ساخت انیمه جان ویک | ورود به دنیای انیمه

ساخت انیمه جان ویک | ورود به دنیای انیمه

در مصاحبه اخیر خود، چاد استاهلسکی، کارگردان فیلم‌های جان ویک، اعلام کرده است که قصد دارد یک انیمه بر اساس دنیای جان ویک بسازد.

انیمه جان ویک

او همچنین تاکید کرد که این انیمه سریالی با حفظ همه جزئیات و جذابیت های دنیای جان ویک، برای طرفداران و دوستداران این مجموعه بسیار جذاب و هیجان انگیز خواهد بود.

استاهلسکی اعلام کرد که انیمه جان ویک در جهت تقویت فرهنگ انیمه و مخاطبان جدیدی که به دنبال تجربه ژانر فانتزی هستند، تلاش می‌کند. او اعلام کرد که در حال حاضر، تلاش می‌کنند تا انیمه جان ویک را برای تمام سنین ساخته و به نمایش بگذارند، تا هر کسی بتواند از آن لذت ببرد.

ساخت انیمه جان ویک | ورود به دنیای انیمهاستاهلسکی همچنین توضیح داد که این انیمه سریالی حول داستان جان ویک، یک شکارچی خون آشام با استعداد، ساخته شده است که در جهانی پر از هیولاها و موجودات فانتزی زندگی می‌کند. او همچنین با اشاره به سبک هنری و گرافیکی این انیمه سریالی، گفت که طرفداران فیلم‌های اکشن و فانتزی از آن سر و سامان خواهند گرفت.

با این حال، استاهلسکی همچنین اعلام کرد که انیمه جان ویک هیچ گونه ارتباطی با فیلم‌های جان ویک ندارد و به عنوان یک انیمه مستقل ساخته شده است. او همچنین اضافه کرد که تیم تولید این انیمه سریالی بسیار با دقت و با استفاده از بهترین تکنولوژی‌های روز دنیا، در حال کار بر روی آن هستند تا انیمه جان ویک را به یک نوع تجربه جدید و جذاب تبدیل کنند.

با توجه به اینکه جان ویک یکی از محبوب‌ترین فیلم‌های اکشن و فانتزی در سال‌های اخیر بوده است، استاهلسکی امیدوار است که با تلاش تیم تولید، انیمه جان ویک نیز مورد استقبال قرار بگیرد و به یکی از برترین انیمه‌های سال تبدیل شود. او همچنین تاکید کرد که انیمه جان ویک برای علاقه‌مندان به دنیای جان ویک، یک فرصت برای تجربه مجدد و پر هیجان خواهد بود.

به هر حال، طرفداران مطمئن هستند که با توجه به موفقیت‌های قبلی این سریال، جان ویک 5 نیز مورد استقبال قرار خواهد گرفت. در مورد سریال تلویزیونی، اوضاع ممکن است کمی پیچیده‌تر باشد. اما با توجه به استعداد و تخصص لاینزگیت و تجربه‌ی او در ساخت سریال‌های محبوب مانند Stranger Things و Chernobyl، این پروژه حتما مورد توجه قرار خواهد گرفت. همچنین، با توجه به محبوبیت فیلم‌های جان ویک و جذابیت دنیای بی‌پایان ایجاد شده توسط جان ویک، قطعاً انیمه جان ویک نیز مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

انیمه جان ویک

ما همگی منتظر هستیم تا ببینیم که لاینزگیت و تیمش چه داستانی برای ما در نظر گرفته‌اند و چگونه دنیای جان ویک در قالب یک سریال تلویزیونی پیش خواهد رفت. آیا جان ویک همچنان به دنبال انتقام خواهد بود یا داستانش در جهتی جدید پیش خواهد رفت؟ این سوالات و بسیاری دیگر در انتظار پاسخ در سریال تلویزیونی جدید جان ویک هستند. منتظر باشید!

فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe بیشتر بخوانید: فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe

دیدن نقد و بررسی فیلم جان ویک 4

اما طرفداران سریال و فیلم‌های جان ویک مشتاقانه منتظر این پروژه‌های جدید هستند و امیدوارند که بازگشت جان ویک به صحنه باعث شود تا بتوانند دنیای این شخصیت محبوب را بهتر بشناسند. همچنین، طرفداران امیدوارند که با همکاری جدید بین کیانو ریوز و لاینزگیت، یک سریال تلویزیونی با کیفیت و سرگرم‌کننده به دنیای جان ویک اضافه شود که امیدوارند باعث جذابیت بیشتری برای فیلم‌های جدید باشد. با این حال، هنوز منتظر اطلاعات بیشتری درباره این پروژه‌ها هستیم و امیدوارم که به زودی بتوانیم از جزئیات بیشتری درباره آن‌ها بدانیم.

فیلم John Wick: Chapter 4 در سال جاری اکران شد و به موفقیت زیادی رسید و این فیلم اکشن به نحوی به داستان جان ویک خاتمه داد، اما استاهلسکی بارها گفته است اگر داستان جذابی داشته باشد، قسمت پنجم این فیلم اکشن را خواهد ساخت. در سال جاری هم برادران وارنر ژاپن و ویت استودیو از همکاری با یکدیگر برای ساخت انیمه Suicide Squad خبر دادند. ازطرفی شاهد سرمایه‌گذاری بیشتر نتفلیکس در دنیای انیمه و همکاری با استودیوهای ژاپنی برای ساخت انیمه هستیم.

 انیمه جان ویک

فیلم John Wick: Chapter 4 که در سال جاری منتشر شد و به موفقیت بزرگی دست یافت، به نوعی به داستان جان ویک پایان داد. اما استاهلسکی در باره ادامه داستان این شخصیت تاکید کرده و گفته است که اگر داستان جذابی وجود داشته باشد، قسمت پنجم این فیلم اکشن نیز ساخته خواهد شد.

در این سال هم، برادران وارنر ژاپن و ویت استودیو اعلام کرده‌اند که در حال همکاری برای ساخت انیمه Suicide Squad هستند. از طرفی، نتفلیکس نیز سرمایه‌گذاری بیشتری در دنیای انیمه انجام داده و با استودیوهای ژاپنی همکاری می‌کند تا انیمه‌های جذابی را به مخاطبان خود ارائه دهد.

همچنین، فیلم Ballerina با بازی آنا د آرماس، که در واقع اسپین‌آف سینمایی مجموعه فیلم جان ویک است، در تاریخ ۷ ژوئن ۲۰۲۴ (۱۷ خرداد ۱۴۰۳) در سینماها به نمایش در خواهد آمد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *