تریلر فیلم Borderlands، با بازی کوین هارت

تریلر فیلم Borderlands، با بازی کوین هارت

تریلر فیلم Borderlands، با بازی کوین هارت

به طبق برنامه خود، لاینزگیت امروز اولین تریلر فیلم Borderlands را با بازیگری کیت بلانشت منتشر کرده است که دارای صحنه‌های اکشن و کمدی فراوان است.

اولین تریلر فیلم Borderlands به تازگی منتشر شده است. همانطور که لاینزگیت در شب گذشته اعلام کرده بود، امروز اولین تریلر فیلم Borderlands منتشر شده است. در این تریلر، ما شاهد یک ماجراجویی هیجان انگیز در پاندورا هستیم، جایی که لیلیث به زادگاهش باز می‌گردد و ماموریتش پیدا کردن دختر گمشده اطلس است. تریلر حاضر، با هوایی مشابه با فیلم‌های “نگهبانان کهکشان” و “جومانجی” طراحی شده است. تماشای تریلر فیلم Borderlands :

فیلم Borderlands با بازیگرانی همچون کیت بلانشت، جیمی لی کرتیس، کوین هارت، جک بلک، هیلی بنت، جینا گرشان، جنینا گونکار، شاین جکسون، آریانا گرینبلت، الیویه ریکترز، بابی لی، فلوریان مانتینو، بنجامین بایرن دیویس، استیون بویر، رایان ردموند، چارلز بابالولا و بالاژ مگیری به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم بر اساس مجموعه بازی Borderlands است که از سال ۲۰۰۹ شروع به کار کرد و تا به امروز چندین دنباله و نسخه فرعی از آن منتشر شده است و تاکنون ۶۶ میلیون نسخه از آن به فروش رسیده است.

وظیفه ساخت بازی‌های استودیو گیرباکس و انتشار آن‌ها به عهده استودیو 2K است. کارگردان فیلم‌های Death Wish و Knock Knock، الی راث، مسئولیت کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم بوردرلندز را بر عهده داشته است، اما اخبار حاکی از این است که تیم میلر، کارگردان فیلم ددپول، وظیفه کارگردانی مجدد فیلم بوردرلندز را بر عهده داشته است. همچنین، پوسترهای شخصیت‌های فیلم بوردرلندز منتشر شده است.

تولید و انتشار بازی‌های استودیو گیرباکس مسئولیت استودیو 2K است، در حالی که الی راث، کارگردان فیلم‌های Death Wish و Knock Knock، مسئول کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم بوردرلندز بوده است. اخبار اخیر نشان می‌دهد که تیم میلر، کارگردان فیلم ددپول، وظیفه کارگردانی دوباره فیلم بوردرلندز را بر عهده داشته است و پوسترهای شخصیت‌های این فیلم نیز منتشر شده است.

تریلر فیلم Borderlands، با بازی کوین هارت

تریلر فصل دوم Invincible | شکست ناپذیر تر از همیشه

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود بیشتر بخوانید: فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

این فیلم اکشن و علمی تخیلی که براساس بازی ویدیویی محبوب بوردرلندز ساخته می‌شود، درباره تلاش یک گروه از شکارچیان برای کشف و پیدا کردن گنجینه‌ای بسیار قدرتمند در سیاره‌ای دوردست است. این فیلم با بازیگرانی همچون کیت بلانشت، جمی لی کورتیس، جیمز فرانکو و کوین هارت به تصویر کشیده می‌شود و قرار است در سال ۲۰۲۳ به روی پرده سینماها بیاید.

با توجه به استقبال عمومی از بازی و همچنین تجربه‌ی کارگردانان مطرحی مانند الی راث و تیم میلر، انتظار می‌رود فیلم بوردرلندز نیز به یکی از فیلم‌های موفق سینمایی تبدیل شود و تماشای آن برای علاقمندان فیلم‌های اکشن و علمی تخیلی لذت بخش باشد. همچنین، انتظار می‌رود تریلرهایی از این فیلم در آینده منتشر شوند.

بازی بوردرلندز از سال ۲۰۰۹ تاکنون در بازار به فروش رفته و همچنان جزء بازی‌های بسیار محبوب و پرطرفدار است، بنابراین انتظار می‌رود فیلم نیز با استفاده از داستان جذاب و شخصیت‌های قوی از بازی، مورد استقبال عمومی قرار گیرد.

تازیخ اکران فیلم Borderlands

فیلم Borderlands برای اکران در تاریخ 9 آگوست 2024 (19 مرداد 1403) برنامه ریزی شده است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *