فیلم Fall Guy به تازگی اکران نخواهد شد !

فیلم Fall Guy به تازگی اکران نخواهد شد !

فیلم Fall Guy به تازگی اکران نخواهد شد !

تاریخ اکران قبلی فیلم Deadpool 3 توسط یونیورسال پیکچرز همزمان با نمایش فیلم The Fall Guy با بازی رایان گاسلینگ تعیین شده است.

با اطلاع از اینکه شرکت یونیورسال پیکچرز فیلم Fall Guy به تازگی اکران نخواهد شد. بلاگردان با بازی رایان گاسلینگ روی پرده سینما در مدتی حدود چند ماه قصد دارد، مطلع شدیم. این فیلم در ابتدا برای اکران در تاریخ ۱۰ اسفند (۱ مارس) برنامه‌ریزی شده بود، اما اکنون تا تاریخ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ (۳ مه ۲۰۲۴) به تعویق افتاده است.

ورایتی نشان داد که قرار بود در گذشته فیلم Deadpool 3 (ددپول ۳) در تاریخ مشخص شده اکران شود. اما مارول به تازگی تاریخ اکران بعضی از فیلم های خود مانند Captain America 4 (کاپیتان آمریکا ۴)، Thunderbolts و Blade را تغییر داد. حالا سومین قسمت فیلم ددپول با بازی رایان رینولدز به جای ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ (۳ مه ۲۰۲۴) در تاریخ ۵ مرداد ۱۴۰۳ (۲۶ جولای ۲۰۲۴) منتشر می‌شود.

فیلم Fall Guy به تازگی اکران نخواهد شد !

فیلم بر اساس سریال اکشن The Fall Guy، تولید شده است. این فیلم توسط گلن ای. لارسن در دهه ۱۹۸۰ ساخته شده و توسط شبکه ABC به بیننده‌ها تقدیم شده است. بازیگرانی مانند رایان گاسلینگ، امیلی بلانت، آرون تیلور-جانسون و استفانی هسو، در این فیلم نقش‌آفرینی کرده‌اند. آن‌ها بازیگرانی معروف هستند که در فیلم‌هایی مانند Blade Runner 2049، Edge of Tomorrow، Nocturnal Animals و سریال The Path به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود بیشتر بخوانید: فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

The Fall Guy داستان بدلکاری را روایت می کند که از اوج خود دور شده است. این بدلکار درگیر پروژه ای می شود که قبلاً با بازیگر اصلی آن کار کرده بود، اما بدلکار دیگری جایگزین آن شده بود. داستان از جایی شروع می شود که ستاره این پروژه به طور ناگهانی ناپدید می شود. وینستون دوک نقش بهترین دوست بدلکار را بازی می کند و امیلی بلانت در نقش کارگردان به نام جودی مورنو ظاهر می شود. اینکه فیلم Fall Guy به تازگی اکران نخواهد شد میتواند باعث عصبانیت طرفداران شود چون همه منتظر بازی رایان گاسلینگ هسستند.

نقد فیلم باربی ، رقیبی سر سخت برای فیلم های دیگر

فیلم Fall Guy به تازگی اکران نخواهد شد !

کارگردان فیلم قطار سریع‌السیر، دیوید لیچ، فیلم اکشن The Fall Guy را به دست گرفته و نویسنده فیلم سریع و خشمگین: هابز و شاو، درو پی‌یرس، فیلم‌نامه آن را نوشته است. تهیه‌کنندگان گایمون کاسدی، کلی مک‌کورمیک و دیوید لیچ در این پروژه فعالیت می‌کنند.ایا اینکه فیلم Fall Guy به تازگی اکران نخواهد شد به دلیل فیلم ددپول است؟

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *