آیا ساخت فیلم Edge of Tomorrow 2 حتمی است؟

آیا ساخت فیلم Edge of Tomorrow 2 حتمی است؟ - نقادانه

ساخت فیلم Edge of Tomorrow 2 با بازی تام کروز

تام کروز، ستاره محبوب فیلم‌های اکشن، قراردادی را با شرکت برادران وارنر به امضا رساند تا با همکاری این شرکت، فیلم‌های جدیدی را تولید کند. این قرارداد به‌عنوان یک شراکت استراتژیک جدید، اجازه خواهد داد تا تام کروز و شرکت تولید او دفاتری را در شرکت برادران وارنر دیسکاوری در بربنک داشته باشند. فیلم‌های تولید شده توسط این تیم، ترکیبی از آثار کاملا جدید و قسمت‌های جدید از دیگر مجموعه‌های سینمایی خواهند بود و تام کروز نقش اصلی در آن‌ها را خواهد داشت.

مایکل دلوکا و پم عبدی در اقدامی بزرگ برای تقویت این کمپانی فیلمسازی به عنوان رئیس و مدیران جدید کمپانی برادران وارنر در سال 2022 معرفی شدند. قرارداد آنها با تام کروز، که در حال حاضر پروژه هایی در استودیوهای رقیب مانند یونیورسال و پارامونت دارد، انحصاری نیست و به عنوان یک معامله “نگاه اول” امضا نخواهد شد. این بازیگر اجازه تولید فیلم‌هایش را در شرکت‌های دیگر دارد، اما امیدواریم توانایی او در ساخت فیلم‌های جذاب جهانی که می‌تواند به دنباله‌هایی و در نهایت سودآوری برای برادران وارنر منجر شود، به خوبی شناخته شود.

آیا ساخت فیلم Edge of Tomorrow 2 حتمی است؟ - نقادانه

فیلم Top Gun 3 با بازی تام کروز در حال ساخت است!

تام کروز در گذشته در چندین فیلم از برادران وارنر بازی کرده است، اما حدود ده سال از حضورش در فیلم Edge of Tomorrow می‌گذرد. این هنرمند در فیلم‌های معروفی همچون Magnolia، Rock of Ages، Interview With the Vampire و Eyes Wide Shut به کارگردانی استنلی کوبریک نیز نقش داشته است. طرفداران بسیاری امیدوارند که توافق نهایی او با برادران وارنر منجر به ساخت فیلم Edge of Tomorrow 2 شود.

او ما را تحت تأثیر قرار داد و ما تصمیم گرفتیم در این مأموریت شریک شویم. حالا، ما با خوشحالی اعلام می‌کنیم که تام کروز به تیم برادران وارنر پیوسته و ما با همکاری او، به دنبال ساختن فیلم‌هایی با کیفیت بالا هستیم که قطعاً مورد توجه مخاطبان قرار خواهند گرفت. ما از این دوستی جدید بسیار متشکریم و هیجان زیادی برای آینده داریم. تام کروز نیز درباره قرارداد ساخت فیلم Edge of Tomorrow 2 اظهار نظر کرده و گفته است: «من بسیار خوشحالم که به تیم برادران وارنر پیوسته‌ام.

این استودیوی بزرگ خلق کننده فیلم‌هایی است که توانسته‌اند به جایگاهی ویژه در صنعت فیلم برسند و من بسیار مشتاقم که بتوانم در کنار افراد توانمند و خلاق این استودیو فعالیت کنم. من تلاش خود را در جهت ساخت فیلم‌هایی با کیفیت بالا و البته هیجان‌انگیز، ادامه خواهم داد و امیدوارم که با همکاری با این تیم، بتوانیم فیلم‌هایی را به روی پرده سینماها به نمایش بگذاریم که بتوانند در بین مخاطبان محبوبیت و شهرت فراوانی کسب کنند.»

تام کروز، یکی از بزرگترین بازیگران صنعت فیلم، به تازگی به برادران وارنر پیوسته است. این خبر، مورد استقبال واقعیت همه طرفداران و علاقه‌مندان به فیلم‌های اکشن و هیجان‌انگیز قرار گرفته است. او در یک بیانیه خبری گفته است که او بسیار خوشحال است که توانسته به این استودیو بزرگ و معروف بپیوندد.

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود بیشتر بخوانید: فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

آیا ساخت فیلم Edge of Tomorrow 2 حتمی است؟ - نقادانه
بازی تام کروز در فیلم های مختلف

بازیگران مشهور مایکل دلوکا و پم عبدی نیز در این بیانیه حضور داشته‌اند و از این تصمیم تام کروز تشویق کرده و همراهی او را در این ماجرا به برادران وارنر تبریک می‌گویند. آن‌ها در مورد بحث و تبادل نظری که با داوید زاسلاو، رئیس اجرایی برادران وارنر در مورد پیوستن به برادران وارنر داشته‌اند، صحبت می‌کنند. زاسلاو نیز در مورد این قرارداد و نقش تام کروز در تحقق مأموریت احیای برادران وارنر، تصمیم بسیار خوبی است و او افتخار می‌کند که تام کروز به تیم برادران وارنر پیوسته است.

این همکاری جدید، برای برادران وارنر و تام کروز، امکانات و فرصت‌های جدیدی خواهد بود. این تیم قصد دارد تا با همکاری تام کروز، فیلم‌هایی با کیفیت بالا و هیجان‌انگیز را برای مخاطبان خود تولید کند. تام کروز نیز از سوی خود، تلاش خود را می‌کند تا با ارائه بازی‌های حرفه‌ای و با کیفیت، تمام توان خود را در این مأموریت قرار دهد و به همراه تیم برادران وارنر، در راستای تحقق این هدف، تلاش کند.

همه ما منتظر هستیم تا به زودی فیلم‌های جدید تام کروز و تیم برادران وارنر را در سینماها ببینیم و از بازی حرفه‌ای و هیجان‌انگیز او لذت ببریم. این دوستی جدید، قطعاً خواهد توانست با تولید فیلم‌هایی با کیفیت و البته هیجان‌انگیز، محبوبیت و شهرت بیشتری را برای هر دو طرف به ارمغان بیاورد و ما همه به این همکاری جدید و موفقیت آن امیدواریم.

“با بهترین منابع، محتوای داستانی و استعداد در این حوزه، هدف ما این است که تام کروز را به برادران وارنر بازگردانیم. امروز، این رویا به واقعیت تبدیل می‌شود و ما به آرزوی خود نزدیک‌تر می‌رسیم. فرصت دوباره داشتن تام در برادران وارنر، برای ما بسیار خوش‌حال‌کننده است و شوق‌انگیزانه منتظریم تا او را در سینما ببینیم. تام کروز اظهار کرد: “من برای دیوید، پم، مایک و تیم برادران وارنر، احترام زیادی قائل هستم و تعهد آن‌ها در برابر فیلم‌ها، علاقه‌مندان سینما و تجربه‌های سینمایی، بسیار تحسین‌برانگیز است.

آیا ساخت فیلم Edge of Tomorrow 2 حتمی است؟ - نقادانه
فیلم های ساخته شده توسط برادران وارنر

برنامه آینده تام کروز شامل قسمت هشتم از سری فیلم‌های Mission: Impossible برای کمپانی پارامونت و فیلم اکشنِ داگ لیمان، کارگردان فیلم Edge of Tomorrow برای شرکت یونیورسال، خواهد بود. این فیلم شامل صحنه‌هایی در فضا خواهد بود. تام کروز در سال ۲۰۲۲ در فیلم Top Gun: Maverick نقش مهمی داشت که با موفقیت بالایی همراه بود، اما عملکرد فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One در فروش‌های گیشه به اندازه‌ی کافی موفق نبود.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *