بازی Final Fantasy 7 Rebirth محتوای غنی دریافت میکند!

بازی Final Fantasy 7 Rebirth محتوای غنی دریافت میکند

بازی Final Fantasy 7 Rebirth محتوای غنی دریافت میکند

کارگردان Final Fantasy 7 Rebirth، نائوکی هاماگوچی، به دنبال قرار دادن این بازی در بین آثاری با محتوای غنی و لذت بخش برای بازیکن‌هاست و بازی Final Fantasy 7 Rebirth محتوای غنی دریافت میکند .

بازی Final Fantasy 7 Rebirth محتوای غنی دریافت میکند؟شرکت اسکوئر انیکس ادعا می‌کند که بازی Final Fantasy 7 Rebirth که شامل ۴۰ ساعت داستان اصلی و ۱۰۰ ساعت محتوا برای تکمیل است، تقریبا ۸۰ درصد تجربه بازی را با محتوای جانبی خود ارائه خواهد داد.

در یک مصاحبه با رسانه گیم اینفورمر، دستیار کارگردان Final Fantasy 7 Rebirth به نام موتومو توریاما، بیان کرد که افزایش محتوا در بازی، برای تنوع و تجربه بهتر، بلکه برای افزایش زمان بازی نیست. او تصریح کرد: “بعضی از گیمرها هنگام بازی با جهان بزرگ و محتوای فرعی فراوان، احساس می‌کنند که تنوع محتوای فرعی، فدای تعداد زیاد محتواها شده است و برای همین بازی Final Fantasy 7 Rebirth محتوای غنی دریافت میکند.

موتومو توریاما گفت: “در فاینال فانتزی ۷، ما تلاش کرده‌ایم تا در ارائه این تعداد مشخص از محتوای فرعی، به‌وسیله‌ی اشکال مختلفی از گیم‌پلی، تجربه‌ی بازیکنان را غنی‌تر کنیم. برای ما، این اهمیت بسیار دارد که بازیکنان بتوانند انواع مختلفی از گیم‌پلی را در این محتوای فرعی تجربه کنند و به این ترتیب، توانستیم در میان آثار مشابه، به یک گونه خاص دست پیدا کنیم.”

تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن-نقادانه بیشتر بخوانید: تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن اعلام شد

بازی Final Fantasy 7 Rebirth محتوای غنی دریافت میکند

کم فروش شدن بازی Horizon Forbidden West با عرضه در +PS

در حین بررسی دنیای بازی Final Fantasy 7 Rebirth، بازیکنان می‌توانند با مأموریت‌دهنده‌هایی مانند چادلی ملاقات کنند و علاوه بر دریافت جوایز ارزشمند، به بررسی رویدادهای دیگری بپردازند که دربردارنده داستان‌ها و اطلاعات ارزشمند از جهان فاینال فانتزی هستند. به منظور نزدیک‌تر شدن به شخصیت‌های دیگر، سیستم Affinity به صورت گسترده‌تری طراحی شده است و با تکمیل هر مأموریت فرعی، بازیکنان را به نزدیکی این شخصیت‌ها می‌رساند.

در ادامه مصاحبه خود، نائوکی هاماگوچی اظهار کرد: “ما قصد داشتیم به بازیکنان اجازه دهیم تا خودشان تصمیم بگیرند که آیا فقط می‌خواهند به دنبال داستان اصلی باشند و از ماموریت‌های اصلی چشم پوشی کنند یا به صورت عمیق‌تر در محتوا و روابط شخصیت‌ها غرق شوند و داستان را بهتر درک کنند، یا حتی در حالت تعادلی بین این دو باشند. ما می‌خواستیم این آزادی عمل را به بازیکنان بدهیم.”

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *