سیزن OG بازی فورتنایت استقبال گرم پلیر ها را به همراه داشت

سیزن OG بازی فورتنایت استقبال گرم پلیر ها را به همراه داشت - نقادانه

سیزن OG بازی فورتنایت موجب استقبال گرم پلیر ها شد

بازی Fortnite با تجربه‌های جدید مانند سیزن OG و Fortnite Lego در دسامبر 2023 به میزان زیادی توسط بازیکنان تجربه شده بود. براساس آخرین گزارش، در این ماه، بازیکنان بیش از 1.6 میلیارد ساعت را صرف بازی Fortnite کرده بودند. این تعداد، بیش از کل ساعت‌های صرف شده در Call of Duty HQ، شامل بازی‌های ،Modern Warfare 2 Modern Warfare 3، Warzone، EA Sports FC 24، Roblox و GTA V Online در همان بازه زمانی بود، طبق گزارش شرکت تحلیلی Empor.

طبق جدیدترین گزارش‌ها بر اساس آمار برند بازی‌های ویدیویی در سال ۲۰۲۳، Fortnite یکی از پربازدیدترین بازی‌های ویدیویی در سراسر جهان بوده است و فورتنایت در میان نسل جدید بازیکنان بسیار محبوب است.بازی Fortnite اولین بار در سال ۲۰۱۷ عرضه شد و تا به امروز باز هم جزء پرطرفدارترین بازی‌های ویدیویی در سراسر جهان است. این بازی از سبک بازی‌های بقا و تیراندازی است و بازیکنان در آن در نقش یک شخصیت با قدرت‌های خاص قرار می‌گیرند و باید در یک جزیره ترسناک و پر خطر برای بقا در مقابل دیگر بازیکنان مبارزه کنند.

سیزن OG بازی فورتنایت استقبال گرم پلیر ها را به همراه داشت - نقادانه

۱5 نکته آموزشی فورتنایت برای بهتر بازی کردن!

سیزن OG بازی فورتنایت، تجربه بازی برای بازیکنان به‌طور قابل توجهی بهبود یافته است. سیزن OG بازی فورتنایت شامل محتوای جدیدی مثل لگو فورتنایت است که به بازی یک ابعاد جدید و جذابیت می‌بخشد. بازیکنان می‌توانند در سیزن OG بازی فورتنایت به لگو فورتنایت دسترسی داشته باشند و از آن برای ساخت ساختمان‌های خود در بازی استفاده کنند. همچنین، این سیزن شامل انواع امکانات و ابزارهای جدیدی است که بازیکنان می‌توانند از آن‌ها برای ترقی سریع‌تر در بازی استفاده کنند.

بازی Fortnite در ماه دسامبر ۲۰۲۳ توسط بازیکنان زیادی تجربه شده است و این عدد هر روز در حال افزایش است. با توجه به جذابیت و پر طرفدار بودن بازی و همچنین اضافه شدن سیزن OG بازی فورتنایت و تجربیات جدید، می‌توان انتظار داشت که بازی Fortnite در آینده نیز همچنان پرطرفداری خود را حفظ کند و تجربه بازی برای بازیکنان همواره جذاب باشد.

استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords-نقادانه بیشتر بخوانید: استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords

بازیکنان از این اضافه شدن سه حالت بازی جدید به بازی بسیار خوشحال بودند و بسیاری از آن‌ها به دنبال تجربه‌ی هیجان‌انگیز و متفاوتی بودند. در این سیزن، بازیکنان همچنین شاهد به‌روزرسانی‌های جدیدی برای کنترل‌ها و نقشه‌ی بازی بودند که بهبودهای قابل توجهی در بازی به وجود آورد. این به‌روزرسانی‌ها باعث شدند تا بازیکنان بتوانند به صورت بهتر و بیشتری در مسابقات شرکت کنند و تجربه‌ی متفاوتی از بازی برایشان فراهم شود. در کل، سیزن OG بازی فورتنایت چپتر چهارم یک سیزن بسیار موفق برای بازی بتل رویال اپیک بود که باعث رشد و پیشرفت بازی و تفاوت در تجربه‌ی بازیکنان شد.

سیزن OG بازی فورتنایت استقبال گرم پلیر ها را به همراه داشت - نقادانه

با همکاری گروه لگو، فورتنایت به عنوان یک بازی بقا و ساخت و ساز توسعه یافته است. این بازی تجربه هیجان انگیزی را برای بازیکنان به ارمغان می آورد. همچنین راکت ریسینگ، یک بازی سریع و هیجان انگیز از سازنده راکت لیگ، یعنی Psyonix، ساخته شده است. در این بازی، بازیکنان می توانند به زمین های مسابقه مختلف بروند، دریفت کنند و حتی پرواز کنند. توسعه فورتنایت فستیوال نیز توسط شرکت Harmonix، سازنده بازی Rock Band، صورت گرفته است. Rock Band، یک بازی موسیقی است که بازیکنان می توانند به تنهایی یا با دوستانشان، موسیقی های محبوب را اجرا کنند.

لوئیس وولدریج، مدیر تحقیقات بازی‌های شرکت امپر، اعلام کرد که با عادی‌تر شدن عرضه لگو فورتنایت، امیدوارند که مشارکت بازیکنان در بازی به حالت طبیعی خود بازگردد. او همچنین افزود که بازگشت Fortnite OG در سال ۲۰۲۴، همراه با محتوای ماه نوامبر ۲۰۲۳ که باعث جذب بالاترین تعداد بازیکنان شد، می‌تواند باعث ادامه سلطه این بازی شود.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *