تاریخ اکران فیلم تله میکی موس | Mickey’s Mouse Trap

تاریخ اکران فیلم Mickey’s Mouse Trap

تاریخ اکران فیلم تله میکی موس

روزی که فیلم کوتاه disney با نام “استیمبوت ویلی” از سال ۱۹۲۸ به مالکیت عمومی درآمد، تریلری از اکران فیلم تله میکی موس ترسناک کمدی منتشر شد که میکی ماوس در آن به عنوان یک قاتل حضور داشت. داستان فیلم “تله ماوس میکی” در روز تولد الکس، که در بخش آرکید شهربازی مشغول به کار است، جریان دارد. دوستانش تصمیم می‌گیرند برای تولدش او را غافلگیر کنند، اما یک قاتل نقابدار با لباس میکی ماوس به طرز وحشتناکی با آن‌ها بازی می‌کند و آن‌ها باید برای زنده ماندن تلاش کنند.

داستان فیلم Mickey’s Mouse Trap

تریلر فیلم تله میکی موس، یک فرد با لباس میکی ماوس به قربانیان حمله کرده و آن‌ها را در داخل یک مکان شبیه به رستوران Chuck E. Cheese تعقیب می‌کند. اما این مکان تنها یک مکان تفریحی و گردهمایی دوستان نیست، بلکه یک مکان برای شکار است. کارگردان فیلم، جیمی بیلی، میگوید: “ما فقط می‌خواستیم از این فیلم لذت ببریم. می‌خواستیم میکی ماوس را به عنوان قاتلی مسخره کنیم و از طرز اجرایش لذت ببریم.”

فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe بیشتر بخوانید: فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe

تاریخ اکران فیلم تله میکی موس | Mickey’s Mouse Trap

نقد فیلم پنج شب در فردی | Five Nights at Freddy’s

سوفی مکینتاش، کالوم سیویک، آلگرا نوسیتا، بن هریس، دامیر کواچ، مکنزی میلز، نیک بیسکوپیک و سایمون فیلیپس بازیگران اکران فیلم تله میکی موس هستند و پل ویتنی، مارک پاپجوی، الکساندر گاوسمن و اندرو آگوپوویچ به عنوان تهیه کنندگان آن حضور دارند. این فیلم هنوز تاریخ اکران خاصی ندارد اما قرار است در ماه مارس (اسفند-فروردین) اکران شود.اکران فیلم تله میکی ماوس به دنبال فیلم ترسناک سال گذشته وینی پو: خون و عسل است که اکران شد. بعد از اینکه وینی پو تبدیل به مالکیت عمومی شد، دوست وینی، تایگر، امسال نیز وارد حوزه عمومی خواهد شد. به نظر شما آیا می توان یک شخصیت کارتونی مهربان را به یک قاتل ترسناک تبدیل کرد؟

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *