بازی Kingdom Come: Deliverance 2 انتشار یافت

بازی Kingdom Come: Deliverance 2-نقادانه

استودیو وارهورس با ارائه تریلر جدیدی از بازی Kingdom Come: Deliverance 2، گیمرها را به سفری دوباره به سرزمین بوهم در قرن پانزدهم می‌برد.

بازی Kingdom Come: Deliverance 2 انتشار یافت

استودیو Warhorse Studios با ارائه تریلر جدیدی از این بازی ، عنوانی تجربه‌ای جذاب و فراموش‌نشدنی را برای گیمرها فراهم می‌کند. این بازی، در دنیایی واقع‌گرایانه و دقیق، سفری مهیج و تحسین‌برانگیز به سرزمین بوهم در قرن پانزدهم را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد.

در این بازی، شما در نقش یک جوان به نام Henry قرار می‌گیرید که در میان فراز و نشیب‌های زندگی، باید در جستجوی عدالت و انتقام پدرش باشید. با ماجراجویی‌های شخصیت خود، تجربه‌ای انسانی و پر از هیجان خواهید داشت و با شخصیت‌های مختلفی از جمله شوالیه‌ها، پادشاهان و مردم معمولی روبرو خواهید شد.

با محیط‌های وسیع و زیبا، اکشن‌های هیجان‌انگیز و مبارزات دشوار، این بازی تجربه‌ای بی‌نظیر از بازی در دوران قرون وسطی را به شما هدیه می‌دهد. با استفاده از اسلحه‌های واقع‌گرایانه و تکنولوژی‌های آن دوران، می‌توانید به طرزی منحصر به فرد در مبارزات خود مهارت‌های خود را به نمایش بگذارید.

همچنین، با بازی در حالت آنلاین، می‌توانید با دوستان خود رقابت کنید و تجربه‌ی یک بازی چندنفره را به دست آورید. با گام‌هایی به سمت پیروزی و افتخار، همراه با شخصیت خود در جنگل‌ها، شهرها و قلعه‌ها سفر کنید و تجربه‌ی یک ماجراجویی فراموش‌نشدنی را تجربه کنید.ما منتظر شما هستیم تا با تریلر جدید Kingdom Come: Deliverance 2، به سفری به سرزمین بوهم در قرن پانزدهم بروید و تجربه‌ی بی‌نظیری از بازی را تجربه کنید. پس با ما همراه باشید و از این بازی هیجان انگیز لذت ببرید.

بازی Kingdom Come: Deliverance 2 انتشار یافت

Warhorse و Deep Silver Studio در نهایت، پس از شایعات فراوان و افشای برخی از جزئیات، با پخش تریلر جدیدی از بازی Kingdom Come: Deliverance 2 رونمایی کردند. این دنباله اکشن نقش‌آفرینی جهان-باز در زمانی نامعلوم از سال ۲۰۲۴، در دسترس خواهد بود برای کاربران پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و کامپیوتر، اما با خبر نبودن از راه‌یابی بازی به پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ.

در Kingdom Come: Deliverance 2، شما در نقش یک جنگجوی ماهر و قهرمانی به نام Henry، به دنبال انتقام خونین از کسانی هستید که خانواده و شهرتتان را به شکل نامناسبی به هم ریختند. بازیکنان در این دنیای واقع‌گرایانه و پراکنده به گونه‌ای متفاوت با جنگجویان، مردمان و موجودات خطرناک برخورد خواهند کرد و باید تصمیماتی را در مسیر خود اتخاذ کنند که تاثیر عمیقی بر داستان و پایان بازی خواهد داشت. بازیکنان همچنین می‌توانند در سفر خود به دنبال گنجینه‌ها، تجارت و تلاش برای ایجاد قلمروی خود باشند.


ویژگی‌های جدیدی که در Kingdom Come: Deliverance 2 معرفی شده است، شامل سیستم‌های مبارزه و تلاش برای تسلط بر اسلحه و سلاح‌های مختلف، سیستم‌های تصادفی برای مسیر داستانی و ماموریت‌ها، تغییرات آب و هوا، بهبود گرافیک و عناصر دیگری است که به تجربه بازیکنان اضافه خواهند کرد. همچنین، این بازی قرار است تجربه‌ای چندنفره را به بازیکنان ارائه دهد که می‌توانند با دوستان خود در سفر خود به دنبال انتقام، همکاری کنند و با هم به دنبال ماجراجویی‌های جذابی بروند.

تریلر بازی F1 24 /تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز-نقادانه بیشتر بخوانید: تریلر بازی F1 24 | تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز

بازی Kingdom Come: Deliverance 2 انتشار یافت

با این وجود، همانطور که در نسخه قبلیKingdom Come: Deliverance 2 مشاهده شد، تصمیم‌های بازیکنان تاثیر زیادی بر روی جهان و داستان بازی خواهد داشت و این باعث می‌شود که بازیکنان با تجربه‌ی یک منطقه‌ی واقعی در قرون وسطی درگیر شوند و به گونه‌ای که هیچ بازی دیگری نتوانسته است، احساس کنند که واقعاً یک قهرمان هستند.

در سری بازی Kingdom Come: Deliverance 2، که در سرزمین بوهم قرن ۱۵ رخ می‌دهد، کنترل هنری بار دیگر به بازیکنان واگذار می‌شود. در این بازی، قهرمان اصلی در تلاش برای انتقام قتل والدینش است و در این مسیر با چندین شخصیت مهم مانند پادشاه مجارستان و ژیگموند ملقب به “روباه سرخ” روبرو خواهد شد. این نسخه از بازی، با مقیاس بسیار بزرگ‌تر از نسخه قبلی عرضه خواهد شد و در بخش داستانی، به جای ۳ ساعت، ۵ ساعت میان‌پرده خواهد داشت.

بازی Kingdom Come: Deliverance 2 انتشار یافت

نبردهای بازی Kingdom Come: Deliverance 2 همچنان به صورت اول شخص ادامه دارد و هنری در نبردها از سلاح های مربوط به همان دوره تاریخی مانند تبر، شمشیر و کمان استفاده می کند. بازیکنان همچنین می توانند در حین کاوش در شهرها، مسافرخانه ها، مناطق سبز اطراف شهر و قلعه ها به فعالیت هایی مانند تیراندازی با کمان و آهنگری بپردازند. استودیو Warhorse به زودی اطلاعات بیشتری در مورد این دنباله مورد انتظار با طرفداران به اشتراک خواهد گذاشت.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *