تریلر بازی The Outlast Trials

تریلر بازی The Outlast Trials

تریلر بازی The Outlast Trials

دو تهدید قدرتمند، فیلیس فاترمن و سارجنت لیلند کویل، در تریلر بازی The Outlast Trials به بازیکنان مراحلی دشوار را به ارمغان خواهند آورد.

بازی ترسناک The Outlast Trials، ساخته استودیو Red Barrels، که در هفته گذشته تکمیل شده است، از ماه آینده با دسترسی زودهنگام برای کاربران در دسترس خواهد بود. در حال حاضر، تریلر بازی The Outlast Trials از طریق IGN Fan Fest 2024 منتشر شده است که دو شخصیت شرور اصلی بازی به نام‌های فیلیس فاترمن و سارجنت لیلند کویل را با اعمال وحشتناک و خشونت بار آن‌ها به نمایش می‌گذارد. تماشای تریلر بازی The Outlast Trials:

همانطور که در تریلر بازی The Outlast Trials دیدید در داستان بازی، فیلیس فاترمن یک برنامه‌ی کودکی را اجرا می‌کند، اما رفتارهای خشونت‌آمیز او که ناشی از اختلال تجزیه هویتش است، در نمایش عروسکی برنامه به نمایش گذاشته می‌شود. او به اندازه‌ی کافی فریب داده شده که برنامه را به یک بازی شکنجه‌آمیز تبدیل کند و بازیکنان را تا حد مرگ شکنجه دهد. سارجنت لیلند، که قبلاً به عنوان افسر پلیس فعالیت می‌کرد، از یک باتری برقی استفاده می‌کند تا مردم را شکنجه دهد.

با این حال، در پشت صحنه این اتفاقات، حضور شرکت مورکف و مقامات بلندپایه آن باید مورد توجه قرار گیرد تا ارتباط بین وحشیگری آنها و منشاء این اتفاقات هولناک را درک کنیم. به خصوص با توجه به اینکه این بازی در واقع پیش درآمدی برای دو بازی Outlast است.

تریلر بازی The Outlast Trials

هیدئو کوجیما درباره دلیل ساخت بازی Physint صحبت کرد!

“The Outlast Trials” یک بازی ترسناک بقا است که در دوران جنگ سرد اتفاق می‌افتد. بازیکنان باید نقش داوطلبان را در آزمایشات شرکت Murkoff بر عهده بگیرند. مشابه بسیاری از شرکت‌های تخیلی بزرگ در بازی‌های ویدیویی، مورکف نیز آزمایش‌های وحشتناکی را روی داوطلبان انجام می‌دهد.

استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords-نقادانه بیشتر بخوانید: استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords

بازیکنان باید با استفاده از تکنولوژی‌های نوین و همچنین تلاش برای گرفتن تصمیم‌های صحیح، به موفقیت در این بازی جهانی دست یابند.

این بازی با شخصیت‌های جدید و عناصر متفاوتی در محیطی کاملا جدید در مقابل بازیکنان قرار می‌گیرد. بازیکنان باید با استفاده از مهارت‌های خود و با پیش بینی حرکات دشمنان، به سرعت و با دقت اقدام به کشف اسرار شرکت Murkoff بپردازند. همچنین لازم است که بازیکنان به دنبال جمع‌آوری اطلاعات و مواد مورد نیاز برای فرار باشند.

این بازی به صورت تیمی قابل بازی است و بازیکنان می‌توانند با دوستان خود در سراسر جهان به تلاش برای زنده ماندن در محیط وحشتناک Murkoff بپردازند. بازیکنان باید با همکاری و تعامل با یکدیگر، به موفقیت در ماموریت‌های خود برسند و از مراحل مختلف بازی لذت ببرند.

تریلر بازی The Outlast Trials

تجربه‌ی این بازی برای بازیکنان بسیار هیجان انگیز خواهد بود، زیرا هر حرکت و تصمیمی که بازیکنان بگیرند، می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر روند بازی داشته باشد. با نگرانی‌ها و ترس‌های خود مبارزه کنید و به دنبال فرصت‌هایی برای فرار از محیط وحشتناک Murkoff باشید. \”The Outlast Trials\” یک بازی ترسناک بقا است که باعث تجربه‌ی مهیج و هیجان انگیزی برای بازیکنان خواهد شد. بازیکنان باید در حالت بقا و با استفاده از منابع موجود در محیط، تلاش کنند تا برای زنده ماندن و فرار از دست Murkoff، بهترین مسیر را پیدا کنند.

هر تصمیم و حرکتی که بازیکنان انجام می‌دهند، می‌تواند تاثیر زیادی بر روند بازی داشته باشد و باید با دقت و هوشیاری اقدامات خود را برنامه‌ریزی کنند تا بهترین نتیجه را برای خود به دست آورند. محیط وحشتناک Murkoff، باعث افزایش ترس و تنش در بازی می‌شود. نظر شما درباره تریلر بازی The Outlast Trials چیست؟

تاریخ اکران و پلتفرم های بازی؟

The Outlast Trials در 5 مارس (15 اسفند) برای Xbox Series X|S، PlayStation 5، Xbox One، PlayStation 4 و PC منتشر خواهد شد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *