اغاز ساخت Jurassic World جدید | دنیایی جدید

اغاز ساخت Jurassic World جدید!

یونیورسال پیکچرز در حال حاضر مشغول کار بر روی اغاز ساخت Jurassic World با همکاری نویسنده اصلی پارک ژوراسیک است.

در سال ۲۰۲۲، فیلم Jurassic World Dominion به روی پرده‌های سینما رفت و با فروش بیش از یک میلیارد دلار، موفقیت زیادی را کسب کرد. در آخرین اخبار سینما و تلویزیون، یونیورسال دارای برنامه‌ای برای بازگشت یکی از مجموعه‌های پرفروش خود است. دو سال پس از اکران فیلم Jurassic World Dominion، یونیورسال پیکچرز قصد دارد تا قسمت جدیدی از سری فیلم‌های دنیای ژوراسیک را تولید کند. به این منظور، دیوید کپ، نویسنده قسمت اصلی فیلم پارک ژوراسیک، برای نوشتن فیلمنامه این فیلم استخدام شده است.

استیون اسپیلبرگ، کارگردان فیلمنامه های Jurassic Park و Jurassic Park: The Lost World، در کارنامه خود تجربه نوشتن این دو فیلم را دارا است. در حال حاضر، پروژه ای تحت نظر کامل استودیو در حال توسعه است و طبق گفته‌ها، فیلمنامه پسند و رضایت مدیران یونیورسال را به خود جلب کرده است. این امر باعث شده که شایعاتی مبنی بر تاریخ اکران , اغاز ساخت Jurassic World قسمت جدید در سال ۲۰۲۵ مطرح شود.

در حال حاضر، کارگردانی در اغاز ساخت Jurassic World حضور ندارد. اما فرانک مارشال، یکی از تهیه کنندگان با سابقه هالیوود و سه گانه Jurassic World با همراهی پاتریک کراولی، دیگر تهیه کننده با سابقه مجموعه ژوراسیک، در این پروژه بازگشته اند. همچنین استیون اسپیلبرگ، کارگردان دو قسمت اول فیلم پارک ژوراسیک، از طریق Amblin Entertainment به عنوان تهیه کننده اجرایی در فیلم جدید دنیای ژوراسیک حضور خواهد داشت.

پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران بیشتر بخوانید: پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران

اغاز ساخت Jurassic World جدید!

احتمال ساخت هری پاتر جدید | بازگشت به دنیای جادو

در حال حاضر، اطلاعات دقیقی درباره بازگشت قرار داده شده وجود ندارد. با این حال، منابع نزدیک به این موضوع اعلام کرده‌اند که این فیلم با یک داستان کاملا جدید در عصر جدید ژوراسیک آغاز خواهد شد. به نظر می‌رسد که این به معنای عدم بازگشت هنرپیشه‌های ستاره‌های Jurassic World، کریس پرت و برایس دالاس هاوارد، خواهد بود. همچنین، انتظار نداشته باشید که شخصیت‌های اصلی فیلم‌های قدیمی Jurassic Park، مانند سم نیل، جف گلدبلوم، و لورا درن، بازگشت کنند.

واقعیت این است که جای پارک ژوراسیک، دنیای ژوراسیک جدید نامیده می‌شود و این ممکن است به اشاره این موضوع باشد. این نشان می‌دهد که این قسمت، به بازگشت به اصول قسمت‌های اول بستگی ندارد و می‌تواند به مناطق جدید و ناشناخته وارد شود. مجموعه ژوراسیک از سال ۱۹۹۳ شروع به کار کرده و تاکنون ۶ فیلم آن بیش از ۶ میلیارد دلار در سراسر جهان فروش کرده است. فیلم جوراسیک پارک، در واقع برگرفته از رمان مایکل کرایتون است.

دیوید کوپ علاوه بر فیلم های پارک ژوراسیک، سابقه نوشتن فیلمنامه برای آثاری چون ماموریت غیرممکن، مرد عنکبوتی، جنگ دنیاها، ایندیانا جونز و پادشاهی جمجمه بلورین، فرشتگان و شیاطین، مومیایی، کیمی را نیز در کارنامه خود دارد. ، ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت، و اخیراً، حضور. اغاز ساخت Jurassic World به نظرتون دیر نیست!؟

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *