اضافه نشدن شخصیت های دیگر به بازی Mortal Kombat 1

دریافت نکردن اسکین اضافی شخصیت های بازی Mortal Kombat 1 !

اضافه نشدن شخصیت های دیگر به بازی Mortal Kombat 1 !

وقتی Quan Chi به بازی Mortal Kombat 1 اضافه شد، به نظر می‌رسید که بازیکنان نمی‌توانند شخصیت‌های DLC اسکین اضافی را دریافت کنند. اما وقتی Omni-Man به بازی مورتال کامبت 1 اضافه شد، اضافه نشدن شخصیت های دیگر به بازی Mortal Kombat 1 یکی از تصمیمات بود، این اتفاق عموما به عنوان یک تحول مثبت در نظر گرفته شد. ورود این شخصیت باعث شد حواس بازیکنان از جنبه‌های منفی بازی، مانند فروشگاه «غاتگر» آیتم‌ها و کمبود ویژگی‌ها، دور شود و شور و اشتیاق آن‌ها را دوباره برانگیزد. اما علیرغم اینکه اکثر طرفداران خوشحال بودند که Omni-Man وارد بازی شده است، اما از محتوایی که با آن وارد شد، راضی نبودند.

Omni-Man، علاوه بر اینکه مهارت‌های اصلی کمتری نسبت به دیگر کاراکترها داشت، هیچ اسکین اضافی دیگری برای باز کردن نداشت. او تنها به لباس پیش‌فرض و تغییر رنگ پالت محدود شده محدود بود. در آن زمان، فکر می‌شد که این به دلیل مجوز استفاده از این کاراکتر بوده و برادران وارنر کمترین آزادی در این مورد را داشتند، اما با ورود کوان چی، می‌توان فرض کرد که این ممکن است برای تمام کاراکترهای DLC صدق کند.

استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords-نقادانه بیشتر بخوانید: استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords

اضافه نشدن شخصیت های دیگر به بازی Mortal Kombat 1

اضافه نشدن شخصیت های دیگر به بازی Mortal Kombat 1 این تصمیم هم‌اکنون کوان چی تنها به ظاهر پیش‌فرض خود محدود است و امکان تغییر لباس و ظاهرش را ندارد. در بازی مورتال کامبت 1 گیراچی به طرز مضحکی به عنوان قابل تعویض در نظر گرفته شده است، اما در واقع لباس او قابل تعویض کمتری نسبت به سایر شخصیت‌ها دارد. این نشان دهنده این نیست که کوان چی اسکین‌های جایگزین ندارد که بتواند از آن‌ها استفاده کند، بلکه در حالت Story او چندین مدل دارد که به راحتی می‌توان به آن‌ها تبدیل شد. همچنین، او اسکین‌های فراوانی از نسخه‌های قبلی مورتال کامبت دارد که باید در اینجا ذکر شوند، اما احتمالا آن‌ها در فروشگاه آیتم‌ها قابل دسترس خواهند بود.

با اینکه حضور این موضوع برای شخصیت‌های DLC برای بسیاری از طرفداران بازی به نظر نمی‌رسد، اما NetherRealm در پاسخ به بازخورد آن‌ها، برای تغییر و بهبود بازی اقداماتی را انجام داده است، از جمله حذف سوپر زره در حالت Invasions. در صورتی که طرفداران بیشتر در مورد این موضوع بحث کنند، احتمالاً اسکین‌های جدیدی برای شخصیت‌های DLC مانند Quan Chi، Omni-Man و سایر کاراکترهای DLC اضافه خواهد شد. ایا اضافه نشدن شخصیت های دیگر به بازی Mortal Kombat 1 دلیل خاصی دارد ؟

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *