اعلام زمان اضافه شدن پیس‌میکر به مورتال کامبت ۱

اعلام زمان اضافه شدن پیس‌میکر به مورتال کامبت ۱ - نقادانه

زمان اضافه شدن پیس‌میکر به مورتال کامبت ۱ اعلام شد!

اطلاع داده شد که در تاریخ ۹ اسفند ۱۴۰۲ (۲۸ فوریه ۲۰۲۴)، کاراکتر پیس‌میکر به فهرست مبارزهای بازی Mortal Kombat 1 اضافه خواهد شد. در اخبار اخیر بازی، استودیو NetherRealm اعلام کرد که برای دارندگان Kombat Pack 1، کاراکتر Peacemaker در این تاریخ قابل دسترسی خواهد بود. به دلیل اینکه دارندگان این بسته در هفته‌ای که پیش از این تعیین شده است، به کاراکترهای جدید دسترسی پیدا می‌کنند، شخصیت پیس‌میکر در تاریخ ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ (۶ مارس ۲۰۲۴) برای گیمرهایی که این مبارز را به‌شکل جداگانه خریداری می‌کنند، قابل دسترس خواهد بود.

Peacemaker که در اصل یک سرباز دوره به‌نام Christopher Smith است، با اضافه شدن پیس‌میکر به مورتال کامبت ۱ ،در بازی Mortal Kombat 1 به‌صورت کامل با قدرت‌های خود مبارزه خواهد کرد و قادر به استفاده از اسلحه‌های مختلف خود نیز می‌باشد. او در این بازی صرفا به عنوان یک کاراکتر قابل بازی درآمده است و قابلیت‌های خاصی ندارد. همچنین، بازیکنان می‌توانند در حالت مبارزه‌ی آنلاین با دوستان خود با استفاده از این کاراکتر به مبارزه بپردازند و تجربه‌ی جذاب و هیجان‌انگیزی را در بازی Mortal Kombat 1 داشته باشند.

اعلام زمان اضافه شدن پیس‌میکر به مورتال کامبت ۱ - نقادانه

فروش حیرت انگیز  سه میلیونی Mortal Kombat 1 !

همچنین با اضافه شدن پیس‌میکر به مورتال کامبت ۱ اگر مایل هستید که شخصیت Peacemaker را در بازی Mortal Kombat 1 تجربه کنید، می‌توانید این کاراکتر را در تاریخ ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ (۶ مارس ۲۰۲۴) به‌صورت جداگانه خریداری کنید یا با خرید Kombat Pack 1، از هفته‌ی ۹ اسفند ۱۴۰۲ (۲۸ فوریه ۲۰۲۴) به‌صورت رایگان در دسترس خود قرار بگیرید. با مبارزه با Peacemaker، جذابیت و تنوع بازی Mortal Kombat 1 را افزایش دهید و لذت ببرید.

تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن-نقادانه بیشتر بخوانید: تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن اعلام شد

به‌روزرسانی ماه فوریه، علاوه بر اضافه شدن پیس‌میکر به مورتال کامبت ۱، امکانات جدیدی را به بازی اضافه می‌کند که باعث می‌شود تجربه بازی ارتقا یابد. قابلیت کراس-پلتفرم به بازی اضافه شده است که به بازیکنان امکان می‌دهد با دوستان خود از پلتفرم‌های مختلف بازی کنند. این قابلیت باعث می‌شود تا بازیکنان بتوانند با دوستان خود از سراسر جهان به‌روزرسانی ماه فوریه را تجربه کنند.

با اضافه شدن جان سینا به بازی، کاراکتر جدیدی به دنیای Mortal Kombat اضافه می‌شود. بازیگر نقش پیس‌میکر در سریال Peacemaker و فیلم The Suicide Squad به عنوان صداپیشگی این کاراکتر در بازی حضور خواهد داشت. با اضافه شدن پیس‌میکر به مورتال کامبت ۱، او با توانایی استفاده از سلاح گرم، یک کاراکتر قدرتمند در بازی خواهد بود.

با اینکه تاکنون مشخصات دقیقی از بازی Mortal Kombat 11 اعلام نشده است، اما با توجه به تغییرات زیادی که در فصل سوم و چهارم بازی صورت گرفته است، می‌توان انتظار داشت که بازی با گرافیک بهتر و طرح جدیدی از کاراکترها به بازار عرضه شود.

اعلام زمان اضافه شدن پیس‌میکر به مورتال کامبت ۱ - نقادانه

علاوه‌برآن، منتظر بازی Mortal Kombat 12 هم باشید که شایعات بسیاری درباره‌ی کاراکترهای جدید و صحنه‌های بیشتری در آن وجود دارد. تریلر جدید بازی Mortal Kombat 12 احتمالا در طول تابستان ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد و طرفداران بازی‌های مبارزه‌ای می‌توانند از آن لذت ببرند. با اضافه شدن پیس‌میکر به مورتال کامبت ۱ ،همچنین امکانات جدیدی مانند حالت آنلاین گروهی و حالت تک تیراندازی نیز به بازی اضافه خواهند شد. با توجه به تاریخچه‌ی موفق بازی‌های قبلی از سری Mortal Kombat، امیدواریم که Mortal Kombat 12 هم به عنوان یکی از بهترین بازی‌های مبارزه‌ای سال ۲۰۲۲ معرفی شود.

داستان بازی Mortal Kombat 12 چگونه است؟

در مورد داستان بازی هم گفته شده است که این بار فردی با نام “شوجینکو” در مرکز آن خواهد بود و تلاش خود را برای نابودی دنیا ادامه خواهد داد. بازیکنان باید با کاراکترهای مختلفی مانند ساب-زیرو، ریدن، اسکرپیون و دیگران برای مقابله با او و نجات دنیا همکاری کنند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *