روند جدیدی برای توسعه بازی های Halo Infinite برگزیده شده است

روند جدیدی برای توسعه بازی های Halo Infinite برگزیده شده است - نقادانه

روند جدیدی برای توسعه بازی های Halo Infinite

استودیو ۳۴۳ اینداستریز، توسعه‌دهنده بازی های Halo Infinite، اعلام کرده است که پس از انتشار فصل پنجم، برای عرضه محتوای جدید از یک روش جدید استفاده خواهند کرد. در جریان پخش زنده اخیر، این استودیو اعلام کرد که تا تاریخ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ (۳۰ ژانویه)، دیگر فصل‌های جدیدی منتشر نخواهند شد و به جای آن، رویدادهای «عملیاتی» برگزار خواهند شد.

این تصمیم به منظور جلوگیری از ایجاد شکاف بین بازیکنان بازی به دلیل اضافه شدن فصل‌های جدید به بازی گرفته شده است. با این تصمیم، ۳۴۳ اینداستریز قصد دارد تا دوره‌های زمانی بین انتشار فصل‌ها را کوتاه‌تر کند و تجربه‌ی بازیکنان را بهبود بخشد. همچنین، این تغییر در طرح انتشار محتوا به معنای این است که بازیکنان در هر زمان می‌توانند به بازی بازگردند و به دنیای Halo Infinite بازگردند و تجربه‌ی جدیدی را تجربه کنند.

روند جدیدی برای توسعه بازی های Halo Infinite برگزیده شده است - نقادانه

تاریخ انتشار بازی Stalker 2: Heart of Chornobyl عقب افتاد!

علاوه بر این، ۳۴۳ اینداستریز اعلام کرد که عملیات‌هایی که در آن‌ها بازیکنان به گوشه و کنار دنیای Halo Infinite هستند، به عنوان جایزه‌هایی برای بازیکنان تبدیل خواهند شد. این جایزه‌ها می‌توانند شامل امکانات جدید، سلاح‌های قدرتمند، یا حتی گسترش دنیای بازی باشند. در نهایت، استودیو ۳۴۳ اینداستریز اعلام کرد که هدف اصلی آن‌ها از این تغییر، ارائه‌ی تجربه‌ای بیشتر و بهتر برای بازیکنان است و این تصمیم در راستای این هدف است. این تغییر در طرح انتشار محتوا برای بازی Halo Infinite، امیدواریم تجربه‌ی بهتری را برای بازیکنان به ارمغان بیاورد.

بازی شوتر رایگان Halo Infinite در فصل‌های سنگین و بلند‌مدت، تغییر مهمی در نحوه برگزاری رویدادهای عملیاتی دارد. این تغییر باعث انجام این رویدادها در بازه زمانی چهار تا ۶ هفته و تعداد ۲۰ مرحله برای بتل پس‌های مرتبط با آن‌ها می‌شود. این تغییر به‌عنوان راهی برای کاهش پشتیبانی از بازی محسوب می‌شود.

تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن-نقادانه بیشتر بخوانید: تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن اعلام شد

به علاوه، 343Industries اعلام کرد که در آینده قصد دارد بیشترین به‌روزرسانی‌ها را برای بازی های Halo Infinite منتشر کند. اما، در حال حاضر تیم‌های فرعی این استودیو به پروژه‌های جدیدی منتقل شده‌اند و در حال حرکت به سمت آینده و کار بر روی آن‌ها هستند. به این اضافه که برایان جرارد، مدیر ارتباطات 343Industries، افزود: “به جز تیم پشتیبانی بازی Halo Infinite، تیم‌های فرعی نیز به وجود آمده‌اند.

او همچنین بیان کرد که این تغییرات برای بهبود کیفیت بازی و اضافه کردن محتوای جدید انجام شده‌اند و تاثیری بر روی تاریخ عرضه بازی نخواهند داشت. این اظهارات به‌خاطر تأخیر بزرگ در انتشار بازی های Halo Infinite که پیش‌تر در سال ۲۰۲۰ مشخص شده بود، صورت گرفته‌اند. همچنین، اعلام شده است که استودیوهای دیگری نیز در توسعه بازی مشارکت خواهند کرد، از جمله استودیوهای SkyBox Labs و Sperasoft. این تغییرات می‌تواند به‌عنوان نشانه‌ای از این باشد که استودیو ۳۴۳ در تلاش برای بهبود بازی و ایجاد تجربه‌ای بهتر برای بازیکنان است.

روند جدیدی برای توسعه بازی های Halo Infinite برگزیده شده است - نقادانه

همچنین، تغییرات در تیم‌های توسعه‌دهنده می‌تواند نشانگر رشد و توسعه یک پروژه بزرگ مانند Halo Infinite باشد و به‌طور کلی نشانه‌ای از پتانسیل بالای آن بازی است. امیدواریم که با ادامهٔ تلاش‌های استودیو ۳۴۳، بازی های Halo Infinite به یک اثر بزرگ و تجربه‌ای ماندگار تبدیل شود.

همچنین، تیم توسعه بازی 343 Industries اعلام کرده است که برای این نسخه از بازی، از موتور بازی‌سازی جدیدی به نام Slipspace استفاده کرده است که قابلیت های ویژه‌ای برای بهبود گرافیک و تجربه بازی را فراهم می‌کند. علاوه بر این، بازیکنان در این نسخه از بازی می‌توانند از حالت چندنفره آنلاین و محتوای جدیدی به نام Forge Mode برای ساخت ویرایشگرهای سفارشی استفاده کنند. با توجه به تمامی این ویژگی‌ها، انتظار می‌رود که بازی های Halo Infinite تجربه‌ای بسیار هیجان انگیز و فراموش نشدنی برای علاقه‌مندان به سبک بازی‌های اکشن و علمی-تخیلی فراهم کند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *