تاریخ انتشار انیمیشن فرار مرغی 2 (Chicken Run 2)

تاریخ انتشار انیمیشن فرار مرغی 2

تاریخ انتشار انیمیشن فرار مرغی 2

سرانجام سرویس استریم نتفلیکس به طور رسمی تاریخ انتشار انیمیشن فرار مرغی 2 را از این شبکه تایید و اولین تصویر رسمی از انیمیشن Chicken Run 2 را منتشر کرد و همچنین از گسترش همکاری خود با استودیو آردمن انیمیشن خبر داد.

در سال ۹۹، نتفلیکس اعلام کرد که با استودیوی آردمن برای تولید انیمیشن دنباله‌ای از فیلم Chicken Run همکاری می‌کند. در آخرین اخبار ، این همکاری قرار است به صورت گسترده‌تری ادامه پیدا کند. نتفلیکس ابتدا تصویر اولیه‌ی رسمی انیمیشن Chicken Run 2 را منتشر کرد و اعلام کرد که نام این انیمیشن استاپ موشن Chicken Run: Dawn of the Nuggets خواهد بود. در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده نمایید.

همچنین، فهرست صداپیشگان انیمیشن Chicken Run: Dawn of the Nuggets شامل زکری لی‌وای و تندی نیوتون است که بازی در فیلم Shazam و سریال Westworld داشته‌اند و به ترتیب جایگزین مل گیبسون و جولیا ساولها برای صداپیشگی شخصیت‌های راکی و جینجر شده‌اند. همچنین، بلا رمزی که در سریال Game of Thrones نیز بازی کرده، نقش مالی را بر عهده دارد.

همچنین، شرکت نتفلیکس و استودیوی انیمیشن‌سازی اعلام کردند که در حال همکاری برای تولید قسمت جدید انیمیشن والاس و گرومیت هستند. نیک پارک و مرلین کراسینگهام، خالقان این دو شخصیت، به عنوان کارگردانان این انیمیشن استاپ موشن حضور خواهند داشت. داستان قسمت جدید والاس و گرومیت، که هنوز نامی برای آن اعلام نشده است، بر روی اختراع جدید والاس تمرکز خواهد داشت. این اختراع، یک نوم هوشمند است که به نظر می‌رسد توانایی تکامل دارد و ممکن است باعث نابودی زندگی آرام والاس و گرومیت شود.

در انیمیشن جدید Chicken Run: Dawn of the Nuggets، شاهد بازگشت جین هرکس در نقش بابز، ایملدا استنتون در نقش هانتی و لین فرگوسن در نقش مک برای صداپیشگی شخصیت‌های خود خواهیم بود. به علاوه، جوزی سدگویک دیویس در نقش ادی، دیوید بردلی در نقش فاولر، رومش رانگاناتان در نقش نیک، دنیل میز در نقش فلچر و نیک محمد در نقش دکتر فرای از جمله صداپیشگان جدید این انیمیشن هستند.

پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday بیشتر بخوانید: پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday

تریلر انیمیشن پاندای کونگ فو کار 4 | برگشتی دوباره

تاریخ انتشار انیمیشن فرار مرغی 2

بعد از تاریخ انتشار انیمیشن فرار مرغی 2 شاهد اینکه انیمیشن از پناهگاه جزیره صلح‌آمیز آغاز می‌شود. جینجر و راکی، دو پرندگان عاشق، همراه با کودکی به‌نام مالی، درحال همراهی با یکدیگر هستند. اما زمانی‌که تهدید جدید و ترسناکی در سرزمین اصلی ظهور می‌کند، آن‌ها مجبور به واکنش خواهند شد. کارگردان آثاری چون انیمیشن Flushed Away و انیمیشن ParaNorman، سم فل، وظیفه کارگردانی انیمیشن Chicken Run 2 را بر عهده دارد.

تاریخ انتشار انیمیشن فرار مرغی 2 قرار است در سال 2023 از نتفلیکس اکران شود. علاوه بر این، قسمت جدیدی از انیمیشن والاس و گرومیت در سال 2024 در نتفلیکس در دسترس خواهد بود. علاوه بر این، بی‌بی‌سی مسئولیت پخش والاس و جدید را بر عهده دارد. انیمیشن گرومیت در بریتانیا، و در ابتدا در آنجا به عنوان یک انیمیشن استاپ موشن منتشر خواهد شد.

تاریخ انتشار انیمیشن فرار مرغی 2 (Chicken Run 2)

تاریخ انتشار انیمیشن فرار مرغی 2 ؟

انیمیشن «فرار مرغی» قرار است آذر ماه سال 1402 اکران شود اما اگر استاپ موشن بد قولی نکند، اکران می شود.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *