به این زودی دنباله بازی Wo Long: Fallen Dynasty عرضه نمیشود!

به این زودی دنباله بازی Wo Long: Fallen Dynasty عرضه نمیشود! - نقادانه

دنباله بازی Wo Long: Fallen Dynasty عرضه نمیشود

گزارش‌ها حاکی است که استودیو تیم نینجا در حال حاضر برنامه‌ای برای توسعه دنباله بازی Wo Long: Fallen Dynasty ندارد و به این زودی دنباله بازی Wo Long: Fallen Dynasty عرضه نمیشود. با این حال، عملکرد بازی در مقایسه با سری Nioh، از نظر فروش و تحسین منتقدان، پایین‌تر بود، اما هنوز هم بازی قابل قبولی برای استودیو تیم نینجا به حساب می‌آمد. در بین منتقدان، نظرات مثبتی درباره این بازی ارائه شده بود و تا ماه آوریل سال گذشته، بیش از یک میلیون نسخه از آن به فروش رسیده بود. همچنین، در آن زمان، تایید شد که با عرضه روز اول روی سرویس گیم پس، توانسته بیش از ۳.۸ میلیون بازیکن را به خود جذب کند.

طرفداران هم اکنون در تلاشند تا اطلاعاتی درباره احتمال توسعه دنباله بازی اکشن نقش‌آفرینی Wo Long: Fallen Dynasty را از استودیو تیم نینجا یا شرکت کوئی تکمو به دست آورند. در یک مصاحبه با تاچ‌آرکید، ماساکازو هیرایاما، کارگردان و تهیه‌کننده این بازی ، اعلام کرد که در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای توسعه دنباله بازی وجود ندارد و به این زودی دنباله بازی Wo Long: Fallen Dynasty عرضه نمیشود.

به این زودی دنباله بازی Wo Long: Fallen Dynasty عرضه نمیشود! - نقادانه

لغو ساخت دو نسخه از بازی کال اف دیوتی توسط اکتیویژن

هیرایاما قصد دارد در صورت فراهم شدن شرایط مناسب، دنباله بازی Wo Long را در دوره ای از تاریخ چین که شاهد پایان اتفاقات نسخه اول آن و دوران پس از سقوط سلسله هان است، تولید کند. این دوره که هیرایاما به آن اشاره کرده، مربوط به عصر سه پادشاهی است و به نظر میرسد که این کارگردان با سبک گیم پلی و روایت داستانی مشابه با نسخه اول، وقایع آن را توسعه خواهد داد.

تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن-نقادانه بیشتر بخوانید: تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن اعلام شد

همچنین، آقای هیرایاما افزود: “با توجه به موفقیت بزرگی که بازی Wo Long در بازار داشته و همچنین تعامل فعال با بازیکنان و نظرات مثبتی که دریافت کرده‌ایم ، احساس می‌کنیم ما می‌توانیم این داستان را به یک فرصت مناسب برای توسعه و گسترش دنیای بازی‌های ما تبدیل کنیم. در این راستا ، ما در حال بررسی ایده‌های جدید و جذابی هستیم که بتوانند بهترین تجربه بازی را برای بازیکنانمان ایجاد کنند و این ایده‌ها شامل توسعه دنباله‌ها و ادامه داستان Wo Long نیز می‌شود.”

با وجود اینکه دنباله بازی Wo Long: Fallen Dynasty عرضه نمیشود در حال حاضر، بازیکنان می‌توانند به امید ادامه داستان این بازی، به بازی Wo Long ادامه دهند و تجربه فوق‌العاده‌ای را در جهان فانتزی این بازی به دست آورند. در ضمن، تیم توسعه بازی نیز در حال بررسی و به‌روزرسانی‌هایی برای ارتقای تجربه بازیکنان در بازی Wo Long می‌باشد که با احترام به نظرات و پیشنهادات بازیکنان انجام می‌شود اما فعلا به این زودی دنباله بازی Wo Long: Fallen Dynasty عرضه نمیشود.

به این زودی دنباله بازی Wo Long: Fallen Dynasty عرضه نمیشود! - نقادانه

با وجود به این زودی دنباله بازی Wo Long: Fallen Dynasty عرضه نمیشود در نهایت ، آقای هیرایاما تاکید کرد که تیم توسعه بازی همواره در تلاش است تا بهترین تجربه بازی را به بازیکنان خود ارائه دهد و همواره در حال بررسی ایده‌های جدید و جذاب برای توسعه و گسترش دنیای بازی‌های خود می‌باشد و امیدوار است که بازیکنان همچنان از بازی Wo Long لذت ببرند.

همچنین ، به‌روزرسانی‌های متعدد و رویدادهای کراس‌اور با بازی‌های محبوب مانند Nioh 2، Bladepoint: Naraka و Lies of P نیز در دسترس قرار گرفته‌اند. علاقه‌مندان به بازی Wo Long می‌توانند حالا نسخه کامل بازی را با تمامی محتویات پس از عرضه تهیه نمایند.

بازی Wo Long: Fallen Dynasty چند بسته الحاقی دارد؟

استودیو تیم نینجا بازی Wo Long: Fallen Dynasty را در مارس ۲۰۲۳ منتشر کرد و به آن سه بسته الحاقی با عناوین Battle of Zhongyuan، Conqueror of Jiangdong و Upheaval in Jingxiang اضافه کرد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *