تاریخ اکران فیلم (Civil War (2024 | روایت جنگ داخلی امریکا

تاریخ کران فیلم (Civil War (2024 | روایت جنگ داخلی امریکا

تاریخ اکران فیلم (Civil War (2024

کمپانی A24 اولین تریلر رسمی فیلم (Civil War (2024 به کارگردانی الکس گارلند و بازی کریستن دانست را منتشر کرد تاریخ اکران فیلم (Civil War (2024 مشخص کرد.

الکس گارلند، کارگردان فیلمهایی مانند Ex Machina، Annihilation، Men و سریال Devs، اخیرا فیلم (Civil War (2024 را نیز به کارگردانی خود در آورده و در اخبار جدید سینما و تلویزیون، تریلر اولین فیلم از این مجموعه منتشر شده است. شرکت A24 امروز تریلر اولین فیلم Civil War را منتشر کرده که در این تریلر، شاهد فوضی و بلبلی در آینده نزدیک در آمریکا هستیم. این تریلر نشان می‌دهد که پس از ورود به جنگ داخلی، آمریکا در حال نابودی است و رئیس جمهور آمریکا سه بار دستور انجام حمله هوایی به یک مکان را می‌دهد.

او همچنین به عنوان کارگردان و نویسنده فیلم «انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت» و «پیشتاز» و «سریع و خشن» شناخته می شود. گارلند از طریق سبک های متفاوتی مانند داستان های علمی تخیلی، اکشن و درام، توانسته است مخاطبان را جذب خود کند و با تجربه های سینمایی متنوع خود، به عنوان یکی از محبوب ترین و موفق ترین کارگردانان معاصر شناخته شود.

تاریخ کران فیلم (Civil War (2024 | روایت جنگ داخلی امریکا

بیوگرافی جیسون استاتهام | مرد فیلم های اکشن

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود بیشتر بخوانید: فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

در انتهای تریلر، آشکار شد که فیلم جنگ داخلی در تاریخ ۲۶ آوریل ۲۰۲۴ (۷ اردیبهشت ۱۴۰۳) توسط شرکت A24 در سالن‌های سینما و سینماهای IMAX به نمایش در خواهد آمد. بازیگرانی همچون کریستن دانست، واگنر مورا، استیون مک‌کینلی هندرسون، کیلی اسپینی، کارل گلاسمن، سونویا میزونو، جونیکا تی. گیبز و جس ماتنی در این فیلم حضور دارند و نقش‌های خود را بازی کرده‌اند.

الکس گارلند کارگردانی و نگارش فیلمنامه فیلم «جنگ داخلی» را بر عهده داشته است. این فیلم به عنوان یک اثر اکشن و حماسی توصیف می شود که در آینده ای نزدیک در آمریکا اتفاق می افتد. در طول فیلم، یک مسابقه رقابتی برای رسیدن به کاخ سفید در آینده نزدیک در آمریکا آغاز شده است. قبل از این اثر جدید، گارلند فیلم خود را یک فیلم جاده ای و جنگی با عناصر تحریک آمیز توصیف کرده بود که مانند یک بازی تیراندازی باقی می ماند.


در نهایت، می توان گفت که الکس گارلند با فیلم «جنگ داخلی» توانسته است یک اثر فوق العاده ای را به جامعه سینما معرفی کند که همچنان پس از سال ها، به یاد می ماند و تماشاگران را به خود جذب می کند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *