داستان احتمالی Aquaman 2 | الهام از کمیک

داستان احتمالی Aquaman 2 | الهام از کمیک

داستان احتمالی Aquaman 2

اگرچه فیلم آکوامن 2 (Aquaman and the Lost Kingdom) در حال تولید است، اطلاعات کمی درباره داستان و توالی اصلی آن برای طرفداران در دسترس است. داستان احتمالی Aquaman 2 در حال حاضر، جیمز وان، کارگردان فیلم آکوامن و پادشاهی گمشده، درباره منبع الهام خود صحبت کرده است. در یک مصاحبه با توتال فیلم، وان اعلام کرد که این فیلم از فیلم ترسناک ایتالیایی Planet of the Vampires از دهه ۶۰ میلادی الهام گرفته است.

داستان احتمالی Aquaman 2 از ماریو باوا فیلم ترسناک سیاره خون‌آشام‌ها را در سال 1965 کارگردانی کرد. این فیلم در آینده‌ای دور اتفاق می‌افتد، این فیلم سفر وحشتناک دو سفینه فضایی را دنبال می‌کند که در سیاره‌ای ناشناخته فرود می‌آیند. انگار فرود آمدن در یک سیاره عجیب به اندازه کافی ترسناک نیست، همه چیز به سرعت تغییر می کند زیرا ساکنان سیاره کنترل اجساد اعضای خدمه مرده را در دست می گیرند و شروع به شکار بازماندگان می کنند. با وجود بودجه نسبتاً کم، این فیلم دارای جلوه های بصری چشمگیر است که در دوربین به دست آمده است. سیاره خون‌آشام‌ها بر آثار دیگر از جمله بیگانه و پرومتئوس اثر ریدلی اسکات نیز تأثیر بسزایی داشته است.

داستان احتمالی Aquaman 2 | الهام از کمیک

نقد فیلم مرد مورچه ای و زنبور: کوانتومانیا | جهان کوانتومی

سیاره خون آشام ها بر Aquaman 2 چه تأثیری می گذارد؟ هنوز نمی توان به این سوال پاسخ دقیقی داد و طرفداران باید منتظر اکران فیلم جیمز وان باشند. با این حال جیمز وان معتقد است که طرفداران اکنون آماده ورود آکوامن به ژانر وحشت هستند. این تا حدودی به این دلیل است که آنها با کتاب مصور که دنیای بسیار شگفت انگیز و عجیبی را به تصویر می کشد آشنا نبودند.

فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe بیشتر بخوانید: فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe

مردم تعجب کردند که من همه چیز را دور نینداختم تا فیلمی سیاه و سنگین بسازم. اما احساس کردم که این مناسب نیست. فکر می‌کنم مردم راحت‌تر برنامه‌های ما را برای فیلم دوم بپذیرند، زیرا من قبلاً مقدمات آن را فراهم کرده‌ام. ایا داستان احتمالی Aquaman 2 میتواند کمیک باشد؟

آرتور کری پسر یک ملکه آتلانتیس و یک فانوس دریایی از شهر آرام بخش عفو بین الملل است. او به یک ابرقهرمان قدرتمند معروف به آکوامن تبدیل شد. موفقیت های او با تبدیل شدن به یک ابرقهرمان ختم نشد، زیرا او پس از رسیدن به بزرگسالی توانست حق دوران کودکی خود را که پادشاه آتلانتیس بود، پس بگیرد. او یکی از اعضای کلیدی لیگ عدالت است و یکی از مشهورترین قهرمانان دنیای کمیک دی سی است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *