حالت گرافیکی غیره منتظره در بازی Avatar: Frontiers of Pandora

حالت گرافیکی غیره منتظره در بازی Avatar: Frontiers of Pandora-نقادانه

با ارائه جدیدترین اپدیت برای بازی Avatar: Frontiers of Pandora، حالت گرافیکی با سرعت ۴۰ فریم بر ثانیه در دسترس خواهد بود.

حالت گرافیکی غیره منتظره در بازی Avatar: Frontiers of Pandora

استودیو Massive Entertainment به‌تازگی به‌روزرسانی جدیدی را برای بازی جهان باز بازی منتشر کرده است، که ویژگی‌های تازه‌ای را به همراه دارد و در تمام پلتفرم‌ها قابل دسترس می‌باشد. این به‌روزرسانی، حالت نرخ ۴۰ فریم بر ثانیه را در پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس اضافه کرده است تا بازیکنان بتوانند تجربه‌ای متعادل از نظر گرافیک و عملکرد داشته باشند.

یک به‌روزرسانی جدید برای Avatar: Frontiers of Pandora به بازی افزوده شده است، که از فناوری XeSS اینتل پشتیبانی می‌کند. از طرفی، به دلیل دلایل نامعلوم، پشتیبانی از FSR3 به طور موقت حذف شده‌است و هنوز تعیین نشده که زمان بازگشت آن به بازی چه زمانی است. این به‌روزرسانی جدید به مشکلات و باگ‌های متعدد بازی، از جمله نقص در عملکرد کوآپ حین تجربه مأموریت‌های Shadows of the Past، اصلاح می‌کند. حجم این به‌روزرسانی گسترده، برای ایکس باکس حدود ۳.۱ گیگابایت، برای کامپیوتر ۳ گیگابایت و برای پلی استیشن ۵ حدود ۲.۴ گیگابایت است.

تریلر بازی F1 24 /تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز-نقادانه بیشتر بخوانید: تریلر بازی F1 24 | تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز

حالت گرافیکی غیره منتظره در بازی Avatar: Frontiers of Pandora

این بازی برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X|S منتشر شده است.


Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *