اخبار فیلم مورتال کامبت 2 | به همراه عکس های منتشر شده

اخبار فیلم مورتال کامبت 2 | به همراه عکس های منتشر شده

بعد از پایان اعتصاب انجمن بازیگران سینما و فدراسیون هنرمندان تلویزیون و رادیو آمریکا (SAG-AFTRA)، تولید فیلم Mortal Kombat 2 (مورتال کامبت 2) آغاز شد و به زودی تعدادی تصاویر از پشت صحنه این دنباله منتشر شد. اخیراً در بین جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاد گارنر، تهیه‌کننده فیلم مورتال کامبت ، تصاویر جدیدی را منتشر کرده است که برای اولین بار سلاح‌های کاراکترهای شائو کان و کیتانا را نشان می‌دهد.

اخبار فیلم مورتال کامبت 2 | به همراه عکس های منتشر شده

بازی موبایلی Mortal Kombat: Onslaught منتشر شد!

“هنگامی که گارنر در ماه گذشته تصویری جدید از سلاح کونای هانزو هاساشی / اسکورپیون در فیلم “مورتال کامبت 2″ منتشر کرد، به بازگشت این کاراکتر اشاره کرد. در حال حاضر، او تصاویری از سلاح‌های یک قهرمان و یک شخصیت شرور را به اشتراک گذاشته است. تصویر اول تیغه‌های فولادی مرگبار کیتانا را نشان می‌دهد، در حالی که تصویر دوم، هَمِر توفان، سلاح مشهور شائو کان را به نمایش می‌گذارد که با ظاهر ترسناکش، مخالفانش را لرزانده است.”

همچنین، گارنر در توضیحاتش به این نکته اشاره کرده است که هر دوی این سلاح‌ها با جزئیات بسیار دقیق و واقع‌گرایانه طراحی شده‌اند، تا به اندازه کافی ترسناک و قابل تشخیص باشند. او همچنین افزوده است که هر دوی این سلاح‌ها برای نمایش شخصیت‌های قوی و خطرناک در فیلم بسیار مناسب هستند.

از این رو، پیش‌بینی می‌شود که حضور کونای هانزو هاساشی / اسکورپیون در فیلم مورتال کامبت بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود و طرفداران این سری انتظار دارند که این کاراکتر بازگشتی قوی و جذاب داشته باشد. با توجه به تصاویر منتشر شده، سلاح‌های کونای هانزو هاساشی / اسکورپیون نقش مهمی در جذب توجه و ترساندن مخاطبان خواهند داشت و این نشان می‌دهد که فیلم \”مورتال کامبت 2\” قصد دارد با بالا بردن حداکثر از ترس و هیجان در بین افراد، برای طرفداران خود بهترین تجربه را فراهم آورد.

فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe بیشتر بخوانید: فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe

اخبار فیلم مورتال کامبت 2 | به همراه عکس های منتشر شده

اخبار جدید فیلم مورتال کامبت 2

در فیلم مورتال کامبت 2، لوئیس تان در نقش کول یانگ، جسیکا مک‌نامی در نقش سونیا بلید، جاش لاوسون در نقش کینو، تادانابو آسانو در نقش ریدن، مکاد بروکس در نقش جکس، لودی لین در نقش لیو کانگ، چین هان در نقش شنگ سونگ، جو تسلیم در نقش ساب-زیرو، هیرویوکی سانادا در نقش اسکورپیون، مکس هوانگ در نقش کانگ لئو، کارل اربن در نقش جانی کیج، آدلین رودولف در نقش کیتانا، تاتی گابریل در نقش جید، مارتین فورد در نقش شائو کان، دیمون هریمن در نقش کوان چی، دزموند چیام در نقش جرود و آنا تو نگوین در نقش ملکه سیندل حضور دارند.

Simon McQuoid روی صندلی کارگردانی فیلم Mortal Kombat 2 نشسته و افسار دنباله Mortal Kombat 2021 در دستانش است. جرمی اسلیتر، نویسنده اصلی سریال Moon Knight، فیلمنامه Mortal Kombat 2 را نوشته است و جیمز وان، مایکل کلیر، سایمون مک‌کویید و ای. بنت در کنار تاد گارنر به عنوان تهیه‌کنندگان این پروژه همکاری می‌کنند. برادران وارنر هنوز تاریخ انتشار این دنباله مورد انتظار را اعلام نکرده است.

اما با توجه به موفقیت فیلم اول و علاقه‌مندی بیشمار طرفداران، قطعاً این فیلم نیز به زودی به پرده‌ای بزرگ در سینماها خواهد رفت.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

5 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *