تاریخ انتشار شخصیت های Peacemak و Homelander برای Mortal Kombat 1

تاریخ انتشار شخصیت های Peacemak و Homelander برای Mortal Kombat 1

تاریخ انتشار شخصیت های Peacemak و Homelander برای Mortal Kombat 1

استودیو ندررلم (NetherRealm) اخیراً از طریق یک تریلر، تاریخ انتشار شخصیت های Peacemak و Homelander برای Mortal Kombat 1 اعلام کرد که شخصیت Omni-Man در ماه نوامبر (آبان/آذر) در اولین پک مبارزان Mortal Kombat 1 قابل دسترسی خواهد بود. همچنین، تاریخ عرضه شخصیت های دیگری مانند Homelander و Peacemaker نیز مشخص شده است.

تاریخ انتشار شخصیت های Peacemak و Homelander برای Mortal Kombat 1

نقد بازی مورتال کامبت 1 | اساطیر خونین

در نهایت، مورتال کامبت 1 توسط شرکت ندرلم منتشر شد و نسل هشتم به یک بازی مبارزه‌ای چفت و بست‌دار دست پیدا کرد. آیا بازیکنان قادر به تکرار افتخارات قسمت قبل در این نسل جدید هستند؟ در این مقاله، با مرور بازی Mortal Kombat و نقد آن همراه باشید.

فاصله زمانی کمتر از دو سال بین عرضه کنسول‌های نسل هشتمی وجود دارد و تقریبا در همه‌ی سبک‌ها، بازی‌های برجسته و مورد علاقه‌ی بازیکنان را دیدیم، اما بزرگان سبک مبارزه‌ای هنوز همانند انتظار نمایشی مناسب نداشته‌اند. عرضه ایکس‌باکس وان، به انتشار بازی مبارزه‌ای Killer Instinct پیش رفتیم که هر چند بازی خوبی بود، اما توجه منتقدان را به خود جلب نکرد و هنوز هم با وجود انتشار انواع محتواهای قابل دانلود، به جایگاه مورد نظر خود نرسیده‌است. در عین حال، بازی‌هایی همچون تیکن ۷ و استریت فایتر ۵، باید ببینیم که چه ایده‌های جدیدی برای نسل هشتم دارند.

استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords-نقادانه بیشتر بخوانید: استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords

بر اساس اطلاعات رسمی، در زمستان ۲۰۲۴، شخصیت‌های Quan Chi و Peacemaker و در بهار ۲۰۲۴، شخصیت‌های Ermac و Homelander و در تابستان ۲۰۲۴، Takeda Takahashi از طریق پک‌های مبارزان پولی به بازی Mortal Kombat 1 اضافه خواهند شد. هنوز تاریخ انتشار محتویات اضافی مبارزان کمیئو مانند Ferra، Khameleon و Mavado مشخص نشده است.

علاوه بر این، با خرید کمبت پک شما به تمامی شخصیت های قابل بازی در Mortal Kombat 11 دسترسی خواهید داشت، از جمله شخصیت هایی که در آینده به بازی اضافه خواهند شد. همچنین، کمبت پک شامل برخی از جلوه های ویژه و تم های جدید برای شخصیت های قابل بازی است که می توانید در طول بازی استفاده کنید. با خرید این بسته، شما می توانید تجربه ای بی نظیر و بیشتر از بازی Mortal Kombat 11 را تجربه کنید.به نظر شما تاریخ انتشار شخصیت های Peacemak و Homelander برای Mortal Kombat 1 میتواند به فروش بیشتر این مجموعه کمک کند یا تاریخ انتشار شخصیت های Peacemak و Homelander برای Mortal Kombat 1 دلیل خاصی دارد؟

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *