بازگشت شخصیت آرگیل در فیلم Stranger Things در فصل جدید

بازگشت شخصیت آرگیل در فیلم Stranger Things در فصل جدید

ایا ما در Stranger Things 5 بازگشت شخصیت آرگیل را داریم

فیلم‌برداری و تولید فصل پنجم سریال Stranger Things در هفته گذشته آغاز شد و طبق اخبار جدید، بازگشت شخصیت آرگیل فیلم Stranger Things که فصل چهارم این سریال در فصل پایانی آن حضور نخواهد داشت. بازیگر نقش آرگیل، ادواردو فرانکو، در مصاحبه اخیر خود اعلام کرد که هیچکس از تیم تولید با او تماس نگرفته است و احتمالا در سریال Stranger Things 5 حضور نخواهد داشت.

فرانکو در مورد نگرانی طرفداران درباره عدم بازگشت شخصیت آرگیل احتمالی خود می‌گوید: برخی از شما نگران عدم بازگشتم هستید، یک اتفاق خوب است. اما تا کنون هیچ تماسی دریافت نکرده‌ام، بنابراین فکر می‌کنم که حضورم در آنجا لازم نیست.

در Stranger Things 4، آرگیل، در پیتزای پسر Surfer در کالیفرنیا کار می‌کرد و با جاناتان بایرز دوست بود. با این حال به نظر می رسد آرگیل در نهایت به خانه اش بازگشته و دلیل احتمالی غیبت او در فصل پایانی می تواند همین باشد. با این وجود، او به Eleven برای مبارزه با Mind Flayer کمک کرد و ممکن است شاهد آرگیل در Stranger Things 5 باشیم.

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود بیشتر بخوانید: فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

بازگشت شخصیت آرگیل در فیلم Stranger Things در فصل جدید

تریلر فیلم 3 Body Problem | فیلمی علمی تخیلی

بازیگران حاضر در فصل پنجم سریال Stranger Things می‌توان به میلی بابی براون، دیوید هاربر، فین ولفهارد، کلب مک‌لاگلین، نوآ اشنپ، سیدی سینک، وینونا رایدر، جو کیری، مایا هاوی، ناتالیا دایر، کارا بوینو، پرایا فرگوسن، برت گلمن، ادواردو فرانکو، لیندا همیلتون و جیمی کمپبل باور هستند. این بازیگران نقش‌های مختلفی در فصل پنجم سریال دارند و همانند فصل‌های قبل.

فصل پنجم از سریال Stranger Things شامل ۸ قسمت است، تولید و از شبکه نتفلیکس پخش میشود. اولین قسمت این فصل برادران دافر بر عهده کارگردانی آن قسمت از فصل پایانی این سریال هستند. همچنین دن تراختنبرگ،مسئولیت کارگردانی یکی از قسمت‌های این سریال را بر عهده خواهد داشت.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *