اولین بسته گسترش‌دهنده پولی بازی Elden Ring بعد از یکسال

اخبار اولین بسته گسترش‌دهنده پولی بازی Elden Ring بعد از گذشت یکسال

اخبار اولین بسته گسترش‌دهنده پولی بازی Elden Ring بعد از گذشت یکسال

استودیو FromSoftware در حال حاضر در حال توسعه نخستین بسته گسترش‌دهنده پولی بازی نقش‌آفرینی سولز-لایک جهان-بازی elden ring است که به نظر می‌رسد برای بیش از یک سال در دست توسعه قرار دارد. در حال حاضر، در سال جاری، این استودیو باید به کارهای زیادی رسیدگی کند که از جمله آن‌ها می‌توان به توسعه بازی اکشن Armored Core 6: Fires of Rubicon اشاره کرد؛ این اثر در تاریخ ۳ شهریور (۲۵ اوت) منتشر خواهد شد. همچنین، استودیو بر روی اولین بسته گسترش‌دهنده پولی بازی الدن رینگ تحت عنوان Shadow of the Erdtree نیز کار می‌کند که در فوریه معرفی شد و هنوز اطلاعات زیادی درباره آن در دسترس نیست.

اولین بسته گسترش‌دهنده پولی بازی Elden Ring بعد از یکسال

با این حال، به نظر می‌رسد توسعه‌ی این بسته گسترش‌دهنده پولی از مدت‌ها پیش آغاز شده است. در اخبار اولین بسته گسترش‌دهنده پولی بازی Elden Ring بعد از گذشت یکسال طبق گزارش یوتیوبر Ziostorm، کنت چان، طراح اصلی بازی الدن رینگ و تهیه‌کننده،یکی از کارگردان‌های بازی Armored Core 6، عنوان پروژه معرفی‌نشده در بخش تجربه کاری پروفایل لینکدین خود را به elden ring: Shadow of the Erdtree تغییر داده است. پس، به نظر می‌رسد این بسته گسترش‌دهنده مالی در حال توسعه‌ی فعالیت خود از آوریل ۲۰۲۲ است.

اخبار اولین بسته گسترش‌دهنده پولی بازی elden ring که بیش از یکسال درحال توسعه  بوده است!

در اخبار اولین بسته گسترش‌دهنده پولی بازی Elden Ring بعد از گذشت یکسال به نظر می‌رسد کار روی DLC elden ring حدود دو ماه پس از انتشار بازی شروع شده است. احتمالا بسته گسترش‌دهنده مالی Shadow of the Erdtree قبل از این تاریخ در دسترس قرار گرفته است.

با این حال، هنوز تأییدیه‌ای برای عرضه‌ی بسته گسترش‌دهنده پولی بازی الدن رینگ در آینده‌ی نزدیک وجود ندارد، اما به نظر می‌رسد طرفداران باید منتظر انتشار آن پس از بازی Armored Core 6 باشند. به همین دلیل، احتمالا بازیکنان می‌توانند در اواخر سال جاری یا اوایل سال ۲۰۲۴ با این بسته گسترش‌دهنده مالی آشنا شوند. البته هنوز تأییدیه‌ای در مورد این گزارش وجود ندارد و باید منتظر اطلاعات رسمی از سوی استودیو فرام‌سافتور یا شرکت بندای نامکو باشیم. به نظر شما اولین بسته گسترش‌دهنده پولی بازی Elden Ring ارزش خرید دارد؟

پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران بیشتر بخوانید: پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران

بازی elden ring روی چه پلتفرم هایی قابل نصب است؟

شما می‌توانید بازی Elden Ring را بر روی پلتفرم‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و کامپیوتر تجربه کنید و لذت ببرید.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *