استقبال زیاد از سریال Fallout باعث خرابی سایت ماد

استقبال زیاد از سریال Fallout باعث خرابی سایت ماد-نقادانه

وب سایت Nexus Mods به دلیل دانلود بیش از حد مدهای Fallout 4 و Fallout New Vegas توسط طرفداران اختصاصی حذف شده است.

استقبال زیاد از سریال Fallout باعث خرابی سایت ماد

همان‌طور که احتمالا مطلع هستید، سریال Fallout از سرویس آمازون پرایم، بسیاری از طرفداران بازی‌های این مجموعه را به خود جذب کرده است. از زمان پخش این سریال در ماه گذشته، بازی‌های Fallout 3 و 4، New Vegas و 76 و حتی Shelter، تحت تأثیر قرار گرفته و میانگین بازیکنان و فعالیت کاربران در آن‌ها به‌طور قابل توجهی افزایش یافته است.

اما در شرایطی که این هیجان به وجود آمده، قطعاً باعث خوشحالی بتسدا و مایکروسافت خواهد شد. وبسایت Nexus Mods آماده پذیرش چنین حجم بالای کاربرانی که برای دانلود این مجموعه از بازی‌ها به سایت مراجعه می‌کنند نمی‌باشد و این فشار منجر به کرش شدن سایت شده است. موفقیت سریال فال‌اوت باعث شده است تا فروش بازی‌های این مجموعه به شدت افزایش یابد و صدها هزار نفر از طریق این سایت تجربه این آثار را بیابند. به همین دلیل، نکسوس مادز، که یکی از منابع اصلی برای ساخت و انتشار ماد بازی‌های سری فال‌اوت محسوب می‌شود، با حجم بیش از حدی از دانلودهای از سوی کاربران روبرو شده است.

استقبال زیاد از سریال Fallout باعث خرابی سایت ماد

چندین بار پیش آمده است که هنگام بازدید از سایت نکسوس مادز، با این پیام مواجه می‌شویم: “به دلیل پرطرفداری سریال فال‌اوت، ترافیک زیادی را تجربه می‌کنیم و از طرف دیگر، برای مدیریت این مسئله، منابع بیشتری در نظر گرفته شده است و تیم ما به صورت مداوم در حال بررسی و بهبود عملکرد در سراسر شبکه می‌باشند. لذا، لطفاً تا به حل این مشکلات برسیم، صبور باشید و از تیم ما حمایت کنید.”

تریلر بازی F1 24 /تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز-نقادانه بیشتر بخوانید: تریلر بازی F1 24 | تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز

روزانه، حدود ۷۳۰۰ کاربر منحصربه‌فرد بازی‌های سری فال‌اوت را تجربه می‌کنند و از میان آن‌ها، بیشترین سود به Fallout 4 رسیده است. هر روز، حدود ۲۰ هزار بازیکن جدید نسبت به بازی‌های گذشته، این بازی را تجربه می‌کنند. فال‌اوت همواره جزء بازی‌های محبوب جامعه مادسازها بوده و نکسوس مادز نیز تحت تأثیر این پدیده قرار گرفته است.

بازی‌های سری فال‌اوت، سه جایگاه از فهرست ۱۰ بازی برتر و ۲ جایگاه از فهرست ۵ بازی محبوب Nexus Mods را به خود اختصاص داده‌اند. تا به حال بیش از ۹۰ هزار ماد برای بازی‌های Fallout 3، 4 و New Vegas در دسترس قرار گرفته‌اند و بیش از ۲ میلیارد بار دانلود شده‌اند. این مادها بیشتر جزئیات کوچکی را به بازی‌ها اضافه می‌کنند، اما تیم FOLON همچنان در حال کار است تا یک ماد در اندازه‌های یک بسته الحاقی به نام Fallout: London را منتشر کند. زمان اتمام آماده‌سازی این ماد به دلیل آپدیت جدید بازی Fallout 4 به تأخیر افتاده است.

استقبال زیاد از سریال Fallout باعث خرابی سایت ماد

«فال‌آوت: لندن» در سال 2237 اتفاق می‌افتد و در شهر لندن و در فاصله زمانی دو بازی اول فال‌آوت اتفاق می‌افتد. این بسط شامل 15 بخش مجزا در نقشه ای به اندازه و مقیاس بازی پایه Fallout 4 است. هر کدام از این Boroughs فضای منحصر به فردی دارند و از 7 بخش کوچکتر تشکیل شده اند. این پروژه توسط چندین توسعه دهنده مستقل در حال توسعه است که قصد دارند یک بازی کامل و مستقل برای پروژه بعدی خود بسازند.

به پایان نظرات خود در مورد این موضوع با نقادانه و سایر کاربران بپیوندید و در اشتراک بگذارید.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *