن اعلام شد

همچنین، این تصمیم باعث شده تا افرادی که برای بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ پول خرج کرده‌اند، امیدواری بیشتری در مورد آینده این بازی داشته باشند و مطمئن باشند که استودیو در حال بهبود آن است. با این حال، هنوز اطلاعاتی درباره تاریخ عرضه این المان‌های چندنفره بازی Cyberpunk 2077 در دو مجموعه بازی The Witcher و Cyberpunk وجود ندارد.

اما این اتفاق می‌تواند نشان دهنده این باشد که استودیو در حال توسعه بازی‌های چندنفره جدیدی با الهام از دنیای سایبرپانک و دنیای سحر و جادوی بازی The Witcher است. این اتفاق می‌تواند تاثیر بسزایی در جذب هواداران جدید به این مجموعه‌ها داشته باشد و باعث شود تا بازی‌های چندنفره این استودیو همواره در صدر فروش بازی‌های محبوب قرار بگیرند. با آغاز توسعه این المان‌های چندنفره بازی Cyberpunk 2077، استودیو سی‌دی پراجکت می‌تواند به عنوان یکی از برترین استودیوهای بازی‌سازی در دنیا شناخته شود و بازی‌های خود را در کنار نام‌های بزرگی مانند Rockstar و Naughty Dog قرار دهد.

احتمال المان‌های چندنفره بازی Cyberpunk 2077 وجود دارد - نقادانه

از طرفی، گیب آماتانجلو به طور مداوم در حال کار روی بهبود و جایگزینی بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ است تا ارائه‌ی یک تجربه‌ی بهتر و کامل‌تر برای بازیکنان ایجاد شود.با اعلام کارگردانی گیب آماتانجلو برای نسخه دوم بازی سایبرپانک ۲۰۷۷، امیدواریم که این بازی به یکی از بهترین بازی‌های سبک اکشن و ماجرایی تبدیل شود. استودیوی سی‌دی پراجکت در آمریکای شمالی که تازه‌تأسیس شده است، با اضافه شدن توسعه‌دهنده‌های اصلی نسخه اول بازی، به یک تیم قوی‌تر تبدیل شده است.

با افزایش تعداد اعضای تیم سازنده، قابلیت‌ها و امکانات بازی نیز بهبود خواهد یافت و این باعث می‌شود که سایبرپانک ۲۰۷۷ نسخه دوم، به یک بازی عالی و دوست‌داشتنی تبدیل شود. همچنین، تمرکز کامل استودیو بر روی توسعه بازی، نشان از تلاش و پیگیری برای ایجاد یک تجربه‌ی بهتر دارد.

این نشان از توجه وی به نظرات و نیازهای بازیکنان است و ما امیدواریم که تلاش‌های او به نتیجه‌ی مطلوب برسد.با توجه به این همه، ما امیدواریم که بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ نسخه دوم، به یک بازی استثنایی و پرطرفدار تبدیل شود و بازیکنان بتوانند از آن لذت ببرند. منتظر اطلاعات بیشتر از این بازی و تغییرات آینده‌ی آن باشید. نظر شما درباره المان‌های چندنفره بازی Cyberpunk 2077 چیست؟

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *