فیلم اکشن زنبوردار | انتقام جیسون استاتهام 😱

فیلم اکشن The Beekeeper-نقادانه

کولایدر مدیا به تازگی ویدیوی جدید از فیلم اکشن زنبوردار را منتشر کرده است که به تصویر کشیدن مسیر انتقام جیسون استاتهام می‌پردازد.

فیلم زنبوردار

در جدیدترین اطلاعات سینمایی و تلویزیونی، خبر به ما رسیده که رسانه کولایدر یک کلیپ جدید از فیلم زنبوردار (The Beekeeper) به کارگردانی دیوید آیر منتشر کرده است. این ویدیو نشان‌دهنده آقای کلی، با بازی جیسون استاتهام، در حال ریختن بنزین بر روی چندین کامپیوتر متعلق به یک سازمان است. اما او با نیروهای امنیتی مواجه می‌شود که سعی دارند از انجام این عمل جلوگیری کنند.

دیوید آیر، کارگردان فیلم‌های “The Tax Collector” و “Suicide Squad” در حال کار بر روی فیلم اکشن جدید خود با عنوان فیلم زنبوردار است. این فیلم درباره زندگی آقای کلی، یک زنبوردار حرفه‌ای، است که هویت واقعی‌اش به‌عنوان یک مأمور سابق از یک سازمان مخفی و قدرتمند فاش می‌شود.

کرت ویمر، نویسنده فیلم‌های “Expend4bles” و “Salt”، مسئول نگارش فیلم‌نامه این فیلم است. در خلاصه داستان این فیلم آمده است که زمانی که هویت آقای کلی فاش می‌شود، او برای گرفتن انتقام و پیامدهای ملی، به ماجراجویی بی‌رحمانه‌ای می‌پردازد.

با توجه به تجربه کارگردان و نویسنده در فیلم‌های اکشن، قطعاً این فیلم نیز از صحنه‌های هیجان‌انگیز و اکشن بالایی برخوردار خواهد بود. علاوه بر این، دیدگاه آیر و ویمر نسبت به ماجراجویی و اکشن، می‌تواند به‌عنوان یک پرده‌بازی برای نگاه به دنیای پنهان و مخفی‌گاه‌های زندگی آقای کلی عمل کند.

تاکنون هیچ بازیگری برای نقش اصلی فیلم انتخاب نشده است، اما با توجه به تجربه و استعداد کارگردان، می‌توان انتظار داشت که بازیگرانی با استعداد در این فیلم حضور داشته باشند.

فیلم زنبوردار در حال حاضر در مراحل پیش‌تولید است و تاریخ اکران آن هنوز مشخص نیست. پیش‌بینی می‌شود که این فیلم در سال‌های آینده منتشر شود و تبدیل به یکی از فیلم‌های پرفروش و مورد انتظار سال خواهد شد.

فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe بیشتر بخوانید: فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe

فیلم اکشن زنبوردار-نقادانه

بیوگرافی جیسون استاتهام | مرد فیلم های اکشن

ستارگان فیلم “Meg ۲: گودال” در دنیایی پر از ماجراجویی و ترسناک به دنبال گودالی عمیق می‌گردند که پر از موجودات عجیب و غریب است. این گودال مرکز یک تحقیقات علمی است که به دنبال درک بیشتر از جهان زیرآبی است. با این حال، آن‌ها در مقابل موجوداتی قرار می‌گیرند که به دنبال انتقام هستند و به همین دلیل، ستارگان باید تلاش کنند تا جان خود را نجات دهند و به گودالی عمیق ترین نقطه از دریا بروند.

جیسون استاتهام نقش یک مربی غواصی در فیلم را بازی می‌کند که به همراه تیمش به دنبال راهی برای شناسایی و محافظت از موجودات در گودال است. با این حال، وقتی که موجودات به سمت آن‌ها حمله می‌کنند، او باید برای نجات خود و تیمش تلاش کند.

جاش هاچرسون نقش یک محقق علمی را بازی می‌کند که به همراه تیمش به دنبال تحقیقات بیشتر بر روی موجودات در گودال است. او هوش و شجاعت خود را برای مقابله با موجودات ترسناک در این گودال به کار می‌گیرد.

مینی درایور نقش یک عالم در فیلم را بازی می‌کند که به دنبال کشف راز گودال و موجودات آن است. او در تلاش است تا این راز را فاش کند و به همین دلیل، به همراه سایر ستارگان به ماجراجویی برای کشف حقایق عمیق‌تر در مورد این گودال می‌پردازد.

فیلیسیا رشاد نقش یک غواص حرفه‌ای را بازی می‌کند که به همراه تیمش به دنبال کشف موجودات در گودال است. او به عنوان یکی از بهترین غواصان جهان شناوری را برای کشف این گودال دارد و در مواجهه با موجودات ترسناک در این گودال شجاعت خود را نشان می‌دهد.

جرمی آیرونز نقش یک محقق مخفی را بازی می‌کند که به دنبال کشف حقایق عمیق‌تر در مورد گودال است. او در تلاش است تا راز گودال را برای خودش فاش کند و به همین دلیل، به همراه سایر ستارگان به ماجراجویی برای کشف حقایق بیشتر در مورد این گودال می‌پردازد.

بابی نادری نقش یک محقق نظامی را بازی می‌کند که به همراه تیمش به دنبال کشف موجودات در گودال است. او با استفاده از تجهیزات نظامی تلاش می‌کند تا موجودات را شناسایی و محافظت کند و به همین دلیل، در مواجهه با موجودات ترسناک در گودال نقش مهمی دارد.

علی اصغر شاه نقش یک غواص حرفه‌ای را بازی می‌کند که به همراه تیمش به دنبال کشف موجودات در گودال است. او با تجربه و شجاعت خود به ماجراجویی در این گودال می‌پردازد و در مواجهه با موجودات ترسناک در این گودال مهارت‌های خود را به کار می‌گیرد.

همه این ستارگان در فیلم “Meg ۲: گودال” با هم همکاری می‌کنند تا در برابر موجودات ترسناک در گودال مقاومت کنند و در این ماجراجویی برای کشف حقایق عمیق‌تر در مورد این گودال راهی برای نجات خود پیدا کنند. با شنیدن این نام‌های ستاره‌ها، مخاطبان حتماً شوق برای تماشای این فیلم خواهند شد.

فیلم زنبوردار (The Beekeeper) در چه تاریخی منتشر می شود؟

فیلم اکشن زنبوردار در تاریخ ۲۲ دی ۱۴۰۲ منتشر می شود.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *