پلی‌گراند گیمز سرعت توسعه بازی Fable را با چند توسعه دهنده جدید افزایش داد

پلی‌گراند گیمز سرعت توسعه بازی Fable را با چند توسعه دهنده جدید افزایش داد - نقادانه

سرعت توسعه بازی Fable افزایش یافت!

استودیو پلی‌گراند گیمز به تازگی ۱۸ نفر را به تیم خود اضافه کرده است؛ این اقدام در جهت تسریع فرآیند توسعه بازی‌ها به‌عنوان یک سازنده مطرح، انجام شده است. اعضای جدید تیم از تخصص‌های مختلفی مانند طراحی کاراکتر، نورپردازی، طراحی محیط، دستیار طراحی بازی و طراحی سطح ارشد برای بازی جدید Fable، که در سال گذشته معرفی شده بود، برخوردار هستند. این تصمیم به منظور تضمین موفقیت بازی فیبل در نسخه بعدی اتخاذ شده است. همچنین، استودیو پلی‌گراند گیمز با جذب این تخصص‌ها، در پی تضمین موفقیت نسخه بعدی بازی فیبل است.

علاوه بر این، در چند هفته گذشته، استودیو پلی‌گراند گیمز، سازنده آخرین بازی‌های سری Forza Horizon، تعدادی توسعه‌دهنده جدید را به تیم خود اضافه کرده است. این تصمیم نشان از تلاش برای بهبود و تسریع فرآیند توسعه بازی‌های استودیو است.این حرکت نشان از این دارد که پلی‌گراند گیمز تصمیم دارد تا با استفاده از نیروی کار اضافی به توسعه‌ی سریع‌تر و بهتر بازی Fable بپردازد و به تولید یک عنوان بزرگ و پرطرفدار برای این فرانچایز محبوب بپردازد.

پلی‌گراند گیمز سرعت توسعه بازی Fable را با چند توسعه دهنده جدید افزایش داد - نقادانه

نسخه بعدی بازی Cyberpunk 2077 در حال ساخت است!

استودیو پلی‌گراند گیمز یکی از موفق‌ترین توسعه‌دهندگان بازی در صنعت بازی‌های ویدیویی است که تاکنون تنها در ساخت بازی‌های موتور اومر لایت و مسابقه‌ای Forza Horizon مشغول بوده است. اما با جذب ۱۸ توسعه‌دهنده جدید، این استودیو قصد دارد تا به سمت ساخت بازی‌های ماجراجویی و نقش‌آفرینی نیز گام بردارد.

استودیو Playground Games در سال ۲۰۲۰ با معرفی نسخه جدید بازی Fable، توجه همه را به خود جلب کرد. Fable، یکی از بازی‌های محبوب و قدیمی در دنیای بازی‌های ویدیویی است که همواره توانسته است طرفداران بسیاری را به خود جذب کند. اما با معرفی نسخه جدید، توقعات بالایی برای این بازی وجود دارد و استودیو Playground Games با جذب توسعه‌دهندگان جدید، قصد دارد تا به توسعه‌ی سریع‌تر و بهتر این بازی بپردازد.

از میان ۱۸ توسعه‌دهنده جدید استخدام شده توسط استودیو Playground Games، بسیاری از آن‌ها در حوزه‌هایی مانند طراحی کاراکتر، طراحی نورپردازی، طراحی محیط، دستیار طراحی بازی و طراحی سطح فعالیت خواهند کرد. این تنوع در تخصص‌های توسعه‌دهندگان نشان از این دارد که استودیو Playground Games قصد دارد تا با استفاده از توانایی‌های مختلف این تیم، به تولید یک بازی متفاوت و برجسته برای فرانچایز Fable بپردازد.

استودیو Playground Games با جذب توسعه‌دهندگان جدید، نشان از این می‌دهد که این استودیو قصد دارد تا بازی Fable را به یک سطح بالاتر برده و از موفقیت‌هایی که با ساخت بازی‌های Forza Horizon کسب کرده، در توسعه‌ی این بازی نیز بهره ببرد. استفاده از توسعه‌دهندگان با تجربه در صنعت بازی‌های ویدیویی، نشان از این دارد که Playground Games قصد دارد تا با تلاش و تلاش های فراوان، به تولید یک عنوان بزرگ و پرطرفدار برای این فرانچایز محبوب بپردازد.

استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords-نقادانه بیشتر بخوانید: استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords

پلی‌گراند گیمز سرعت توسعه بازی Fable را با چند توسعه دهنده جدید افزایش داد - نقادانه

در نهایت، با جذب توسعه‌دهندگان جدید، استودیو Playground Games نشان داده است که قصد دارد تا با استفاده از نیروی کار اضافی، به توسعه‌ی سریع‌تر و بهتر بازی Fable بپردازد و به تولید یک بازی بزرگ و پرطرفدار برای این فرانچایز محبوب بپردازد. این حرکت، نشان از این دارد که استودیو Playground Games با اعتماد به نیروهای جدید، قصد دارد تا با تلاش و تلاش های فراوان، به تولید یک بازی بزرگ و پرطرفدار برای فرانچایز Fable بپردازد و علاوه بر این، به توسعه‌ی سریع‌تر و بهتر این بازی بپردازد.

طرفداران بازی Forza از سال ۲۰۱۰ منتظر نسخه جدید آن هستند. در حال حاضر، استودیو Playground Games با جدیت و استخدام توسعه دهنده‌های جدید، در حال کار بر روی این بازی مورد انتظار است. این بازی جدید در رویداد Xbox Games Showcase سال ۲۰۲۰ معرفی شده بود، اما از آن زمان به سکوت فرو رفته است. با پیوستن توسعه دهنده‌های بیشتر به استودیو Playground Games، به نظر می‌رسد که توسعه آن بازی با سرعت بیشتری ادامه خواهد داشت.

بازی جدید فیبل، با استفاده از چندین طراح کاراکتر، نشان از تمرکز بر روی شخصیت‌ها دارد. همچنین، پیوستن طراحان نورپردازی و محیط به ارائه جلوه‌های بصری زیبا و متنوع کمک می‌کند. استودیو پلی‌گراند گیمز، یکی از تهیه‌کنندگان محبوب بازی Baldur’s Gate 3، همچنین مسئول طراحی شخصیت‌های بازی Fable است. این اقدام می‌تواند به بهبود کیفیت و موفقیت بازی Fable کمک کند.

پلی‌گراند گیمز سرعت توسعه بازی Fable را با چند توسعه دهنده جدید افزایش داد - نقادانه

استفاده از اعضای جدید نشان می‌دهد که استودیو Playground Games در حال توسعه جدیدی قرار دارد و با توجه به معرفی نسخه جدید بازی Fable در سال ۲۰۲۰، می‌توان حدس زد که این بازی به پایان توسعه خود رسیده است. طرفداران نباید زمان زیادی را برای بازگشت به دنیای آلبیون منتظر بمانند، اما اطلاعات رسمی درباره زمان عرضه این بازی هنوز اعلام نشده است. به نظر می‌رسد بازیکنان باید تا سال ۲۰۲۵ صبر کنند تا تجربه بازی جدید Fable را تجربه کنند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *