تریلر جدید بازی Death Stranding 2 به زودی منتشر میشود!

تریلر جدید بازی Death Stranding 2 به زودی منتشر میشود! - نقادانه

زمان انتشار تریلر جدید بازی Death Stranding 2

با توجه به شایعات پخش شده، به نظر می‌رسد در طی دو هفته آینده باید انتظار انتشار تریلر جدید بازی Death Stranding 2 را داشته باشیم. پس از معرفی رسمی بازی Death Stranding توسط استودیو Kojima Productions در اواخر سال ۲۰۲۲، بسیاری منتظر بودند تا اطلاعات جدید و تریلری از این بازی مورد انتظار نمایش داده شود. اما تا به این لحظه، هیچ اطلاعات جدیدی از سوی استودیو Kojima Productions منتشر نشده است، ولی براساس شایعات منتشر شده، طی دو هفته آینده باید منتظر انتشار تریلر جدید بازی Death Stranding 2 باشیم.

با توجه به آنچه که برای بازی Death Stranding تاکنون مشاهده کرده‌ایم، انتظار می‌رود موارد جذاب و شگفت‌انگیزی در این تریلر جدید نیز به نمایش گذاشته شوند. همچنین، احتمالاً در این تریلر اطلاعات جدیدی درباره داستان و گیم‌پلی بازی نیز به نمایش گذاشته خواهد شد. امیدواریم که استودیو Kojima Productions این تریلر جدید را در زمان مناسبی منتشر کند و تمامی پیش‌بینی‌های ما درباره بازی Death Stranding 2 را تایید کند.

تریلر جدید بازی Death Stranding 2 به زودی منتشر میشود! - نقادانه

لغو ساخت دو نسخه از بازی کال اف دیوتی توسط اکتیویژن

در آخرین اخبار بازی، billbil-kun، یکی از افشاگران مطرح و باسابقه بازی‌های ویدیویی، به تازگی اعلام کرده است که به زودی تریلر جدید بازی Death Stranding 2 منتشر خواهد شد. بر اساس اطلاعات در دسترس، به نظر می‌رسد که سکوت کوجیما و تیم سازنده نهایتاً شکسته خواهند شد و در طی ۱۵ روز آینده تریلر جدید بازی دث استرندینگ 2 منتشر خواهد شد. با توجه به حدس و گمان‌ها و اطلاعات غیررسمی در دسترس، منتظریم که سونی در رویداد احتمالی جدید State of Play این بازی را به نمایش بگذارد.با توجه به گمان‌ها و اطلاعات غیررسمی موجود، احتمالا سونی در جلسه ممکن State of Play آینده، این بازی را نمایش خواهد داد.

همچنین، برخی از فن‌ها و طرفداران بازی امیدوارند که در این تریلر جدید، ما با شخصیت‌های جدیدی هم‌چون پرتروداکتیل، یوهی‌ریا و مونیکا آشنا شویم و با ماجراهای جدیدی در دنیای Death Stranding روبرو شویم.با این حال، بیلبیل-کن بیشتر بر روی انتشار تیزرهایی از گیم‌پلی و گرافیک بازی تاکید کرده است و ادعا می‌کند که در این تریلر جدید، تفاوت‌های قابل توجهی با نسخه قبلی بازی وجود خواهد داشت. نمایش تریلر جدید بازی Death Stranding 2 باعث شده است که انتظارات طرفداران برای بازی افزایش یابد و این باعث شده است که شایعات و گمانه‌زنی‌ها در مورد داستان، شخصیت‌ها و گیم‌پلی بازی بیشتر شود.

با وجود اینکه هنوز هیچ اطلاعات رسمی در مورد بازی Death Stranding 2 منتشر نشده است، اما احتمالاً در آینده نزدیک بیشتر در مورد این بازی آشکار خواهیم شد. با توجه به تجربه‌های قبلی مخاطبان با ساخته‌های کوجیما، انتظار می‌رود بازی Death Stranding 2 با گرافیک بالا و گیم‌پلی متفاوت و جذابی در میان طرفداران و بازی‌بازان قرار گیرد. اما تا آن زمان، فقط می‌توانیم منتظر باشیم و دیدن تریلر جدید بازی Death Stranding 2 را در اینده نزدیک تجربه کنیم.

پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران بیشتر بخوانید: پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران

تریلر جدید بازی Death Stranding 2 به زودی منتشر میشود! - نقادانه

همرا با زمان ممکن برای انتشار تریلر بازی، یک جزئیات جالب درباره‌ی عنوان کامل نسخه دوم بازی Death Stranding 2 مورد توجه قرار گرفته است. در زمان معرفی بازی در مراسم The Game Awards 2022، بازی تنها با نام DS2 معرفی شد و تا به حال، عنوان رسمی این بازی اعلام نشده است. حالا، بیلبیل-کون ادعا کرده است که این بازی با عنوان Death Stranding 2: On the Beach عرضه خواهد شد.

اگرچه اطلاعات رسمی در مورد بازی Death Stranding 2 به اندازه کافی نیست، بازگشت نورمن ریداس، لئا سیدو، و تروی بیکر از بازی اول، همراه با حضور بازیگران جدیدی مانند ال فانینگ و کوتسونا شیئوری در این نسخه تایید شده است.منتظر باشید تا بازی Death Stranding 2 برای پلی استیشن 5 منتشر شود.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *