تاریخ انتشار بازی Stalker 2: Heart of Chornobyl عقب افتاد!

تاریخ انتشار بازی Stalker 2: Heart of Chornobyl عقب افتاد! - نقادانه

عقب افتادن تاریخ انتشار بازی Stalker 2: Heart of Chornobyl

استودیو GSC Game World با انتشار تیزری، تاریخ انتشار بازی Stalker 2: Heart of Chornobyl را تایید و اعلام کرد. تیم سازندگان بازی اخیراً جزئیات جدیدی از آن را با طرفداران به اشتراک گذاشته‌اند. اما آخرین اخبار از استودیو GSC Game World نشان می‌دهد که تاریخ انتشار بازی Stalker 2: Heart of Chornobyl بار دیگر به تعویق افتاده است.

این بازی تیراندازی اول‌شخص و جهان‌باز، Stalker 2: Heart of Chornobyl نام دارد و قرار بود در سه‌ماهه‌ای اول سال ۲۰۲۴ منتشر شود. اما با توجه به اعلام استودیو GSC Game World، تاریخ انتشار بازی Stalker 2: Heart of Chornobyl ، تاریخی جدید در نظر گرفته شده است. این بازی قرار است در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۴۰۳ (۵ سپتامبر ۲۰۲۴) منتشر شود.

Stalker 2: Heart of Chornobyl در سال ۲۰۲۴ دنیایی وحشی و خطرناک را در جنگل‌ها و حومه شهری چرنوبیل به تصویر می‌کشد. بازیکنان در نقش یک جنگجوی بقا در منطقه‌ای پس از حادثه چرنوبیل بازی می‌کنند و باید با موجودات غیرقابل پیش‌بینی در این منطقه مبارزه کنند. بازیکنان برای جمع‌آوری منابع، تعامل با شخصیت‌های دیگر و تحقیق در مورد ماجراجویی‌های مختلف در منطقه باید تصمیمات دشواری را بگیرند.

تاریخ انتشار بازی Stalker 2: Heart of Chornobyl عقب افتاد! - نقادانه

پلی‌گراند گیمز سرعت توسعه بازی Fable را با چند توسعه دهنده جدید افزایش داد

Stalker 2: Heart of Chornobyl از گرافیک بسیار پیشرفته‌ای برخوردار است که به بازیکنان اجازه می‌دهد تجربه‌ای واقع‌گرایانه و هیجان‌انگیز را از محیط منطقه‌ای پس از حادثه چرنوبیل را تجربه کنند. همچنین، بازی حاوی یک سیستم رویدادهای پویا است که باعث می‌شود هیچ بازیکنی تجربه یکسانی از بازی نداشته باشد و هر بازیکن می‌تواند تجربه‌ای منحصربه‌فرد از بازی داشته باشد. بازیکنان می‌توانند انتخاب‌هایشان در بازی تأثیر گذار باشد و به ایجاد پایان‌های مختلف در داستان کمک کند.

استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords-نقادانه بیشتر بخوانید: استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords

با اعلامیه جدید تاریخ انتشار بازی Stalker 2: Heart of Chornobyl، تیم سازندگان Stalker 2: Heart of Chornobyl امیدوار است که بتوانند یک بازی بی‌نظیر و حماسی را برای طرفداران خلق کنند. تا تاریخ انتشار بازی Stalker 2: Heart of Chornobyl، بازیکنان می‌توانند با تماشای تیزر و تصاویر جدید در انتظار تجربه‌ای فراموش‌نشدنی از منطقه پس از حادثه چرنوبیل باشند.

بازی Stalker 2 به شما اجازه می‌دهد تا به صورت آزادانه در جهان بازی حرکت و تصمیم‌های مهمی را در بازی بگیرید که تاثیر مستقیم بر روند داستان و پایان منحصر به فرد بازی خواهد داشت. بازیکنان می‌توانند از انواع سلاح‌ها و تجهیزات مختلف برای مقابله با تهدیدات استفاده کنند.

بازی Stalker 2 با گرافیک به‌روز و محیط زیبایی که در آن تمام جزییات با دقت بالا طراحی شده است، بازیکنان را به دنیای غیرممکن و وحشتناک خود می‌کشاند و تجربه‌ی یک بازی غیرقابل تصور را به آن‌ها ارائه می‌دهد. همچنین، بازی Stalker 2 با داستانی پیچیده و جذاب، نفس‌گیر و سرنوشت‌ساز، گیم‌پلی فوق العاده و محیطی پویا و تغییرپذیر، تجربه‌ای بی‌نظیر و فراموش‌نشدنی را برای بازیکنان خود به ارمغان می‌آورد.

تاریخ انتشار بازی Stalker 2: Heart of Chornobyl عقب افتاد! - نقدانه

با پیش‌فروش بازی Stalker 2، شما می‌توانید از اولین بازیکنان باشید که تجربه‌ی این بازی ماجراجویی وحشتناک را به دست می‌آورید و به عنوان یکی از بازیکنان اولیه، در جهان بازی تحت تاثیر قرار گیرید و شاهد تحولات بزرگی در دنیای بازی و داستان آن باشید. پیش‌فروش Stalker 2 بازیکنان را به یک سفر بی‌نظیر و هیجان‌انگیز دعوت می‌کند و تجربه‌ای بی‌نظیر را به آن‌ها ارائه می‌دهد که برای همیشه در خاطره‌ی آن‌ها خواهد ماند.

در این داستان، بازیکن در نقش یک Stalker به نام Skif قرار می‌گیرد که به‌دنبال گرفتن انتقام از گروهی از رهبران قدرتمند است که به سرنوشت منطقه Chornobyl و تمدن انسانی تلاش می‌کنند. بازیکنان باید در مقابل دشمنان خطرناک، موجودات عجیب و غریب و محیط‌های پرخطر متحرک عمل کنند تا به اهداف خود دست پیدا کنند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *