تریلر سریال Avatar: The Last Airbender

تریلر سریال Avatar: The Last Airbender

نتفلیکس از دومین تریلر سریال Avatar: The Last Airbender پخش کرده تا انگیزه بیشتری برای طرفداران ایجاد کند.

آخرین اخبار سینما، تریلر سریال Avatar: The Last Airbender منتشر شده است. شبکه نتفلیکس به‌تازگی دومین تریلر رسمی سریال آواتار: آخرین بادافزار را منتشر کرده است که در آن می‌توانیم ماجراجویی هیجان‌انگیز آنگ و دوستانش را مشاهده کنیم. در این تریلر، شاهد ماجراجویی هیجان‌انگیز آنها هستیم و دوستان او نیز به او ملحق می‌شوند تا در این ماجراجویی به او کمک کنند. سریال از نظر فنی کیفیت بالایی دارد.

Netflix پوستر جدیدی از سریال Avatar: The Last Airbender را نیز منتشر کرده است. مشاهده تریلر سریال Avatar: The Last Airbender :

اغاز ساخت Jurassic World جدید | دنیایی جدید

بازیگرانی از قبیل گوردون کورمیر در نقش آنگ، کیاوینتیو در نقش کاتارا، ایان اوسلی در نقش سوکا، دالاس لیو در نقش شاهزاده زوکو، دنیل دای کیم در نقش ارباب آتش اوزای، پل سان هيونگ لی، لیم کی سیو، کن لئونگ، الیزابت یو، ماریا ژانگ، تاملین تومیتا، ایوان چپمن و کیسی کمپ-هورینک در سریال Avatar: The Last Airbender به عنوان بازیگران حضور دارند و نقش‌های خود را ایفا می‌کنند.

پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday بیشتر بخوانید: پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday

سریال آواتار: آخرین بادافزار در ۲۲ فوریه (۳ اسفند) از شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد. آلبرت کیم، کارگردان و تهیه‌کننده سریال‌های Nikita و Sleepy Hollow، به عنوان شورانر و همچنین تهیه‌کننده اجرایی و نویسنده، در تیم تولید سریال آواتار: آخرین بادافزار حضور دارد. داستان سریال Avatar: The Last Airbender به چهار بخش اصلی تقسیم شده است، شامل قبایل آب، حکومت خاک، کشور آتش و عشایر باد.

تریلر سریال Avatar: The Last Airbender

در این سرزمین‌ها، برخی از افراد قادرند عنصر ملی خود را کنترل کرده و آن را به عنوان “عنصر افزار” خود به کار ببرند. هر ملت از یک سبک رزمی شرقی الهام گرفته است. در این میان، یک شخص به نام آواتار، قادر است هر چهار عنصر را کنترل کند و مسئول برقراری صلح و هماهنگی بین ملل و همچنین دنیای مادی و دنیای غیب است. همواره فقط یک آواتار می‌تواند در جهان حضور داشته باشد و در صورت مرگ، در بدن شخص دیگری از ملت بعدی دوباره زاده می‌شود.

آواتارها تنها به طور موقتی می‌توانند عناصر را کنترل کنند، اما آواتار اصلی می‌تواند به صورت همزمان همه چهار عنصر را کنترل کند، به نوعی برتری بر عناصر دیگر دارد. هدف آواتار اصلی، حفظ تعادل بین عناصر و مبارزه با قوای شرور است که با مساعدت ملت‌ها و با استفاده از قدرت عناصر، به اوج خود می‌رسد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *