زمان انتشار بازی Resident Evil 9 مشخص شد؟

زمان انتشار بازی Resident Evil 9

زمان انتشار بازی Resident Evil 9 مشخص شد؟

بعد از انتشار بازی Resident Evil Village، شرکت CAPCOM به بازسازی و ریمیک نسخه‌های قدیمی‌تر سری بازی Resident Evil پرداخت اما پس از مدت‌ها انتظار، زمان انتشار بازی Resident Evil 9 این سری تایید شده است. اخیراً یکی از لیکسترهای معروف این سری بازی اطلاعاتی کسب کرده که تمام برنامه‌های مرتبط با دو سال آینده کپکام را فاش کرده است. Resident Evil از محبوب‌ترین بازی‌های تاریخ به شمار می‌آید که در آن شما در نقش افرادی قرار دارید که با یک جامعه مبتلا به بیماری زامبی مواجه شده‌اند و باید راهی برای نجات خود یا دستیابی به اهداف بزرگتر پیدا کنید.

از زمان رونمایی از آخرین نسخه مستقل بازی Resident Evil Village، بیش از سه سال گذشته است، اما به نظر می‌رسد فرصت مناسبی برای جستجو در مورد نسخه جدید آن فراهم شده است. با وجود تمام نسخه‌های ریمیک و ریستور که در این مدت منتشر شده‌اند، حالا وقت آن فرا رسیده که به دنبال اطلاعاتی درباره نسخه جدید آن باشیم. این نسخه جدید، که به نظر می‌رسد پسوند خاصی برایش انتخاب نشده و با نام رزیدنت اویل 9 وارد بازار خواهد شد، به نزدیکی زمان رونمایی از خود است.

به گفته Dusk Golem، افشاکننده اطلاعات مرتبط با CAPCOM، در ارتباط با زمان انتشار بازی Resident Evil 9 و دیگر عناوین در حال توسعه توسط این ناشر ژاپنی، اطلاعات جدیدی منتشر کرده است. گزارش WCCFTech نیز در همین راستا تأیید می‌کند.

زمان انتشار بازی Resident Evil 9

زمان انتشار بازی Resident Evil 9

بدیهی است که این اولین بار نیست که Dusk Golem درباره زمان انتشار بازی Resident Evil 9 صحبت می کند. برای اولین بار، حدود دو سال و نیم پیش، او به طرفداران این سری گفت که در اواخر سال 2018، شرکت CAPCOM در حال کار بر روی عناوین مختلف از جمله Resident Evil 2، 3، 4، 8 و 9 بوده است. این فاش کننده اطلاعات همچنین اعلام کرده است که در حال حاضر توسعه زمان انتشار بازی Resident Evil 9 به سرعت و با جدیت پیش می رود، اما نباید انتظار داشت تا سال 2024 این بازی را مشاهده کنیم.

در آینده ای نزدیک، Dusk Golem اطلاعات تازه ای از زمان انتشار بازی Resident Evil 9 را از طریق کانال Discord خود منتشر کرده است. این افشاگر اعلام کرده است که قسمت جدیدی از سری بازی های بقاء CAPCOM در سال 2025 منتشر خواهد شد. اما به نظر می رسد که CAPCOM قصد دارد تا بازی را در سال 2024 معرفی کند، اما عرضه آن به بازیکنان تا پیش از سال 2025 به تعویق خواهد افتاد.

گفته شده است که در پایان سال جاری، CAPCOM قصد دارد یک بازی جدید از سری Monster Hunter را در پاییز سال 2024 منتشر کند. طرفداران امیدوارند حداقل تریلر این بازی را ببینند یا در رویداد توکیو Game Show در ماه اکتبر، یک اطلاعیه کوتاه در مورد آن منتشر شود.

استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords-نقادانه بیشتر بخوانید: استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords

اگر اطلاعات بازی Resident Evil 9 توسط Dusk Golem دقیق باشد، شاید بهتر است منتظر رویداد The Game Awards 2023 که در اواخر سپتامبر برگزار می شود، باشید تا اولین اخبار رسمی از عناوین کپکام را بشنوید.

زمان انتشار بازی Resident Evil 9

آشنایی با نکات جذاب Resident Evil 9

با توجه به شایعات، ممکن است یا زمان انتشار بازی Resident Evil 9 به عنوان پایان حماسه Winters در این سری انتخاب شود و کریس ردفیلد به عنوان قهرمان بازی دوباره به فرانچایز بازگردد. همچنین باید به این نکته توجه داشت که در DLC نهایی Resident Evil Village (8)، شرکت CAPCOM برای بازیکنان جای Rose Winters را در نظر گرفته است.

بعد از ششده‌ی ۱۶ سال از وقایع دهکده رزیدنت اویل، رزماری وینترز، دختر مورد علاقه‌ی اتان، بالغ شده است و توانایی مقابله با موجودات و پدیده‌های وحشتناک را پیدا کرده است. او در تلاش برای فرار از لعنت خود، به درجه‌ی آگاهی مگامایست می‌رسد. سفر رز او به یک سرزمین مرموز می‌برد که خاطرات گذشته‌ی او را به زندگی می‌کشاند و دنیایی پر از کابوس‌ها را به وجود می‌آورد.

سوپرایز کپکام برای سری 9 رزیدنت ایول

در ابتدای سال جاری، شرکت کپکام نسخه بازسازی شده از بازی محبوب Resident Evil 4 را منتشر کرد که در زمینه فروش و همچنین دریافت نقد و بررسی های مثبت، موفق عمل کرد. گزارش شده است که این شرکت توانسته بیش از چهار میلیون نسخه از این بازی را در سراسر جهان به فروش برساند. امیدواریم در آینده نزدیک، DLC جدید با نام Separate Ways که به نقش زن محبوب Ada Wong می‌پردازد، منتشر شود.

زمان انتشار بازی Resident Evil 9

همچنین اخبار هیجان‌انگیز دیگر نشان می‌دهد که شرکت CAPCOM در حال توسعه یک نسخه پورت شده از بازی Resident Evil 4 Remake با تجربه واقعیت مجازی کامل (Full VR) برای PS VR2 است، که به شما امکان می‌دهد به طور مستقیم وارد محیط بازی شوید و با موجودات زامبی و افراد دهکده مواجهه و ترس و وحشت را در خود احساس کنید.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *