اکران زودهنگام فیلم Bad Boys 4 

اکران زودهنگام فیلم Bad Boys 4 

اکران زودهنگام فیلم Bad Boys 4 

سونی پیکچرز اعلام کرد که قسمت چهارم فیلم پسران بد با بازی ویل اسمیت و مارتین لارنس یک هفته زودتر در سینماها اکران خواهد شد و این اکران زودهنگام فیلم Bad Boys 4 یک مقدار عجیب است.

سونی پیکچرز به جای تاخیر در اکران فیلم Bad Boys 4 با بازی ویل اسمیت و مارتین لارنس تصمیم گرفته است که اکران زودهنگام فیلم Bad Boys 4 را به صفحه نمایش بزرگ بفرستد. این فیلم که در ابتدا برای اکران در 14 ژوئن 2024 برنامه ریزی شده بود، اما با این اکران زودهنگام فیلم Bad Boys 4 اکنون در 7 ژوئن 2024 نمایش داده می شود.

فیلم بد بویز ۴، در حال حاضر جای فیلم بالرین را، اسپین‌آف فیلم‌های جان ویک را که به تازگی با تأخیر یک ساله مواجه شده بود، در دست گرفته است. شرکت لاینزگیت نیز، پس از تأخیر فیلم بالرین تا تاریخ ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ (۷ ژوئن ۲۰۲۴)، ریبوت فیلم کلاغ را در سینما اکران خواهد کرد. جلوگیری از اکران زودهنگام فیلم Bad Boys 4 ، باعث شده تا این فیلم همزمان با انیمیشن مورد انتظار درون و بیرون ۲، توسط شرکت‌های دیزنی و پیکسار اکران نشود.

اکران زودهنگام فیلم Bad Boys 4 

ساخت نسخه جدیدی از فیلم American Psycho و The Dead Zone

اکران زودهنگام فیلم Bad Boys 4  به دلیل این است که این فیلم قرار بود در تاریخ ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ (۱ ژوئن ۲۰۲۴) اکران شود، و این باعث می‌شود که فیلم‌های بالرین و کلاغ همزمان با هم مسابقه کنند.

فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe بیشتر بخوانید: فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe

تولید فیلم Bad Boys 4 در اوایل ماه آوریل ۲۰۲۳ آغاز شد و تا زمان شروع اعتصاب‌ها در ماه جولای ۲۰۲۳ ادامه یافت. بخش اعظم تولید این فیلم انجام شده است. در آخرین هفته، تولید بخش‌های باقیمانده در ایالت فلوریدا آغاز شد و قرار است که تا حداقل یک هفته دیگر ادامه یابد.

عادل عربی و بلال فلاح، کارگردانان فیلم پسران بد برای زندگی، مشغول ساخت قسمت چهارم و نویسندگی آن کریس برمنر هستند. ونسا هاجنز، الکساندر لودویگ، پائولا نونز، جیکوب اسکیپیو، اریک دین و یوان گریفیث در فیلم پسران بد 4 ایفای نقش خواهند کرد.

عادل عربی و بلال فلاح، دو کارگردان توانمند و موفق ایرانی، که با ساخت فیلم پسران بد برای زندگی، به جایزه های بسیاری در جشنواره های معتبر دست یافته اند، هم اکنون در حال ساخت قسمت چهارم این فیلم هیجان انگیز هستند. این دو کارگردان با استفاده از داستانی پر از اکشن و هیجان، توانسته اند تماشاگران را به خود جذب کنند و هر قسمت از این فیلم را به یک ماجرای تازه و جذاب تبدیل کنند.

اکران زودهنگام فیلم Bad Boys 4 

نویسندگی قسمت چهارم فیلم پسران بد برای زندگی، به عهده کریس برمنر است. او نویسنده تجربه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای است و توانسته با ترکیب ایده‌های خلاقانه و داستانی پر از هیجان، به قسمت جدیدی از این فیلم زیبا عمل کند. با نویسندگی او، قسمت چهارم این فیلم می‌تواند به یکی از بهترین ادامه های فیلم های هیجان انگیز تبدیل شود.

بازیگران معروفی همچون ونسا هاجنز، الکساندر لودویگ، پائولا نونز، جیکوب اسکیپیو، اریک دین و یوان گریفیث حضور خواهند داشت. با بازی این بازیگران تجربه‌ای جذاب از فیلمنامه فیلم پسران بد برای زندگی خواهیم داشت و نقش های آن ها، نقش هایی پر از اکشن و هیجان خواهند بود.

جان مورابیتو، یکی از تهیه کنندگان اجرایی این فیلم، با استفاده از تجربیات خود، توانسته با توجه به ایده های عادل عربی و بلال فلاح، فیلمی هیجان انگیز و با کیفیت بالا را به اکران برساند. او با همکاری با برنامه ریزی مناسب و استفاده از بهترین تکنولوژی ها، موفق به ساخت این فیلم است.

با تماشای فیلم پسران بد برای زندگی قسمت چهارم، شما علاقمندان به فیلم های هیجان انگیز، تجربه ای جذاب و خاطره انگیز خواهید داشت.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *