زمان اکران گارفیلد 2024 | بازگشت گربه تپل

زمان اکران فیلم گارفیلد 2024 | بازگشت گربه تپل

انیمیشن گارفیلد 2024 به کارگردانی مارک دینال سومین فیلم گارفیلد است. دو مورد اول گارفیلد (2004) و گارفیلد: دم دو بچه گربه (2006) بودند تا گارفیلد 2024. با این حال، این اولین فیلم بلند سینمایی گارفیلد است که برخلاف دو فیلم لایو اکشن قبلی، انیمیشنی است.

این داستان خلاصه زندگی گارفیلد، یک گربه بدبین و تنبل با رنگ نارنجی است که عاشق لازانیا است و از دوشنبه ها بدش می آید. او همیشه با مشکلات و سر و صدایی دست و پنجه نرم می کند. ماجراهای او همیشه با لازانیاهای پر پنیر و لجبازی با صاحبش همراه است. مارک لوئیس دینال، سازنده انیمیشن گارفیلد، یک کارگردان فیلم، انیماتور، نویسنده فیلمنامه، طراح شخصیت، هنرمند استوری بورد و صداپیشه آمریکایی است.

انیمیشن گارفیلد، مبتنی بر کمیک استریپ گارفیلد نوشته شده توسط جیم دیویس، در سال ۱۹۷۸ برای اولین بار به جهان معرفی شد. این کاراکتر، یک گربه نارنجی رنگ تپل، به سرعت در سراسر جهان محبوب شد و به تدریج لباس، اسباب بازی، کتاب و بازی های ویدیویی گارفیلد تولید شدند. سپس، از سال ۱۹۹۴ با سریال گارفیلد و دوستان، سریال ها و فیلم های گارفیلد نیز به نمایش گذاشته شدند.

بعضی از فیلم‌های تولید شده با عنوان گارفیلد، علاوه بر موفقیت کلی، جایزه‌های بزرگی را نیز دریافت کرده‌اند؛ از جمله فیلم گارفیلد در شهر (۱۹۸۳)، گارفیلد خشن (۱۹۸۴)، ماجراهای هالووینی گارفیلد (۱۹۸۵)، و بچه‌ها و بولدار‌های گارفیلد (۱۹۸۹).تاریخ انتشار فیلم انیمیشن جدید گارفیلد روز شنبه، ۱۶ فوریه ۲۰۲۴ (۲۷ بهمن ۱۴۰۲ میلادی) توسط کمپانی کلمبیا پیکچرز تعیین شده است. این فیلم توسط گروه سینمایی سونی پیکچرز منتشر خواهد شد.

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود بیشتر بخوانید: فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

زمان اکران فیلم گارفیلد 2024 | بازگشت گربه تپل

تریلر انیمیشن پاندای کونگ فو کار 4 | برگشتی دوباره

هنرپیشگان فیلم گارفیلد 2024

ساموئل ال. جکسون ،وینگ ریمز ، نیکلاس هولت ،هانا وادینگهام ، سسیلی استرانگ از بازیگران فیلم گارفیلد 2024 هستند.

در گذشته، دینال و رینولدز در فیلم زندگی جدید امپراتور دیزنی با هم همکاری داشتند. فرانک ولکر، ابراز ناامیدی خود را از عدم تماس با او برای صداپیشی این شخصیت نشان داد. در تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۱۸، مارک دینال به عنوان کارگردان انتخاب شد و پیش‌تولید فیلم از ماه بعد آغاز شد. در سال ۲۰۱۹، ویاکام حقوق گارفیلد را به دست آورد و وضعیت فیلم در آن زمان نامعلوم بود. با این حال، در سال ۲۰۲۰، دینال تایید کرد که فیلم هنوز در حال تولید است. ما از همراهی شما در تمامی مراحل معرفی انیمیشن گارفیلد ۲۰24 تا پایان نوشتار متشکریم.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *