بودجه کلان سریال جدید مردگان متحرک

بودجه کلان سریال جدید مردگان متحرک

بودجه کلان سریال جدید مردگان متحرک

به نظر می‌رسد با بودجه کلان سریال جدید مردگان متحرک نسبت به پیشینیان خود تولید شده است.

تاریخ ۶ اسفند ۱۴۰۲ (۲۵ فوریه ۲۰۲۴) مشاهده کنید: سریال The Walking Dead: The Ones Who Live (مردگان متحرک: کسانی که زندگی می‌کنند) به شبکه AMC می‌پیوندد. این سومین و احتمالاً مورد انتظارترین اسپین-آف سریال مردگان متحرک است. در این سریال پسا-آخرالزمانی، به جز بازگشت کاراکترهای محبوب ریک گرایمز و میشون با بازی اندرو لینکلن و دانای گوریرا، به نظر می‌رسد که با بودجه کلان سریال جدید مردگان متحرک نسبت به نمایش‌های قبلی مجموعه ساخته شده است.

Screenrant خبر داد که در اداره توسعه اقتصادی نیوجرسی، اطلاعاتی درباره بودجه تولید سریال TWD: The Ones Who Live کشف شده است. این نمایش در فصل اول خود که شامل ۶ قسمت است، با مبلغ ۸۲ میلیون دلار تولید شده است. به‌طور متوسط، هر اپیزود از این سریال با بودجه ۱۳.۷ میلیون دلار ساخته شده است که بالاترین بودجه بین سایر نمایش‌های مجموعه است. برای مقایسه، هر اپیزود از سریال Dead City با بودجه ۱۲ میلیون دلار و هر قسمت از سریال اصلی با بودجه کمتر از ۳ میلیون دلار تولید شده است. احتمالا این افزایش ناشی از افزایش هزینه‌های تولید و دستمزد بازیگران است.

بودجه کلان سریال جدید مردگان متحرک

تاخیر در اکران فیلم پادشاهی سیاره میمون ها 2024

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود بیشتر بخوانید: فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

خلاصه داستان سریال ۶ قسمتی The Walking Dead: The Ones Who Live: دو کاراکتر عاشقانه و حماسی را دنیایی تغییریافته به همراه می‌آورد که آن‌ها را به دو سوی جنگ علیه مردگان و زنده‌ها می‌کشاند. این دو کاراکتر، ریک و میشون، در مواجهه با مسافت و قدرتی شکست‌ناپذیر، به دنبال یافتن یکدیگر هستند. آیا در دنیایی که توسط جنگ آشوب و نبرد ساخته شده است، آن‌ها می‌توانند همدیگر را پیدا کنند؟

این سریال اسپین-آف مردگان متحرک با بازیگری اندرو لینکلن و دانای گوریرا، بر اساس کمیک‌هایی با همین نام از رابرت کرکمن، تونی مور و چارلی آدلارد ساخته شده است. تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال شامل رابرت کرکمن، اسکات ام. گیمپل، گرگ نیکترو، دیوید آلپرت، جوزف اینکاپررا، گیل آن هرد، دنیس هاث و آنجلا کانگ بوده‌اند و اسکات ام. گیمپل به عنوان شورانر، تهیه‌کننده و نویسنده این سریال فعالیت داشته و دانای گوریرا نیز یکی از نویسندگان و خالقان این پروژه بوده است. نظر شما درباره بودجه کلان سریال جدید مردگان متحرک چیست؟ ایا میتواند تاثیر گذار تر باشد یا نسبت به قسمت های قبل جذاب تر؟

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *