توضیحاتی درباره فصل 4 سریال پسران | The boys

مقدمه فصل 4 سریال پسران | The boy

The Boys یکی از سریال های بسیار محبوب در سرویس Amazon Prime است و طرفداران مشتاقانه منتظرفصل 4 سریال پسران هستند.

اخیراً، فصل فرعی سریال “پسران” یعنی سریال Gen V روی سرویس آنلاین آمازون پرایم شروع شده است، که باعث افزایش هیجان مخاطبان برای تماشای فصل چهارم سریال اصلی شده است. این پخش همچنین باعث شکل‌گیری کراس‌اورهای جالبی بین دو سریال شده است که نشانه‌هایی از مسیر آینده این فرنچایز را نشان می‌دهند. هنوز تاریخ انتشار فصل چهارم سریال “پسران” مشخص نشده است، اما به دلیل اعتصابات نویسندگان و بازیگران، احتمالاً با تأخیر روبرو خواهد شد. با این حال، ما به خوبی از داستان آینده تقابل پسران بوچر با گروه هفت وات آگاه هستیم.

توضیحاتی درباره فصل 4 سریال پسران | The boys

زمان پخش فصل چهارم سریال The Boys

تاریخ رسمی پخش فصل 4 سریال پسران هنوز مشخص نشده است ولی سومین فصل آن در ماه‌های ژوئن و ژوئیه سال ۲۰۲۲ منتشر شده بود. پیرودگان سریال باید کمی صبر کنند تا بتوانند از قسمت‌های جدید فصل چهارم لذت ببرند.

تمام شدن فیلم‌برداری فصل 4 سریال پسران در ماه آوریل امسال و پیش‌بینی از پخش آن در پایان سال ۲۰۲۳ یا ابتدای سال ۲۰۲۴، اولاً به دلیل انجام کارهای لازم برای جلوه‌های ویژه، انجام شد. معمولاً، ساخت یک فصل از سریال «پسران» حدود ۱۰ تا ۱۲ ماه طول می‌کشد، اما این فقط یک تخمین و ممکن است به دلیل مشکلات غیر قابل پیش‌بینی تأخیر داشته باشد.

با توجه به اظهارات اریک کریپک، خالق سریال “پسران”، زمان پخش فصل 4 سریال پسران به طول کشیدن اعتصابات نویسندگان و بازیگران و همچنین زمان پایان آن‌ها بستگی دارد. هرچند اخیراً اعتصابات نویسندگان به پایان رسیده، اما بازیگران هنوز در اعتصاب هستند. اما اگر این اعتصابات به زودی به پایان برسند، می‌توان انتظار داشت که تورهای تبلیغاتی فصل چهارم با حضور بازیگران آغاز شوند.

با توجه به تمامی اطلاعات ذکر شده، انتظار می‌رود که پخش فصل 4 سریال پسران از اوایل تا میانه سال ۲۰۲۴ میلادی انجام شود. در این مدت، هواداران و بینندگان می‌توانند از تماشای اولین فصل از سریال “جن وی” لذت ببرند که داستان کالج سوپ‌ها را روایت می‌کند. همچنین، در این سریال، کاراکترهایی از سریال اصلی نیز حضور دارند.

نقد سریال The Boys | پسران فصل 1 تا 3

توضیحاتی درباره فصل 4 سریال پسران | The boys

بازیگران فصل چهارم سریال The Boys

با پیشرفت فصل‌های اخیر، بازیگران سریال «پسران» به شدت پیشرفت کرده‌اند و به نظر می‌رسد که در فصل 4 سریال پسران، تمامی آن‌ها حضور خواهند داشت. انتظار می‌رود با انتشار تریلرهای فصل 4 سریال پسران، اطلاعات بیشتری درباره بازیگران جدید این اثر منتشر شود، اما قبل از آن، به بررسی بازیگران و کاراکترهایی که در پایان فصل سوم سریال، به سلامت به پایان رسیده‌اند، می‌پردازیم.

جک کواید که در سه فصل قبل نقش هیوی را بازی می کرد، بار دیگر در فصل چهارم سریال این شخصیت را به تصویر می کشد. در کنار او سایر اعضای گروه Boys از جمله Mother’s Milk با بازی Laz Alonso، Frenchie با بازی Tomer Capon، Kimiko با بازی Karen Fukuhara، Starlight با بازی Erin Moriarty و Billy Butcher با بازی Karl Urban نیز حضور خواهند داشت.

تعداد اعضای گروه هفت در حال کاهش است، اما در پایان فصل سوم، هوملندر به زندگی باقی ماند و این نشان می‌دهد که آنتونی استار دوباره نقشش را ایفا خواهد کرد. همچنین، چیس کرافورد در نقش دیپ، جسی تی آشر در نقش ای ترین، و کولبی مینیفی در نقش مدیرعامل وات به نام اشلی، همگی در کنار هوملندر حضور خواهند داشت. در پایان فصل سوم سریال «پسران»، پسر هوملندر، یعنی رایان، به مرکز توجه قرار گرفت و از همین رو، انتظار می‌رود که کامرون کرووتی در فصل چهارم نقش پررنگ‌تری داشته باشد.

با توجه به تمرکز فصل 4 سریال پسران بر تقابل پسران با ویکتوریا نیومن، حضور کلودیا دومیت در این فصل نیز بیشتر خواهد بود. همچنین، در فصل چهارم، لجند با بازی پل رایسر و همسر دیپ به نام کاساندرا با بازی کتی بریراس نیز حضور خواهند داشت. این کاراکترها قبلاً در فصل‌های قبلی نیز حضور داشته‌اند.

جفری دین مورگان، بازیگر جدید بزرگترین نقشی است که در فصل 4 سریال پسران حضور خواهد داشت. او هنوز در نقشی مشخص قرار ندارد، اما در فصل چهارم حضور خواهد داشت. از طرف دیگر، در این فصل از سریال، دو سوپ تازه به نام های والوری کری با بازی فایرکرکر و سوزان هیوارد با بازی سیستر سیج معرفی خواهند شد.

پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday بیشتر بخوانید: پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday

توضیحاتی درباره فصل 4 سریال پسران | The boys

اریک کریپک درباره شخصیت‌های جدید فصل 4 سریال پسران صحبت کرده و اعلام کرده است که در این فصل، سوپ‌های جدیدی معرفی خواهند شد که بسیار جذاب و دیوانه‌وارتر از قبل خواهند بود. مطمئناً این شخصیت‌ها را دوست خواهید داشت و منظورم از دوست داشتن، این است که وحشت‌زده خواهید شد.

در حال حاضر، اطلاعی نداریم که آیا جیانکارلو اسپوزیتو در فصل چهارم سریال به عنوان رئیس برکنار شده وات و جایگزینش استن ادگار حضور خواهد داشت یا خیر. اما احتمال وجود دارد که او در این فصل به صورت کوتاهی حضور داشته باشد و نقشش ممکن است بیشتر از قبل برجسته باشد.

در پایان سومین فصل از سریال «پسران»، هوملندر با بازی نیتن میچل، شخصیت بلک نوآر را به شکلی وحشیانه به قتل می‌رساند. این اتفاق باعث می‌شود که احتمال حضور او در فصل چهارم به شدت کاهش یابد. با این حال، اریک کریپک اظهار کرده است که فردی که لباس بلک نوآر را پوشیده بوده، قتل عامل شده است. اما این امکان نیز وجود دارد که سازمان وات کس دیگری را با لباس بلک نوآر معرفی کند. در حقیقت، در فصل چهارم، این اتفاق رخ می‌دهد و نیتن میچل نقش شخصیت دیگری را بازی می‌کند که لباس بلک نوآر را به تن دارد.

در پایان فصل سوم، شخصیت میو و نامزدش النا، بازیگر دومینیک مک‌الیگوت، تصمیم گرفتند که درفصل 4 سریال پسران مخفی شوند و بنابراین، او در این فصل حضور نخواهد داشت. احتمال حضور جنسن اکلس نیز در فصل چهارم به دلیل قرار گرفتن سولجر بوی در داخل یخ، بسیار پایین است، اما هنوز ممکن است در قسمت‌های کوتاهی از سریال حضور داشته باشد.

“با کلامی اریک کریپک مطرح فرموده است که در آینده‌ای نزدیک، شخصیت‌های میو و سولجر ممکن است به شکلی دیگر بازگردند. همچنین، در فصل چهارم از سریال “پسران”، سایمون پگ دوباره در نقش پدر هیوئی حضور خواهد داشت. نقش مادر هیوئی نیز توسط رزماری دیویت در این فصل به تصویر کشیده خواهد شد. بندیکت و الیوت نایت نیز از جمله بازیگران جدید فصل چهارم هستند، اما هنوز نقش‌هایشان مشخص نشده است.”

توضیحاتی درباره فصل 4 سریال پسران | The boys

داستان فصل چهارم سریال The Boys

تاکنون جزئیاتی از فصل 4 سریال پسران تأیید نشده است، اما پایان فصل سوم ایده بسیار خوبی از اتفاقات آینده به طرفداران ارائه داد. پسران دوباره همبستگی خود را به نمایش گذاشته‌اند و برنامه‌های بزرگتری برای نابودی قهرمانان دارند. با این حال، به نظر می‌رسد که دشمن اصلی آن‌ها ویکتوریا نیومن است. نیومن با انجام معامله‌ای با هوملندر و با غرق کردن مخالفانش، در پایان فصل سوم به عنوان معاون رئیس‌جمهور انتخاب شد. این انتخاب باعث شد تا او یکی از قدرتمندترین سوپ‌ها، به خصوص در حوزه سیاسی، تبدیل شود.

با این حال، گروه پسران این بار با حضور استارلایت، می‌توانند از کمک وی بهره‌مند شوند. استارلایت که قبلاً تلاش کرده بود تا اوضاع را درونی تغییر دهد، اکنون به گروه بوچر ملحق شده و به عنوان عضوی حرفه‌ای و مصمم، به تیم می‌پیوندد. اما با وجود مشکلات و پیامدهای استفاده از Temp V، بوچر نیاز به کمک دارد. وی مطلع شده که به دلیل تأثیر دارو بر بدنش، در حال مرگ است و در فصل 4 سریال پسران بیلی بوچر با خطر جدی روبرو خواهد بود.

در مصاحبه‌ای، اریک کریپک اظهار داشته است که تیم به دنبال شکست دادن نیومن هستند، در حالی که بوچر تنها چند ماه دیگر زنده خواهد بود. او همچنین افزوده است که این موضوع باعث جذابیتفصل 4 سریال پسران شده ولی به دلیل کمبود زمان، بوچر توانایی انجام کارهای زیادی را ندارد. در این فصل، مسائل و سؤالات متعددی درباره شخصیت بوچر مورد بررسی قرار خواهند گرفت، از جمله اینکه آیا او متوجه تاثیرات بدبختی خود بر زندگیش است و آیا می‌تواند آن را تغییر دهد یا نه؟

توضیحاتی درباره فصل 4 سریال پسران | The boys

از سوی دیگر، هوملندر مثل همیشه بی تفاوت می ماند و هیچکس نمی تواند جلوی او را بگیرد. حامیان استورم فرانت با وجود اینکه او با چشمان لیزری خود یک تماشاگر را کشت و دیدگاه های جنجالی و زهرآگین خود را در یک سخنرانی تلویزیونی بیان کرد، همچنان با او هستند. علاوه بر این او پسرش رایان و قدرت هایش را به دنیا معرفی کرد و حالا او را در کنار خود دارد.

اریک کریپکی درباره این داستان گفته است: اگر هوملندر مسئولیت بزرگ تربیت و پرورش رایان را بر عهده بگیرد، در نهایت رایان به عنوان دومین هاملندر رتبه بندی می شود که عواقب خطرناکی نیز دارد. اگر رایان با هاملندر باشد، از رفتار او تقلید خواهد کرد. درگیری بین بوچر و هاملندر بر سر رایان نیز یکی از موضوعاتی است که در فصل چهارم این سریال به آن پرداخته شده است.

در حال حاضر، هیچ خبری در مورد شخصیت شرور بزرگ و جدید در فصل 4 سریال پسران منتشر نشده است. اگرچه سولجر به شکلی خنثی شده است، اما هنوز زنده است و احتمال وجود دارد که در فصل چهارم دوباره به سطح آب بیاید. با این حال، اریک کریپک نیز ممکن است شخصیت جدیدی را در فصل چهارم معرفی کند، شخصیتی که قادر به مقابله با هوملندر باشد.

آیا فصل چهارم فصل پایانی سریال The Boys است؟

در ماه فوریه سال ۲۰۲۳ میلادی اریک کریپک تأیید کرده بود که فصل چهارم سریال «پسران» آخرین فصل این سریال محبوب و برجسته نخواهد بود.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *