بازیگران فیلم ددپول 3 و اخبار جدید آن

بازیگران فیلم ددپول 3 و اخبار جدید آن

بازیگران فیلم ددپول 3

یکی از فیلم‌های ابرقهرمانی برجسته سال‌های اخیر هالیوود، با نام Deadpool & Wolverine (ددپول و ولورین) شناخته می‌شود. این فیلم به عنوان ناجی دنیای سینمایی مارول شناخته می‌شود و پایان دهنده‌ی ۳ گانه‌ی ددپول با بازی رایان رینولدز است. این ۳ گانه در سال ۲۰۱۶ میلادی آغاز شده و با حضور در MCU و ایده‌ی جهان‌های موازی، شخصیت‌های جدید و همچنین نام آشنا وید ویلسون را در ماجراجویی‌های مرگبار خود به نمایش می‌گذارد.

هنگامی که شایعات بسیاری درباره حضور بازیگران فیلم‌های مردان ایکس در ددپول ۳ در حال پخش هستند، یک لیست از محتوای حق تکثیر آمریکا (بازیگران فیلم ددپول 3) به بیرون درز کرده است که شخصیت‌های غیرمنتظره‌ای را در داستان به تصویر می‌کشد. این لیست بازیگران فیلم ددپول 3 شامل نام برخی از بازیگران فیلم ددپول 3 است و خبر از حضور یک شخصیت جدید که تا به حال در دنیای سینمایی وجود نداشته است، یعنی کاساندرا نوا، خواهر دوقلوی چارلز اگزاور/پروفسور ایکس است که نقش آن توسط کورین، 28 ساله، ایفا خواهد شد. این شخصیت در اولین تریلر فیلم ددپول اشاره شده بود و هویت وی هم اکنون رسماً فاش شده است.

لیست حضور بازیگران فیلم ددپول 3 هنوز تمام نشده است و همچنان نام‌های جنیفر گارنر در نقش الکترا و مورنا باکارین در نقش ونسا کارلایل قابل مشاهده است. حضور مورنا باکارین امری که قابل پیش‌بینی بود اما بازی جدید الکترا توسط جنیفر گارنر نشان می‌دهد که بن افلک همچنان شخصیت دویل را بازی خواهد کرد. لیست بازیگران فیلم ددپول 3 :

بازیگران فیلم ددپول 3 و اخبار جدید آن

اخبار جدید ددپول

به نظر می‌رسد که در حال حاضر یک پروژه بسیار بلندمدت و بی‌سابقه در تاریخ سینمای مارول در حال توسعه است که از مفهوم جهان‌های موازی به شکلی بسیار جنون‌آمیز استفاده خواهد کرد. ما باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا این پروژه قادر خواهد بود تا رضایت بینندگان از دنیای MCU را به دست آورد یا خیر!

پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday بیشتر بخوانید: پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday

با انتشار فیلم انتقام‌جویان در سال ۲۰۰۸، مارول نه تنها یک جنبش شگفت‌انگیز سینمایی را راه‌اندازی کرده بلکه همچنین دنیایی را که در آن همه قهرمانان و شخصیت‌های محبوب کمیک‌های مارول وجود دارند را به تصویر کشید. این سرنوشت‌سازی جهان سینمایی مارول باعث شد تا مردم به وسیله فیلم‌های مارول به دنیا و شخصیت‌هایی که عاشقشان بودند نزدیک شوند. اما این تنها آغاز یک سفر بزرگتر بود.

پس از انتشار انتقام‌جویان، مارول شروع به تولید سایر فیلم‌های سینمایی مبتنی بر کمیک‌های خود کرد. این فیلم‌ها در مجموعه‌ای به نام دنیای سینمایی مارول (MCU) گنجانده شده بودند که در آن همه فیلم‌ها با هم مرتبط بودند و یک داستان بزرگتر را به تصویر می‌کشیدند. این ایده بسیار جدید و جنون‌آمیز بود و موجب موفقیتی بی‌سابقه در تاریخ سینمای جهان شد.

بازیگران فیلم ددپول 3 و اخبار جدید آن

شروع ساخت فصل سوم سریال ارباب حلقه ها

اما مارول همچنان در حال توسعه و گسترش دنیای سینمایی خود بود. با موفقیت‌های متعددی که این شرکت در سال‌های اخیر کسب کرده بود، مارول تصمیم گرفت که به یک مرحله جدید از تولید فیلم‌های خود بپردازد. این مرحله جدید شامل تولید فیلم‌هایی است که در جهان‌های موازی و متنوعی از دنیای سینمایی مارول قرار می‌گیرند. به عبارت دیگر، در حال حاضر مارول دارای یک پروژه بلندمدت و بی‌سابقه است که با استفاده از مفهوم جهان‌های موازی، این دنیای سینمایی را به شکلی بیشتر و جذاب‌تر از قبل تجربه خواهیم کرد.

هدف اصلی این پروژه بزرگ، ایجاد یک تجربه سینمایی متفاوت و منحصربه‌فرد برای بینندگان است. با این حال، همه چیز هنوز قطعی نیست و همه باید منتظر بمانیم و ببینیم که این پروژه آیا می‌تواند رضایت بینندگان را به دست آورده یا خیر. اما یک چیز مطمئن است،

تاریخ اکران فیلم ددپول 3

تاریخ انتشار Deadpool 3 برای 26 جولای (14 آگوست 2024) برنامه ریزی شده است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *