آپدیت 1.20 بازی ماینکرافت در راه است!

آپدیت 1.20 بازی ماینکرافت در راه است!

آپدیت 1.20 بازی ماینکرافت در راه است!

آپدیت 1.20 بازی ماینکرافت ،از اولین انتشار بازی Minecraft، بیش از ۱۲ سال می‌گذرد. در این مدت، موجنگ استودیوز با ارائه بروزرسانی‌های مداوم و پر از آیتم‌ها و مکانیک‌های گیم پلی جدید، از محصول محبوب و مشهور خود حمایت کرده است. حالا، پس از مدت‌ها انتظار، تاریخ انتشار آپدیت ۱.۲۰ بازی ماینکرافت با نام Trails & Tales و محتواهای تازه، اعلام شده است.

ویژگی های جدیدی که به آپدیت 1.20 بازی ماینکرافت اضافه شده است

بازیکنان می توانند از این گلبرگ های صورتی برای ساخت آتش با خاک خاکستری استفاده کنند و همچنین می توانند آنها را در کوره برای ایجاد آتش سازگار با بیوم Cherry Groves استفاده کنند. Cherry Groves همچنین محل مناسبی برای ایجاد مزارع درختان گیلاس است، که می تواند به عنوان یک منبع غذایی مورد استفاده قرار گیرد.

آپدیت 1.20 بازی ماینکرافت در راه است!


همچنین، زمینه مکانیک باستانی به بازیکنان امکان می دهد تا با استفاده از توپ در هر بیوم، خرابه ها و معابد دوران باستان را کشف کنند. در این بیوم ها، بازیکنان می توانند مواردی مانند جواهرات، اسلحه ها و تندیس های باستانی را کشف کنند. بازیکنان می توانند از این اسلحه ها و جواهرات برای مبارزه با موجودات خطرناک در هر بیوم استفاده کنند.

بازیکنان همچنین می توانند با استفاده از برس باستان شناسی، بلوک ها و اشیاء باستانی را در بیوم های مختلف جمع آوری کنند. این بلوک ها و اشیاء می توانند برای ساخت سازه های مختلف مانند معابد، قلعه ها و قصرها استفاده شوند.

با استفاده از زمینه مکانیک باستانی، بازیکنان می توانند به عنوان یک باستان شناس در ماینکرافت فعالیت کنند و به دنبال پیدا کردن گنجینه های باستانی در بیوم های مختلف بازی بگردند. آنها می توانند این گنجینه ها را در خانه های خود نگهداری کرده و به عنوان تزئینات در ساختمان های خود استفاده کنند.

همچنین، بازیکنان می توانند با استفاده از برس باستان شناسی، برای پیدا کردن کندها و سرنخ هایی در مورد داستان های باستانی درباره بیوم های مختلف فعالیت کنند. این داستان ها می توانند اطلاعات جالبی درباره تاریخ و فرهنگ باستانی هر بیوم ارائه دهند.

به طور کلی، زمینه مکانیک باستانی به بازیکنان این امکان را می دهد تا در ماینکرافت به دنبال ماجراجویی های جدید و هیجان انگیز در محیط های باستانی بگردند و به عنوان یک باستان شناس وارد دنیای باستانی بازی شوند.

آپدیت 1.20 بازی ماینکرافت در راه است!

همچنین، شترها می‌توانند در مناطق یخی و برفی حرکت کنند و به شما کمک می‌کنند تا به سرعت از این مناطق عبور کنید. با این حال، در نقاط گرمسیری، شترها به دلیل داشتن پوستی ضخیمتر از اسب‌ها، نمی‌توانند به خوبی در آن مناطق حرکت کنند. پس با استفاده از شترها، می‌توانید به راحتی و با سرعت بیشتری در محیط‌های مختلف از جمله بیابان‌ها، جنگل‌ها و کوهستان‌ها حرکت کنید.

استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords-نقادانه بیشتر بخوانید: استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords

نسخه ۱.۲۰ آپدیت بازی Minecraft، که در رای‌گیری موجنگ استودیوز بیشترین رای را به خود اختصاص داده بود، حاوی ماب اسنیفر (Sniffer) است. این ماب امکان پیدا کردن تخم‌های باستانی در سایت‌های باستان‌شناسی را برای بازیکنان فراهم می‌کند. با پرورش تخم‌ها، بازیکنان می‌توانند به اسنیفر‌های غول‌پیکر دسترسی پیدا کنند. همچنین این ماب، به شما کمک می‌کند دانه‌های باستانی مورد نیاز برای پرورش Torchflower و Pitcher Plant را به دست آورید.

یکی از ویژگی‌های جدید آپدیت ۱.۲۰ بازی ، اضافه شدن Armor Trim است که به شما امکان می‌دهد مواد مختلف را با یکدیگر ترکیب کرده و با استفاده از ۱۶ حالت موجود، ظاهر زره خود را شخصی‌سازی کنید. همچنین، این بروزرسانی شامل بلوک‌های چوب بامبو، قایق‌های بامبو، کتاب‌خانه‌هایی با قابلیت اضافه کردن کتاب به آن‌ها ، انواع علائم و ویژگی های جدید و… است.

بازی ماینکرافت | بقا در دنیای مکعبی !!!

آپدیت 1.20 بازی ماینکرافت در راه است!

تاریخ انتشار بازی ماینکرافت!

با توجه به اعلام Mojang Studios، در تاریخ ۱۷ خرداد (۷ ژوئن)، بازیکنان نسخه Bedrock می‌توانند از آپدیت ۱.۲۰، با نام Trails & Tales، استفاده کنند. این بروز‌رسانی مجموعه‌ای از محتوای جدید را به بازی اضافه می‌کند که تمام بازیکنان ماینکرافت، بدون توجه به سبک بازی، از آن‌ها لذت خواهند برد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *