احتمال ساخت فیلم Edge of Tomorrow 2

احتمال ساخت فیلم Edge of Tomorrow 2-نقادانه

احتمال ساخت فیلم Edge of Tomorrow 2 با بازی تام کروز

تام کروز قراردادی با برادران وارنر برای ساخت فیلم Edge of Tomorrow 2 و فیلم های جدید با همکاری این کمپانی امضا کرد. ستاره محبوب فیلم‌های اکشن، به تازگی با شرکت برادران وارنر دیسکاوری قراردادی جدید منعقد کرده است تا فیلم‌های سینمایی تولید کند. این فیلم‌ها شامل آثار تازه‌ای و قسمت‌های جدید از دیگر مجموعه‌های سینمایی خواهند بود و نقش اصلی آن‌ها را نیز تام کروز بازی خواهد کرد. در چارچوب این شراکت استراتژیک جدید، تام کروز و شرکت تولید او دفاتری را در شرکت برادران وارنر دیسکاوری در بربنک خواهند داشت.

مایکل دلوکا و پم عبدی در سال ۲۰۲۲ به عنوان رئیسان و مدیران اجرایی گروه برادران وارنر موشن پیکچر معرفی شدند و این برای آنها یک گام بزرگ به جلو است. آنها قصد دارند تا این شرکت ساخت فیلم را تقویت کنند. قرارداد با تام کروز که پروژه‌هایی در استودیوهای رقیب مانند یونیورسال و پارامونت دارد، نه تنها انحصاری نیست، بلکه یک قرارداد “نخستین نگاه” نیز نیست. این به این معنی است که این بازیگر می‌تواند فیلم‌های خود را در شرکت‌های دیگر نیز بسازد. اما امید آنها این است که توانایی خود را در ساخت فیلم‌هایی با جذابیت جهانی به نمایش بگذارند که ممکن است به ساخت دنباله‌ها و در نهایت سودآوری برادران وارنر منجر شود.

قبلاً، تام کروز در چندین فیلم با برادران وارنر همکاری داشته است، اما از زمان ساخت فیلم Edge of Tomorrow تقریباً ده سال گذشته است. وی در فیلم‌های بزرگی مانند Magnolia، Rock of Ages، Interview With the Vampire و Eyes Wide Shut که توسط استنلی کوبریک کارگردانی شده بودند، حضور داشت. هواداران امیدوارند که تام کروز در نهایت قراردادی برای ساخت فیلم Edge of Tomorrow 2 با برادران وارنر ببندد.

احتمال ساخت فیلم Edge of Tomorrow 2-نقادانه

بودجه کلان سریال جدید مردگان متحرک

“درباره این توافق و ساخت فیلم Edge of Tomorrow 2، مایکل دلوکا و پم عبدی اظهارات خود را به این شکل بیان کردند: “ما با خوشحالی تمام، برای همکاری با تام کروز، یک افسانه واقعی در صنعت فیلم، انتخاب شده‌ایم. از ابتدا، هدف ما این بود که این استودیو معروف را به اوج خود برسانیم. در واقع، وقتی که با دیوید زاسلاو، رئیس اجرایی برادران وارنر، برای بحث در مورد پیوستن به تیمشان دور یک میز نشستیم، او به ما گفت: “ما در مأموریتی برای احیای برادران وارنر هستیم.”

پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday بیشتر بخوانید: پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday

“ما دارای بهترین منابع، محتواهای داستانی و استعداد در این حوزه هستیم و نیاز داریم تا تام کروز را به برادران وارنر بازگردانیم! امروز این امر به واقعیت پیوسته و ما به دستیابی به آرزوی خود یک گام نزدیک‌تر شده‌ایم. از این حالا به بعد، بیشتر از هر چیز دیگری خوشحالیم که تام را دوباره در برادران وارنر به خانواده سینمایی خودمان برمی‌گردانیم و با شوق منتظریم تا او را در آثار بیشتری ببینیم.”

احتمال ساخت فیلم Edge of Tomorrow 2

تام کروز گفت: “من برای دیوید، پم، مایک و کل تیم برادران وارنر دیسکاوری و تعهد آنها به فیلم ها، طرفداران سینما و تجربیات سینمایی احترام زیادی قائل هستم. من مشتاقانه منتظر خلق فیلم های عالی با هم هستم!(ساخت فیلم Edge of Tomorrow 2)”

برنامه کاری آینده تام کروز شامل قسمت هشتم از مجموعه فیلم‌های “ماموریت: غیرممکن” برای شرکت پارامونت و فیلم اکشن “داگ لیمان” به کارگردانی فیلم “حافظه های فراموش شده” برای شرکت یونیورسال می‌باشد که بخشی از فیلم‌برداری آن در فضا انجام خواهد شد. در سال ۲۰۲۲، تام کروز در فیلم “تاپ گان: ماورای حداقل” بازی کرد که به همراه موفقیت مالی بزرگی همراه بود، اما فیلم “ماموریت: غیرممکن – قسمت اول: حسابداری مرده” عملکرد خوبی در گیشه نداشت و احتمال ساخت فیلم Edge of Tomorrow 2 وجود دارذ.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *