نسخه کامپیوتر The Last of Us Part 2در آینده نزدیک عرضه میشود

نسخه کامپیوتر The Last of Us Part 2در آینده نزدیک عرضه میشود - نقادانه

نسخه کامپیوتر The Last of Us Part 2در آینده نزدیک عرضه میشود

یکی از شخصیت‌های معروف در زمینه افشای اطلاعات، ادعا کرده است که نسخه کامپیوتر The Last of Us Part 2در آینده نزدیک عرضه میشود. در این راستا، شایعات زیادی درباره انتشار نسخه پی‌سی بازی Ghost of Tsushima منتشر شده است، اما در نهایت بخش سرگرمی تعاملی سونی اعلام کرده است که این نسخه در تاریخ ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ (۱۶ مه ۲۰۲۴) به بازار عرضه خواهد شد. همچنین، همان افشاگر در حال حاضر اعلام کرده است که کاربران کامپیوتر می‌توانند پس از این، بازی The Last of Us Part 2 را تجربه کنند. او همچنین اشاره کرده است که نسخه پی‌سی بازی The Last of Us Part 2 تا حدودی تا معرفی آن فاصله دارد.

با توجه به اینکه نسخه ریمستر بازی The Last of Us Part 2 در اوایل سال ۲۰۲۴ برای کنسول پلی استیشن ۵ عرضه شد، منطقی است که شرکت سونی قصد دارد این بازی را نیز برای کامپیوتر منتشر کند. در حال حاضر فصل دوم سریال لست آو آس در حال تولید است و این موضوع تأییدیه ای برای شایعات عرضه بازی برای کامپیوتر است. اطلاعات دقیق درباره زمان عرضه نسخه پی‌سی لست آو آس ۲ هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است، اما کاربرانی مثل Silknigth ادعاهایی داشته‌اند که نشان می‌دهند تا تحقق این امر زمان زیادی باقی نمانده است.

نسخه کامپیوتر The Last of Us Part 2در آینده نزدیک عرضه میشود - نقادانه

حالت استرس زا بدون بازگشت The Last of Us Part 2 ریمستر

استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords-نقادانه بیشتر بخوانید: استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords

با وجود این، تاریخ انتشار دقیقی برای نسخه کامپیوتر این بازی اعلام نشده است ولی انتظار می‌رود که در سال ۲۰۲۱ منتشر شود. The Last of Us Part 2، توسط استودیو Naughty Dog ساخته شده و یک بازی اکشن-ماجراجویی است که در دنیای پساپاندمیک و زامبی‌ها روایت می‌شود. داستان بازی حول شخصیت‌های اصلی جوئل و الی بازگشته و به بررسی دنیای پساپاندمیک و ارتباطات اجتماعی در آن می‌پردازد. بازیکن در نقش الی بازی می‌کند که برای انتقام قتل خانواده‌اش پا به سفری خطرناک می‌گذارد.

یکی از ویژگی‌های برجسته بازی The Last of Us Part 2، گرافیک بسیار قوی آن است که به‌عنوان یکی از بهترین گرافیک‌های بازی‌های پلی استیشن 4 شناخته می‌شود. همچنین، انتقادات مثبت بسیاری درباره‌ی داستان و گیم‌پلی بازی وجود دارد که باعث شده تا بازی از سوی منتقدین و بازیکنان مورد تحسین قرار گیرد و به‌عنوان یکی از بهترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ شناخته شود.

با توجه به موفقیت بازی The Last of Us Part 2 و تقاضای بالای بازیکنان برای نسخه کامپیوتر، سونی تصمیم گرفته است که به‌سرعت به سراغ عرضه نسخه کامپیوتر بازی Horizon Forbidden West برود. این اقدام سونی نشان می‌دهد که اکنون در حال تسریع روند عرضه بازی‌های انحصاری پلی استیشن برای پی‌سی است. با این حال، تاریخ انتشار دقیق نسخه کامپیوتر The Last of Us Part 2 هنوز اعلام نشده است. اما انتظار می‌رود که با توجه به تسریع روند عرضه بازی‌های انحصاری پلی استیشن برای پی‌سی، نسخه کامپیوتر این بازی نیز در سال ۲۰۲۱ عرضه شود. به هر حال، طرفداران The Last of Us Part 2 باید صبور باشند و منتظر اطلاعات رسمی از سونی بمانند.

نسخه کامپیوتر The Last of Us Part 2در آینده نزدیک عرضه میشود - نقادانه

با این حال، این امکان وجود دارد که سونی هنوز در حال بررسی و برنامه‌ریزی برای انتشار نسخه پی‌سی The Last of Us Part 2 باشد و هنوز هیچ اطلاعی در این مورد منتشر نکرده باشد. اما با توجه به اینکه این بازی در سال ۲۰۲۰ برای کنسول پلی استیشن منتشر شده است، این احتمال وجود دارد که بعد از گذشت مدتی، سونی برای کسب سود بیشتر، نسخه پی‌سی بازی را نیز منتشر کند.

علاوه بر این، ادعای Silknigth می‌تواند این امکان را نیز نشان دهد که سونی در حال برنامه‌ریزی برای انتشار نسخه پی‌سی The Last of Us Part 2 باشد و این انتشار ممکن است در زمانی نزدیک به انتشار بازی برای کنسول پلی استیشن باشد. در کل، با توجه به اینکه بازی The Last of Us Part 2 از جمله بازی‌های پرطرفدار و محبوب ناتی داگ است، احتمال انتشار نسخه پی‌سی بازی در آینده نزدیک بسیار زیاد است و این موضوع می‌تواند خبر خوبی برای بازیکنان پی‌سی باشد.

نسخه پی‌سی The Last of Us Part 2 در چه تاریخی عرضه میشود؟

اما در نهایت بخش سرگرمی تعاملی سونی اعلام کرده است که این نسخه در تاریخ ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ (۱۶ مه ۲۰۲۴) به بازار عرضه خواهد شد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *