بازی جدید Halo شروع به ساخت کرده است!

بازی جدید Halo شروع به ساخت کرده است!-نقادانه

مدتی است که بازی جدید Halo شروع به ساخت کرده است!

به گزارش منتشر شده، مایکروسافت و استودیوی ۳۴۳ اینداستریز از مدتی قبل به توسعه بازی جدید Halo پرداخته اند. این بازی در سال ۲۰۲۱ با نام Halo Infinite منتشر شد، اما از آن زمان به بعد سرنوشت مجموعه Halo در وضعیتی نامعلوم قرار گرفته است. اخیراً، در آخرین اخبار بازی، اطلاعاتی منتشر شده که نشان می دهد سران ردموندی‌ها و استودیوی ۳۴۳ اینداستریز در حال توسعه نسخه جدیدی از مجموعه Halo برای سال ۲۰۲۲ هستند. یک کاربر در شبکه اجتماعی Reddit اشاره کرده است که دو عضو از استودیوی ۳۴۳ اینداستریز در حال حاضر در حال کار بر روی ساخت بازی جدید Halo هستند.

بر اساس اطلاعات اعلام شده، جاستین دینگز، طراح بازی‌های Halo 4 و Halo 5 و همچنین کارگردان بازی Halo Infinite، در پروفایل لینکدین خود اعلام کرده است که از سال ۲۰۲۲ به عنوان کارگردان هنری پروژه‌ای که هنوز معرفی نشده، مسئولیت خواهد داشت. همچنین، ایان اسلاتز که از سال ۲۰۱۹ در استودیوی ۳۴۳ اینداستریز به عنوان یکی از طراحان ارشد فعالیت می‌کند، در پروفایل خود اعلام کرده است که در حال حاضر در حال کار بر روی سیستم‌های بازیکن و بخش‌های مختلف آنریل انجین ۵ است، که این امر تاییدیه غیرمستقیمی برای نقش او در پروژه‌ای که هنوز معرفی نشده است، می‌باشد.

بازی جدید Halo شروع به ساخت کرده است!-نقادانه

شروع به ساخت بازی رومیزی هیلو

استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords-نقادانه بیشتر بخوانید: استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords

اگرچه بدون اشاره مستقیم او، اما طبق شایعات موجود، نسخه بعدی این مجموعه از طریق استفاده از Unreal Engine 5 ساخته می‌شود. همچنین، در پادکستی که در ماه اکتبر ۲۰۲۳ منتشر شد و درباره صنعت بازی‌های ویدیویی بود، اشاره شده بود که تیم سازنده در حال توسعه نسل بعدی هیلو با استفاده از UE5 است.

در آینده، احتمالا منتظر خواهیم ماند تا ببینیم آیا مایکروسافت یا ۳۴۳ اینداستریز این پروژه را رسما منتشر خواهند کرد یا خیر.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *